CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

rendas
7. dub 2010

Ahooooooj holky,všechny zdravím 😉
teda to je bojovnic 😉 😉 😉 😉

Fialy 😀 😀

holky lukr,lilisa vypadá to že s váma půjdu taky do boje 😉
Lukr taky jsem to tak měla,taky mě říkal že prostě to embryjko nebylo kvalitní..je dobře že to nevzdáváš...já asi taky nativ v květnu 😉

Aja takže tfuj ttuj tfuj 😀

Silvi13 to jsou vždycky smutné zprávičky 😢 bolí to,ale bojuj dál..

Holky držme se a mějte se.....

silvie13
7. dub 2010

ahojte holky, tak mám smutnou zprávu, ms se 100%rozbíhá a já už nemám více sil!!! Mám toho moc za sebou a už nemůžu ☹ ☹ ☹ .... Asi 4 laparoskopie, endometrioza 3x, 7x IUI a 3x IVF...myslím , že to by porazilo i vola.....Fakt jsem už na dně... 😢 😢 😢 😢
Fialli moc gratuluji k takovému ukázkovému hcg 🙂

lukr
7. dub 2010

Liliso já to teď moc neodhadnu.Jestli lze považovat za mrchu to moje jednodení krváceni,tak začátek května.Ale je možné,že po vysazení léků přijde teprve opravdová mrcha.

lukr
7. dub 2010

Silvi to mě moc mrzí 😢 Ale třeba až to přebolí najdeš další sílu.
Nevzdávej to,to se musí jednou podařit 😉 😉 😉 😉

lilisa
7. dub 2010

Silvi to mě taky moc mrzí, posílám ti objetí, pohlazení, drž se 😔
Tak to by bylo super lukr, tak já taky čekám mrchu 30.4. 😖

aja8
7. dub 2010

Silvi, je to smůla..určitě se teď cítíš mizerně, ale čas je na to nejlepší lékař..uvidíš, že zase nasbíráš síly a konečně už to vyjít musí..drž se..

fiallinka
7. dub 2010

Silvi, to jsem vůbec netušila, že máš toho za sebou tolik! Ale dívám se, že už máš doma Honzíka - aspoň to tě snad zahřeje na duši... pro mne je to teď s Jurčou o hodně jednodušší než předtím.... Tipuji, že se o další mimčo snažíš s novým partnerem, je to tak?

Lukr píšu IP...

silvie13
8. dub 2010

holky všem vám moc děkuji, ale zatím vůbec nevím....bude dneska volat na kopec ☹
Fialli...manžela mám pořád stejného, jsme spolu už skoro 16 roků 🙂 a neměnila bych. My s tím otěhotněním bojujeme vpodstatě už od začátku a po dvou nepodařených pokusech IVF v r.1997 a 1999 jsme zkusili v r.2003 tady ve Zlíně IUI a hned první vyšla, ale od té doby máme smůlu. Teď opravdu už nevím jak dál 😢 😢 😢 😢

fiallinka
8. dub 2010

Silvi, tak to je blbé... řekla bych, že když se malý podařil, tak půjde i to ostatní a ono ne... a u vás je teda co všechno za problémy? To IUI by nemělo ještě smysl?

Pokud se chceš přidat, máme tu diskuzi o druhém dítěti...

silvie13
8. dub 2010

Fialli, u nás je snad jediný problém , manžel má astenospermii-pomalejší spermie, ale ne nijak dramaticky a to je asi všechno.Kdysi jsem měla protilátky proti spermiím, ale teď to mám v pořádku. Jsem zvědavá, jaký měl teď manžel výsledek, protože jsme zkoušeli i homeopatika, mám z touto léčbou dobré zkušenosti v jiné oblasti-měla jsem šílené astma, polykala jsem 10prášků denně, a teď nemám nic, ale to je na dlouhé vyprávění.bUvidíme, co bude v pondělí, co mi řeknou. Můžu se zeptat, ke komu chodíš na kopci?

fiallinka
8. dub 2010

Silvi, k Chovancovi.

ivus16
8. dub 2010

ahojte holky, tak dnes mě celkem pobolívá břicho a jsem nějaká nafouklá, to jsem vždycky mívala asi týden před krámama, pevně doufám, že to znamená něco jiného, ale nejsem si jistá.
uvidíme po neděli mějte se čus.

