CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

pavlina86
27. čer 2011

Ahojky holky, tak už je to za mnou. A bojovníčky už mám u sebe!! 🙂 😉 Tak snad to vyjde!! O dalším dění Vás budu určitě informovat. Přeji všem krásný den. 😎

slavka22
27. čer 2011

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ejviska
27. čer 2011

@slavka22 co to jako je??????????? 😕

slavka22
27. čer 2011

@ejviska smutnější ksichtíci tu nejsou ☹ ☹ ☹ .

slavka22
27. čer 2011

@ejviska Je to v háji zeleném, HCG 40,5 , sice mám přijít na krev ještě ve čtrvrtek, že by možná eventuelně...., ale dle testů je to jasné...

silvie13
27. čer 2011

@slavka22 to snad není možné ☹ ☹ ☹ ☹ , a co ti k tomu řekli?
Já jsem dnes byla na kontrole, ale dopadlo to tak, jak jsem předpokládala. Takže teď pauza, dovolená, Mojžíšová a na podzim uvidíme, co dál. Tentokrát z toho nejsem vůbec smutná, čekala jsem to.

slavka22
27. čer 2011

@silvie13 ani velice nic, jsem jedna velká neznámá. Jediné co snad ještě je, že mám v děloze myomky, ne prej nijak veliké, ale jsou tam. O odstranění Dr. váhá, že si jednak myslí, že ony nejsou příčinou a pak že by se to stejně nemuselo povést, že ne každý myom lze odstranit. A že někdy je lepší děloha s myomem než děloha s jizvami...No a já mám strach, aby se něco nezvrtlo a neprobudila se bez dělohy. Taky navrhoval nebo teda se zmínil o náhradním mateřství...Protože fakt jsme vyzkoušeli už kde co. Ve čtrvrtek se uvidí, co dál. Momentálně ale nemám sílu.
Tobě přeju hodně sil do dalšího boje a ten elán ti závidím 🙂 , ale samozřejmě ať tě neopouští 🙂

denny80
27. čer 2011

@slavka22 Ani nevíš jak je mi to líto ☹ Opravdu jsem věřila že budete mít štěstí.

slavka22
27. čer 2011

@denny80 jéé, ty sis nastavila počítadlo, to je pěkné....No aspoň že ty máš štěstí, moc ti to přeju 🙂 . A máš moc pěkný TP, měla jsem stejný, jen deset let zpět.

ejviska
27. čer 2011

@slavka22 teeeda, to mne teda strasne mrzi 😔 Byla jsem si jista, ze budete mit uspech. Ach jo..

ejviska
27. čer 2011

@silvie13 tak hodne sil do dalsich boju 😔 , ale koukam, ze uz hledis dopredu 😵
@pavlina86 at se mimiskum libi! Mate zamrazeno?

kikina9
27. čer 2011

@slavka22 Moc mě to mrzí 😢 😢 😢 😢 😢 Věřila jsem, že vám to tentokrát už konečně vyjde, ty sílící testíky vypadaly fakt nadějně, ach jo 😖 Drž se ☹

kikina9
27. čer 2011

@pavlina86 Tak držím palce, ať se mimískům u tebe zalíbí 🙂 Jak stará embryjka ti dávali?

ejviska
27. čer 2011

@slavka22 ted jsem koukala na ty testy..a nemohlo byt tam treba jedno byt??? Treba je fakt jeste sance. Ono opravdu na zacatku muze byt hcg "jenom " 40.

fiallinka
27. čer 2011

@slavka22 COŽE? Ach jo, to mne ani ve snu nenapadlo, že by to neklaplo... i když, šance ještě je... Já ani nevím, co říct, je to děs běs a moc bych ti to přála.

pavlina86
28. čer 2011

@kikina9 ahojky, nevím jak se to počítá,ale 21. jsem měla OPU a 27. byl ET? Tak asi 6 dní. 😒 ??

pavlina86
28. čer 2011

@ejviska Ano, zamrazeno máme 3 ledňáčky. Tak uvidíme, snad je teď nebudeme potřebovat: 😉

silvie13
30. čer 2011

@slavka22 tak moc držím na dnešek pěstičky, třeba HCG stoupne 😉 a bude to dobré

pavlina86
3. črc 2011

Ahojky holky,copak se to tady děje???Žádná nic nepíšete, to už tady dlouho nebylo! 😒 Tak napíši něco málo já!! 😉 Já jsem dneska 6den po ET a musím říct, že mi příde, že se nic neděje! 😒 Akorát mě bolí prsa a občas trošku bříško. A to je tak vše, tak nevím.?????Nemám žádný problém ani nějaké špinění nic!!!! A jsem relativně nějak moc v pohodě, určitě tak klidná nebudu až začnu testit, ale teď mi je dobře. Test si udělám asi až v sobotu. Tak snad se podařilo a kdyby ne, jdeme do toho znova!! 😝 Tak se mějte krásně, i když to počasí stojí za prd. 😎

kikina9
3. črc 2011

@pavlina86 Ahojky, taky si říkám, že je tu poslední dobu nějak moc mrtvo ☹ To, že nemáš žádné příznaky, nic neznamená, u každého je to jinak 😉 Já když jsem otěhotněla, tak jsem začala špinit až v době, kdy měla přijít MS, tak nějak kolem 12. dne po ET, no a jinak nic, jenom mě docela dost bolelo břicho, ale to mě bolí každý měsíc tak 2 - 3 dny před MS, takže jsem myslela, že se to nepovedlo a mrcha dorazí 😒 Takže pocity byly úplně stejné jako každý měsíc, nic jiného jsem před pozitivním testem nepociťovala 😉 Tak držím palce, ať to vyjde 🙂

