CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

fiallinka
2. dub 2010

silvi - jo, dvě 🙂

etro, pamatuješ si to dobře...já jsem teda co šlo, prokecala...

lucciano
3. dub 2010

Fiali, chci se zeptat, jak dlouho se po rozmrazení dokultivovávají ta vajíčka? Kolik dní budu muset na ně čekat?

tirtir
3. dub 2010

Ahoj holky

fial GRATULUJI 😉 😉 😉 , toto jsme tu potřebovali.
Pozvednout náladu a přidat grády na snažení jak přírodní tak s doktorama a jak jsem už psala Jaro nás na holičkách nenechá 😉 🙂

Holky já bych ms měla dostat kolem Velikonoc neděle nebo pondělí a pak utíkám na kopec na stimulku aby jsme taky mohli začít.

Ještě jsem se Vás chtěla zeptat---holky kolik penízků si mám sebou vzít přibližně----já vůbec nevím

ivus16
3. dub 2010

aja8 jsou tam 4 postele, ale já jsem měla to štěstí, že tam v ten den zrovna nikdo se mnou neležel a až jsem se probrala, čož bylo asi za půl hodky, mohl tam se mnou ty zbývající 2h být i můj manžel. Tak nám to oběma rychle uteklo, pak došel doktor říct co a jak a asi za půl hodky jsme jeli domů.

ivus16
3. dub 2010

fialinko ty se máš, že ti mohli zavést dvě embríjka, to já jsem byla ráda i za to jedno, víc jsem neměla. Ale kdybych mohla dvě tak určitě si nechám trasférovat dvě, ale snad se uchytne i to jedno věříííím.

aja8
3. dub 2010

Ahojky holky, no já jdu na odběr zítra..a sestřička říkala, že nás tam bude hodně..tak uvidíme..včera jsem si večer píchla to HCG a myslela jsem, že mě klepne..docela hodně mi to krvácelo.. ☹ ..stalo se vám to některé taky???..no a teď ráno tam mám i modřinu..za celou dobu ani jedna modřina, až teď na konec.. 😠

lukr
3. dub 2010

Ajo tak držím palce na zítřek.A všem co mají u sebe bojovníky taky,aby to u všech vypadalo jako u fiallinky. 🙂 🙂
U mě se dvě čárky nekonají a navíc jsem začala špinit,takže šance téměř nulová.
Ale začnu boj znovu. 🙂

aja8
3. dub 2010

Lukr, ještě neházej flintu do žita..jak jsem pročítala různé debaty, tak některé holky taky špinily a stejně byly těhu..prosimtě, myslíš si, že je to normální, že mi tekla krev po píchnutí toho pregnylu?..ty jsi přece na to odborník.. 😉 ..a tobě ještě stále držím pěstičky, ať se na testíku objeví nějaký duch..

fiallinka
3. dub 2010

ajo, mně krev po pregnylu netekla - kam jsi to píchala, do břicha? Občas se mi po nějaké injekci stane, že pár kapek teče, ale málo - nicméně pokud jsi to tam píchla celé neboj... ale modřiny jsem měla běžně...

ivus16
3. dub 2010

lukr: a ty máš za sebou jaký druh oplodnění, a kolikátý den po jsi začala špinit. V pátek jsem byla na transféru embria a na krev, kde zjistí či jsem těhotná jdu až 19.4., doufám, že taky nezačnu špinit dřív než tam pojedu a nic z toho nebude. jinak jsem teprve dva dny po transféru a celkem necítím žádné změny.Někdy trochu tlak v podbřišku, ale žádná hrůza.Už aby bylo aspoň 10 tého, já to takovou dobu nevydržím.
Jo a chtěla jsem se zeptat, když se teda nezjistí, že jsem těhotná, že se to jako neujalo, jaký je další postup, budu muset jít na nějaký zákrok a jak dlouho se čeká než se začne s další stimulací? Mate někdo takové zkušenosti děkuju za odpověď.

fiallinka
3. dub 2010

ivuš -po tom transferu to má každý jinak, ale v podstatě na nějaké velké příznaky je celých těch 14 dní brzo, pokud pobolívají prsa nebo podbříšek, je to spíš důsledek polykání hormonů a nadměrného pozorování (teda hlavně v těch prvních dnech...)... i to špinění může být normální - embryo se může zahnizďovat, nebo odchází jedno z těch dvou...

Pokud to nevyjde, tak prostě dojdeš na tu krev, pak to zkonzultuješ s doktorem a domluvíte se na dalším postupu. Každopádně jen vysadíš léky, do pár dní dostaneš menstruaci, rozhodně se neboj žádného zákroku. S KETem se čekat skoro nemusí, další ivf se doporučuje cca za tři měsíce.

ivus16
4. dub 2010

díky fialinko za info, tak snad mě to výjde a nebudu muset ještě čekat na další ivf. 😒 .KET je když máš ještě nějaké embrijka v mražáku, že, tak to já mám smůlu bo jsem ráda i za to jedno co je ve mně.

rendas
4. dub 2010

ahojky přeji všem KRÁSNÉ VELIKONOCE 😀

Aja držíme pěstičky na dnešní odběr 😉

Lukr to mě mrzí,ale jak píšeš buedm bojovat dál!!!!!