fiallinka
8. dub 2010

ivuš, a kolikátý jsi den? On to fakt může být začínající hyperstimulák, ale ten poznáš, kdyby se fakt rozjel, to by byla dobrá zpráva vlastně...

fiallinka
9. dub 2010

ale copak, nikde nikdo?

lilisa
9. dub 2010

ahoj já jsem tady 😉

ivus16
9. dub 2010

fialinko, já jsem dnes přesně týden po transféru, tak nevím jestli to má nějakou souvislost s tím hyperstimulákem,co to jako je? Ale dnes už nic tak nevím

aja8
9. dub 2010

Ahojky holky, mě dneska tak vytočil můj drahý manžel 😠 , že jsem litovala ty moje mimísky..ach jo..a to jsou u mě teprve 3.den..

tirtir
9. dub 2010

Ahoj holky tak já jsem byla dneka na kopci.
UTZ v pořádku folíci tam jsou, ale jsou malincí----zatím- mudr. Slováková mě uklidnila tím, že jsem si píchala puregon teprve tři dny a velice nízké jednotky, tak doufám, že povyrostou aby jsme to ICSI mohli udělat.
Dostala jsem zvýšení jednotek až na 200 jednou denně na 3 dny v pondělí už mám jen 175 jednotek a v úterý je kontrola a podle toho jak dopadnu tak už se bude rozhodovat o OPU.
Holky trochu s začínám bát, že ty moje potvůrky nepovyrostou, ale já jim budu domlouvat a od mojého mají slíbené každý večér před spaním pusinku 😀 .
Jinak všem přeji krásný vikend ať už je jakkoliv

lukr
9. dub 2010

Ahoj tirtir,neboj oni povyrostou.Já jsem je na levém vaječníku měla při poslední kontrole taky menší a povyrostli. 😉

fiallinka
9. dub 2010

tirtir, a kolik jich je? A neboj, povyrostou - zvýšili ti jednotky a ty se o to postarají...

Ajo, právě že ten hyperstimulák je častý až po ivf - ale jestli je ti už ok, tak to ono asi nebude, to bys poznala. Ale mně třeba řekl doktor, že to moje zvracení apod. mohla být taky reakce na hormony, takový minihyperstimulák... že se prostě v tom těle prudce zvedlo hcg asi a tělo zareagovalo takto. Zajímavé je, že minule jsem měla skoro stejné hcg a hyperst. jak prase a teď celkem nic - ale pravda je, že jsem si to píchala trošku v jiných dávkách.

aja8
10. dub 2010

Ahojky..
Tirtir, neboj, oni vyrostou..
Fialli, to o tom hyperstimuláku mělo patřit asi Ivuš, že? 😉

ivus16
10. dub 2010

jj holky já to pochopila takže ajo buď v klidu a já jsem se zase něco nového dozvěděla díky 😀 Ještě dva dny a budu testovat, ale mám strach že se tam nic neukáže 😔

tirtir
10. dub 2010

Holky moc dík já ani nevím kolik jich bylo, ale byli na pravo i na levo což u mě super.
Snad už se v úterý dovím víc.
A děkuji za povzbuzení 😉

aja8
11. dub 2010

Ahojky holky, zdravím vás..já jsem dneska 4. den po ET a už 2 noci po sobě jsem byla snad 6x čurat..dělalo vám to taky některé?..doufám, že jsem se někde nenachladila..

nana.76
11. dub 2010

aja mužu ti jen řict ze ja to měla taky a ted jsem 11den po ET a test je pozitivni 🙂 takže nebojky

aja8
11. dub 2010

Nana, no kéž by to tak bylo.. 😉 ..díky moc za odpověď.. 🙂
A Ty chodíš taky na kopec?

nana.76
11. dub 2010

ne.ne ja jen jsem ti sem napsala přispěvek nepatřím ja jezdim do olomouce 🙂

aja8
11. dub 2010

Tak to jo..kolik sis nechala zavést embryjek?..já dvě..a bolely Tě taky vaječníky?

nana.76
11. dub 2010

taky jsem si nechala zavest dve jedno bylo sedmibunecny a druhe osmibuněčny.vaječniky mě taky hrozna bolely,nekdy mě tam tak pichlo až to bylo nepřijemne ☹ a celou dobu mě teda boleli prsa,ale to mohlo byt ještě z hormonu,ikdyz mě boli pořad 🙂

aja8
11. dub 2010

No tak to jsme na tom stejně..prs se nemůžu ani dotknout, ale ty už mě bolí od stimulky..