laola
3. črc 2011

Ahoj holky,
@pavlina86, taky si myslím, že na nějaké příznaky je ještě brzo a u každého je to individuální... Mně bývalo blbě každý měsíc, prsa nalitá, podbřišek bolel a nic a až jsem byla celkem v pohodě a neměla žádné "příznaky", tak se to povedlo a byla jsem těhotná🙂) Držím pěsti, ať se podaří 😵 😵

fiallinka
3. črc 2011

@pavlina86 musím ti říct, že dle mých zkušeností žádné příznaky - nejlepší příznaky, skoro bych se s tebou vsadila, že test bude dvoučárkový 🙂

pavlina86
4. črc 2011

@fiallinka kéž by to tak bylo!! 🙂 🙂 Tak uvidíme? Snad nezačnu krvácet, menzes by měl dorazit asi v sobotu, tak....nechci moc jásat. Tak v sobotu se uvidí??? A děkuji.... 🙂

slavka22
4. črc 2011

Hlásím, že zázrak se opravdu nekoná, ani jsem v něj vlastně nedoufala. Dnes jsem to na kopci na delší dobu "zapíchla", není už síla...Ani dr. si neví rady, je to zvláštní pocit ho vidět kroutit hlavou. Pořád si myslí, že je u nás možnost i přirozeného početí. Domluvili jsem se, že pokud budu kdykoliv chtít, mám si přijít aspoň pro Clostík na podporu, že bychom pohlídali ovulku, ale zatím to řešit fakt nebudu. Mám doma jednoho zdravého kluka a za to jsem ráda. Všem snažilkám přeju, aby se co nejdříve dočkali // na testu a těm co mají před bitvou hlavně hodně sil.

@pavlina86 někde jsem tady četla, že si holky posílají těhu virusíky, sice nejsem bohužel " nakažená", ale tobě tu nákazu moc přeju 🙂 . Držím paluchy.

krtecek1
4. črc 2011

Ahoj holky, chci se s vámi podělit o zkušenosti s CRM ve Zlíně. Snad vám tím dodám naděje ve vaší touze po mimi a nebudete brát stanoviska tamních lékařů jako definitivní...S manželem jsme se snažili o mimi cca 1,5roku a byli jsme posláni do tohoto centra. Byly nám provedeny základní vyšetření (manželovi spermiogram a mně už ani nevím co), po té nám bylo sděleno, že spermiogram manželovi vyšel dost špatně a je prakticky neplodný....a že jediná možnost je pro nás IVF+ něco+ něco, ale že ještě před tím můžeme vyzkoušet inseminaci, ale že nám nedávají moc velkou naději....Dožadovala jsem se dalších vyšetření své osoby, na to mi bylo sděleno, že je to zbytečné a bude mi provedeno až po nepovedeném IVF. Když jsme se ptali, kolik takové IVF stojí, lékař nás sjel pohledem od hlavy až k patě a řekl:"tipuju vás tak na 33tis...."Každopádně jsme náplanovali inseminaci a měsíc před ní odjeli na 14 dní k moři a tam jsem otěhotněla PŘIROZENĚ. Letos jsme opět otěhotněla přirozeně po 3měsících snažení...takových případů znám ve svém okolí cca 4!!!!!!.Chci vám jen říct, že žádná diagnóza není definitivní a že lékaře na takových klinikách živí právě naše beznaděj....zkuste vypnout a jet před plánovaným pokusem někam na dovolenou....přeju Vám brzké //

fiallinka
5. črc 2011

@krtecek1 je super, že se vám to povedlo přirozeně, ale víš - pokud vám nabídli IUI, tak nemohl být váš spermiogram tak špatný, to v carech prostě nedělají... a taky by ti asi spousta holek řeklo, na kolika dovolených už v době snažení bylo a nic...

ale přesto vím, že takové případy jsou a není jich málo, jde hlavně o to, jak dlouho má člověk sílu čekat... pokud je třicítka na krku a doma děcko žádné, tak není na co 🙂

ejviska
5. črc 2011

@fiallinka tos napsala moc pekne! Taky si myslim, ze s uplne blbym spermio by nikoho na IUI neposlali 😉
A o tech dovolenych vim sve... 😉

@slavka22 ahoj, priznam se, ze jsem porad trosku doufala... 😒 Tak hodne sil a nekdy se tu ukaz 🙂

kopretina27
6. črc 2011

Ahoj holky, tak jsem byla 22.6. na IUI, zítra jdu na krev. Nevydržela jsem to debil s nervama a testla někdy 10. den po IUI, tak slabá čárka (samo mi to hodně pomohlo, páč to mohla být pregnylovka... ) No ale včera byla celkem solidní čárka na jakémsi "rychlotestu", tak se modlím, aby se to všechno povedlo. Jak na potvoru na mě vlezla jakás infekce, bo co, tož mě bolí v krku-v práci je to velmi chutné... Tak přemýšlím, že si doma fíknu do krku tantum verde-snad by to nemuselo vadit a mohlo by to zabrat...

evitaa
6. črc 2011

@kopretina27 To vypadá pozitivně. Určitě to vyjde!!!! Tantum verde by nemělo vadit a prý je z krčních sprejů nejlepší.

pavlina86
8. črc 2011

Ahojky holky, tak dneska ráno už jsem to nevydržela a testla jsem 11 den po ET. A jsou tak // silné čárky,ale zatím se moc neraduju ,uvidíme v pondělí. 😉 Ale doufám, že je to o.k. Dokud ale neuvidím srdíčko neuvěřím, ale je to na dobré cestě. Tak a teď budu testit až do pondělí jestli čárka nebude slábnout ☹. Mějte se krásně a užívejte si nádherného počasí.