CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

pitrisek26
7. dub 2011

@hanysek.hanysek já bych tipla cystu, pár holek to tak mělo, na nic nečekej a fič k dr.

hanysek.hanysek
7. dub 2011

@pitrisek26 Myslím, že to bude asi opravdu ta ovulace.

pitrisek26
7. dub 2011

@hanysek.hanysek já ji taky cítím, ale nikdy tak moc a když, tak max. den .. jak chceš, já bych pro jistotu skákla k dr. aspoň by si věděla na jisto co to je a pak už by tě to nezaskočilo 😉

slavka22
7. dub 2011

@ronecek No to je nářez!!! Já si v den kontroly na kopci raděj nic moc neplánuju, už párkrát se mi stalo, že jsem tam pěkně zatvrdla. Minule se mi sestřička několikrát omlouvala, že tam mají nějakou krvácející paní na sále...proto že to tak trvá. A sama vím, že i naše konzultace se někdy protáhne. No to se nedá nic dělat. Pracují s lidmi a ne se stroji 🙂

ejviska
7. dub 2011

@hanysek.hanysek ja uz ti odpovedela na predchozi strance, co si myslim ;)

hanysek.hanysek
7. dub 2011

@ejviska Když to nepřestane, tak si skočím po neděli k mudr. Ale nevím, jestli zrovna žaludek nebo žlučník by mě bolel v podbřišku jako když jsou bolesti na menzes.

hanysek.hanysek
7. dub 2011

@pitrisek26 pokud bolesti nepřestanou, po neděli skočím k mudr.

pitrisek26
7. dub 2011

holky komu vyšlo první IVF? Já jsem OK, máme špatné SPG tak si dělám statistiku pro sebe 🙂

slavka22
7. dub 2011

@pitrisek26 Škoda, že mezi ty, kterým vyšlo první IVF, nepatřím :- 😢 😢 😢

ejviska
7. dub 2011

@pitrisek26 nam taky nevyslo I.ivf
@hanysek.hanysek a boli te to moc? Nebo jenom, ze " o tom vis"? Mozna fakt cysta

ronecek
7. dub 2011

@slavka22 Ahoj, tak s tím plánováním máš pravdu ☹ Nikdy člověk neví, jak dlouho tam ztvrdne. Ale třeba zítra tam zrovna moc lidí nebude. Tak jestli mě poznáš, hukni na mě 😀 Kámošce se včera taky doktor omlouval za to zpoždění 😒

ronecek
7. dub 2011

@pitrisek26 Ahoj 😉 Nám taky vyšlo až druhé IVF. KET jsme při prvním IVF neměli ☹

hanysek.hanysek
8. dub 2011

Ahoj holky, takže dneska je to 5.den co mě bolí břicho na menzes. Takže ovu to asi nebude. Je mi špatně, žaludek mám jako na moři!!! Je mi zle z jídla jenom když ho vidím, tak nevím. Už mě ta bolest "otravuje" podbřišek už 5dní nefunčkní, bolí, jako bych měla stále první den menstruace. No hnus.

pitrisek26
8. dub 2011

@hanysek.hanysek a na co pořád čekáš, proč si nešla k dr.

clloi
8. dub 2011

@hanysek.hanysek tak já bych už nečekala, zajdi k doktorovi ať se na tebe podívá, nechci tě strašit, ale jestli je to cysta, tak by taky mohla prasknout a bude to špatné.

kikina9
8. dub 2011

Holky, pár dní jsem tady nebyla, a objevilo se tu tolik nových těhulek 🙂 Moc vám všem gratuluji a přeji klidné a pohodové těhotenství 😉
@ronecek @slavka 22 holky, tak jak jste dopadly na kopci, doufám, že HCG máte pěkně vysoké 🙂 A dělali vám i ultrazvuk?
Já mám jít na kontrolu v pondělí, a mám docela strach z mimoděložního, chvílemi mě docela bolí z levé strany podbřišku. Ale potom to zase přejde, tak snad to bude dobré 😒
@pitrisek26 nám taky 1. IVF nevyšlo, teď druhé snad jo 🙂
@hanysek.hanysek já bych opravdu raději zašla k doktorovi, ať se na tebe mrkne, ty bolesti už trvají nějak moc dlouho ☹

ejviska
8. dub 2011

@hanysek.hanysek ja ti absolutne nerozumim! Na co teda cekas? Az bude vikend nebo noc, aby jsi mohla na pohotovost? Nezlob se na me, ale toto fakt nesnasim!

