CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ejviska
11. kvě 2011

@rozum mne tam objednavala dr. slovakova a bylo to vlastne hnedka dalsi tyden, tak to jsem asi mela stesti, ze to slo tak rychle.

rozum
11. kvě 2011

@aja8 aaaaaaaaaaaaaaaaž, tak to je děs. Zkusím to přes kámošku, co tam pracovala a mám tam zase začít pracovat.
@ejviska, tak to šlo opravdu rychle

aja8
11. kvě 2011

@rozum no mně řekla sestřička, že objednávací doba je 5 týdnů..jenže mně to vyšlo ještě blbě s měsíčkama, tak to mám až za 6..ale určitě to zkus přes kámošku a nebo budeš mít možná štěstí jak @ejviska .. 😉

ruda
12. kvě 2011

holky moje zlaté snažilky, omlouvám se, chci jen oslovit holky, co bojovaly se mnou /např. fialka../ jdete na sraz CRM 4.6.??? my se těšíme...

ejviska
12. kvě 2011

@ruda jeee, to mam narozky 🙂

fiallinka
12. kvě 2011

@ruda asi bych šla, ale celý víkend budeme pryč, takže bohužel ☹

ruda
13. kvě 2011

@ejviska ségra taky a máme výročí svatby 😀 hezké datum 😉
@fiallinka škoda, jsme se mohly vidět a seznámit prcky...teda co ty děláš na koníkovi po půlnoci...

ejviska
13. kvě 2011

@ruda jo? Tak to si uz vzdycky na vas vzpomenu 😉 Fiallinka nikdy nespi!!! 😀

ruda
13. kvě 2011

@ejviska jo a ty mě podle fotky připomínáš spolužačku Světlanu 😉

fiallinka
15. kvě 2011

@ejviska Fialinka spí málo, ale chtěla by spát víc...

ejviska
15. kvě 2011

@fiallinka kdyz byla moje mala mimino, tak jsem si vzdycky rikala, ze uz se nikdy, nikdy, nikdy nevyspim 🙂 A ted spime jak mimino obe 😀

silvie13
16. kvě 2011

ahojte holky, tak jsem byla dnes na kopci na UTZ a mám tam 3 foliky 🙂 , hlavně aby v nich ale něco bylo. Budu doufat a pak ještě vydržet těch 14 dní na výsledek.
Kde se nám poděl pitrisek, neměla už testovat??

pitrisek26
16. kvě 2011

@silvie13 pitrísek už je i po MS, já to dostala tak jak minule 10 dní po IUI 🙂 v červnu jdu na třetí, křenek mi říkal, že je spermiogram lepší ať to ještě zkusíme, tak to teda zkusíme 🙂 Gratuluji k třem folíkům

slavka22
16. kvě 2011

@silvie13 ahoj, taky gratuluji k folíkům 🙂 . A kdy jdeš na punkci? Držím palce, aby to dobře dopadlo. Já mám stimulku před sebou, čekám jen na MS a hurá na to. Budu ještě od začátku pichat Clexan na krev, mám trošku obavy... Nemáte s tím některá zkušenosti?

@pitrisek26 pitrískovi přeju hóóódně štěstí na červen, to už je vlastně za dveřmi 🙂

slavka22
16. kvě 2011

@rozum jak jsi dopadla v Atlasu? Už víš, kdy tě to čeká?

rozum
16. kvě 2011

@slavka22 jsi hodná, že na mě myslíš. ZA chvilku budu volat té kámošce, tak uvidím, co mě řekne. Jinak, co Tvá MS??

slavka22
16. kvě 2011

@rozum no já mám malinko delší cyklus, 32 - 37 dnů 😢 , tak si ještě pár dnů počkám, sama nevím kolik. Ale už mám všechny léčky doma, dali mi je celkem s předstihem, tak jsem ráda, že na kopec už nemusím. Do teď jsem byla v pohodě a už začínám být nervózní, no chvílemi jsem protivná sama sobě ☹ .Držím ti palečky na co nejbližší termín. A domácí snaženíčko máte povoleno 😵 😵 😵 ?

kikina9
16. kvě 2011

@slavka22 Ahojky, ty budeš zkoušet tu minimální stimulaci, že? Tam taky něco schvaluje pojišťovna (myslím tím aspoň léky), nebo si úplně všechno musíš platit sama? A jaké léky jsi dostala? A řekli ti, na kolik tě to vyjde celkem, a jak to bude probíhat? Promiň, že se tak vyptávám, ale přemýšlím o minimálce taky, tak abych věděla, do čeho jdu 😀 😀 😀
@silvie 13 3 folíci jsou super, budu držet palečky, aby to vyšlo 🙂

slavka22
16. kvě 2011

@kikina9 Nativ pojišťovna nehradí, vychází cca na 13 000,- + 1000,- za ISCI za každý oocyt, kdyby nedošlo k odběru vajíček, platíš jen 2500,- a kdyby nebyl transfér, tak 6000,- Od 3. DC budu zobat Clostilbegyt pět dní 3x1 tabletu, 7.DC k tomu přibude Merional 150j. na tři dny, no a 10. den UZ a pak je to stejné jako u IVF. Rozdíl je v té stimulaci. Ještě jsem si koupila Femibion a piju statečně kontryhel - moc mi nechutná 😖 . A kdy můžeš začít znovu, říkali ti? Proč nativ, už nemáte IVF pokusy na poj?