Já ted čekám na mrchu,ale blbec jsem měla brát od 16.den utrogestan,ale prostě jsem na to úplně zapomněla 😖 no tak budu věřit že snad dojde a nebudu mít zas takové problémy 😠

Tak hezkou neděli 🙂

rendas
4. dub 2010

Ivus16 musíš věřit i tomu jednomu bobkovi 😉 já jsem při nativu měla jen jedno vajíčko,ale je fakt že jsem měla biochemické těhu a při IVF hcg nulové...možná ted půjdu taky do nativu....tak věř a hodně štěstíčka 😉 😉

Jo holky a co Ruda?????????? 😕

lukr
4. dub 2010

Pro Ivus:měla jsem klasické Ivf transfer dvou časných blastocyt(5 dnů kultivace) dne 24.4. takže stejný den jak fiallinka 🙂
Začala jse špinit včera a dnes už to vypadá na mrchu. 😔
Holky věřte svým bojovníkům,to je příkaz 😀 a vůbec se nestresujte tím,že mi to nevyšlo.

aja8
4. dub 2010

Ahojky holky..tak jsem to dneska zvládla.. 🙂 ..nakonec bylo těch 9 folikulů, tak uvidíme..zítra si mám volat..jen mě docela dost bolí vaječníky..jsem nějaká nafouklá.. 😒 ..no a manžovi se zlepšil spermiogram..posledně měl jen 4% rychlých a dnes 16%..

aja8
4. dub 2010

Rendas, taky na Rudu myslím..asi nemá čas chodit na koníka..nebo kdoví..holky, ještě jsem se chtěla zeptat, jestli jste po punkci špinily?..ja právě špiním i trochu krvácím..

ivus16
4. dub 2010

já po punkci vůbec nešpinila, upozorňovali mě na to ale nic, jinak v podbřišku mě taky dost bolelo. Ty se máš 9 folikulů to je supr,gratuluju.

aja8
4. dub 2010

Ivuš, taky hledím, že při tom mé FSH se podařilo 9 folikulů..i doktorka říkala, že to nečekala..ale uvidíme, co se z toho vyvine..

aja8
5. dub 2010

Ahojky, tak jsem volala na kopec a z 9 se 8 oplodnilo..tak musím držet pěstě, ať to bojovníci vydrží..transfer bude ve středu.. 🙂

fiallinka
5. dub 2010

aji, to je úžasné 🙂, teď už se neboj, dva krasavci tam budou určitě 🙂, je to super!

silvie13
5. dub 2010

Fialli,chtěla jsem se zeptat, jakou značku těhutestu jsi použila?Díky 🙂

fiallinka
6. dub 2010

silvi, obyčejné testy Dr. Max z Kauflandu z lékárny - jsou dva v balení za cca 30 a mají citlivost 25, to není špatné 🙂

aja8
6. dub 2010

Ahojky holky..já jdu zítra na ten transfer, tak jsem zvědavá..ovšem ještě pořád špiním 😒 ..a mám v podbříšku takové tlaky, jako kdybych měla dostat mrchu.. 😠 ..
Silvi, doufám, že budeš následovat Fiallinku..ať je to tu ještě veselejší.. 😉

silvie13
6. dub 2010

Fialli, díky za odpověď 🙂 , začínám být dost nervozní, zítra zkusím ráno test. Mám doma Rapiclear, ale četla jsem o něm dost špatných zkušeností.Asi si v lékárně koupím ještě mamatest, nebo že bych zajela do Kauflandu a koupila si ten co ty, třeba by mi ukázal taky // 😀 😀

Aja8, díky že na mě myslíš...držím ti palečky ať už nešpiníš a cítíš se v pohodě a zítra se ozvi a já podám taky hlášení 🙂 🙂

Snad bude to jaro plodné a třeba taky opučíme a rozkveteme....
Tak zatím holky, letím na poradu.

fiallinka
6. dub 2010

silvi, kolikátý jsi teda zítra den? Akorát pozor, měla jsem myslím ještě o den mladší embryo, tak čárka bude vidět později, prostě když nic neuvidíš, nehaž flintu do žita. Jinak já jsem od holek z Końa slyšela blbé reference na Best i ten Rapic clear, prý hážou občas falešné čárky (a testování tak brzo, to bys té čárce, pokud by byla falešná, mohla uvěřit, protože i ta pravá skoro nebude vidět). Mamatest je prý spolehlivý, ale to levné dvojbalení, to je myslím citlivost 50 a ten dražší má 25... nebo můžeš zkusit i nějakou 10tku, ale za to vyvalíš stovku 🙂

Ajo, držím palce, možná už to máš za sebou 🙂

Já jsem testovala ještě 3x, prostě tomu nemůžu věřit... dnes už ta čárka nebyla nijak silnější jak včera, ale už jsou obě v podstatě stejné, tak předpokládám, že je to tím. Zítra jdu na krev, uvidíme.

aja8
6. dub 2010

Ahojky Fialli, já jdu na ten transfer až zítra.. 🙂
Doufám, že nebude problém, když pořád špiním a bolí mě vaječníky.. 😒

fiallinka
6. dub 2010

Ajo, no vidíš, a já na tebe myslím preventivně už teď 🙂. Bolest vaječníků je normoš, špinění neznám, ale pokud to není krvácení, myslím, že to problém nebude.

aja8
6. dub 2010

Ty jsi hodná, že na mě myslíš už dopředu? 🙂 ..a na kolik jdeš zítra na tu krev?

ivus16
6. dub 2010

aja8 to jste šikovní,že máte tolik vajíček a kolik jsi měla FSH?
Já jsem5 den po transféru, dnes mě bylo solidně blbě, vím že je to ještě brzo tak doufám, že se tím něco nepokazilo, sem tam mě pobolívá v podbřišku tak snad si tam hledá nějaké pěkné místečko ale uvidíme 19.4. ale určitě se testnu i doma.