clloi
8. dub 2011

@kikina9 neboj, to bude dobré, to pichání v podbříšku sem měla jako první příznak těhotenství 😀 😀

kikina9
8. dub 2011

@clloi Díky za uklidnění 🙂 Ale ono mě to píchá spíš jenom z jedné strany, tak je mi to divné 😢 Ale tak snad to bude dobré, pevně tomu věřím 😉

clloi
8. dub 2011

@kikina9 mě to zas bolelo, jak kdybych měla dostat MS a tak sem pořád lítala na záchod. A pak to ustalo a začalo mě taky pichat z jedné strany, ale víš jak, každá to máme jiné, ale určitě to bude v pořádku. 😉

slavka22
8. dub 2011

@kikina9 HCG bylo 120, není to bůh ví co, ale je to tam!!! Chovanec mě ujišťoval, že je to v normě, ale když vidím to tvé HCG....... UZ nedělal, za týden jdu znova na krev a to už by se dělal UZ a prej by mohlo být i něco vidět 🙂 . Ptala jsem se na píchání v podbřišku, protože občas mě tam píchá a prej je to dobře, že je to známka toho, že se v děloze něco děje, že za to mám být ráda.

ejviska
8. dub 2011

@slavka22 gratuluju 🙂 To hcg je dost, ne?

kikina9
8. dub 2011

@slavka22 Ahoj a moc gratuluji 🙂 Tu výši HCG neřeš, u každého je jiná 😉 Pokud tě doktor ujišťoval, že je to v normě, tak mu věř a raduj se 🙂

ronecek
8. dub 2011

Ahoj holky,
tak už jsme taky doma 😉 Kontrola dopadla dobře. HCG bylo 657,9. Na ultrazvuk jedeme za týden v pátek.
Děkuju vám všem moc za palečky.

@slavka22 Ahojky, tak nás dneska to dvou a půl hodinové čekání neminulo. Sestřička se nám dokonce omlouvala. Doktor viděl jak jsme vešli úsměv na tváři, tak mi řekl "Ó paní Wolfová se usmívá, no, vidím, že máte důvod". Tak su ráda. Ta sestra mě opravdu dost vystrašila.
S tím pícháním je to dobrá zpráva. Tak můžeme být klidné 😉 V pátek jsme objednaní na krev v 8.30 a za hodinu k doktorovi.
Opatruj se i s bobíškem 😉

ejviska
8. dub 2011

@ronecek taky gratuluju!! to maji ve zline radostiiii

kikina9
8. dub 2011

@ronecek Ahojky a taky velká gratulace 🙂 Já to u tebe od začátku vidím na dvojčátka, tak jsem zvědavá, co se dozvíš příští týden na ultrazvuku 😀 A čím vás sestřička vystrašila?

slavka22
8. dub 2011

@ronecek No to je super!!! To budou určitě dvojčátka 🙂 . A nám nezbývá než doufat, že HCG pěkně poroste, to je teď nejdůležitější.

slavka22
8. dub 2011

@kikina9 Dík za podporu, nejdřív jsem měla strašnou radost 🙂 , pak přišel splín ☹ , trošku jsem pátrala na netu a dočetla se, že je hlavně důležité, aby HCG rostlo a ne jeho počáteční hodnota. Ale i tak, jsme vlastně už teď v našem snažení nejdál, co jsme kdy byli...

kikina9
8. dub 2011

@slavka22 Ono podle mě záleží na tom, kdy se mimi uhnízdí, a to je u každé holky jiné. A od toho se to HCG odvíjí, a je úplně jedno, jaká je jeho počáteční hodnota, ale hlavně, že se přibližně každé 2 dny zdvojnásobí 🙂
A ono nějaké obavy, aby to dobře dopadlo, budeme mít asi až do porodu, těch se už nezbavíme 😉 Ale částečně si oddychnu, až budu mít za sebou 1. trimestr, kdy je riziko potratu nejvyšší 😒 To jsem v prvním těhotenství nezažila, mě ani nenapadlo, že by něco mohlo dopadnout špatně, ale to bylo tím, že jsem neměla internet 😉 Já jsem se dozvěděla, že jsem těhu, druhý den jsem s manželem sedla na kolo a jeli jsme na 100 km výlet 😀 To bych si teď netroufla ani omylem 😉