kikina9
16. kvě 2011

@slavka22 Na pojišťovnu bychom měli mít ještě 2 pokusy 🙂 , tohle bylo sice moje 2. IVF, ale u toho 1. nedošlo k ET, takže se to prý nepočítá. Ale já nereaguji moc dobře na hormony, a tak mi doktor už tedy před tím 2. IVF minimálku navrhoval, že se stává, že když žena nereaguje na ty megadávky hormonů, že někdy zareaguje na minimálku líp 😎 Teď jsem měla jen 4 vajíčka, a to bych prý mohla mít i s tou minimálkou, tak nevím ☹ Pořád zvažuji pro a proti, a u té minimálky se mi líbí ta cena 😀 Na klasické IVF bychom museli dlouho šetřit, nebo se zadlužit 😖 , na minimálku bychom do podzimu našetřili. Řekli mi, že bychom měli mít pauzu tak 3 měsíce, tak to necháme asi na září 🙂
A za ten Merional se bude ještě doplácet, nebo ten je zdarma? A při té minimálce se jde na první kontrolu až ten 10. den? A už se k tomu nepřipichávají injekce proti předčasnému uvolnění vajíček? Promiň, že se tak hloupě vyptávám 😀 Je fajn, že už máš léky doma, já jsem vždycky před začátkem IVF vyšilovala, že mi MS vyjde na pátek večer nebo na sobotu, a že si nestihnu zajet pro léky včas 😀
Femibion jsem taky začala užívat před IVF, a i když půjdu na další pokus až v září, tak jsem ho užívat nepřestala, určitě není na škodu, když se tělo zásobí vitamínkama i dopředu. Kontryhel jsem dřív taky pila, mě i docela chutnal, ale asi mi moc nesedl, protože jsem po něm měla hodně bolestivou menstruaci. Tak jsem ho raději vysadila. Teď by se po potratu zase hodil, ale nemám odvahu 😉

pitrisek26
17. kvě 2011

@slavka22 už jenom 25 dní a je tu svatba, už mám z toho nervíky 🙂

silvie13
17. kvě 2011

@pitrisek26 🙂 🙂
@slavka22 díky, já ale nejdu na punkci, zkoušíme to ještě přes IUI, pořád tomu věřím.Už jsem přemýšlela i o tom nativu, ale chci se tě zeptat-za platím za to 13.000,-Kč a za každé vajíčko 1.000,-Kč za ICSI a k tomu ještě za AH-3.000,-Kč, nadstandartní kultivaci 6.000,-Kč a kultivaci do stadia blastocysty 9.000,-Kč? To mě pak přide na nějakých 31.000,-Kč, počítám dobře? My už totiž máme jenom 1 celý cyklus a 1 jenom léky, tak řeším co dál. Díky

ejviska
17. kvě 2011

@silvie13 za tu prodlouzenou kultivaci se plati 9 tis, ne znova tech 6tis ( co je za ty "zahranicni media"), po PK nekdy ani neni potreba AH, protoze ty blastocysty hatchuji uz samy.
My meli klasicke IVF, ,mela jsem Gonal, ICSI, PK do blastocyst, nic na zmrazeni a stalo nas to nejak do 25tis. ( Vajicek bylo 11 oplodnenych, po PK zbyly dve blastocysty )

A k tem vitaminum, ja brala roky kdejake vitaminy, napr. Femibion je dost drahy, pak jsem se na to vyprdla, protoze cekat na to "ze to vyjde" je nekonecne, takze si myslim, ze bohate staci, kdyz berete kys.listovou

fiallinka
17. kvě 2011

@silvie13 jak píše ejviska, za tu prodl. kultivaci podruhé už neplatíš (t.j. v podstatě tě to vyjde stejně při jakékoliv kultivaci, při třídenní ti napočítají 6000+3000 za AH, při delší platíš většinou jen 9000). Nás to vyšlo kolem 26000 i s mražením.

silvie13
17. kvě 2011

@ejviska tak to díky za vysvětlenou 🙂 🙂 , takže asi 22.000,-Kč . No uvidíme zítra jdu na IUI v 10 hod. A k těm vitamínům, naprosto s tebou souhlasím , že stačí listovka. Navíc teď už je spousta čestvého ovoce a zeleniny, tak proč užívat chemii 🙂

silvie13
17. kvě 2011

@fiallinka díky 🙂 , já jsem tady chodila minulý rok a to tys právě otěhotněla a já čekala na výsledek IVF a čekám stále na nějaký výsledek. Už jsem z toho psychicky vyčerpaná, ale pořád řeším co dál.Mám strach z toho, že to zase nedopadne a budeme muset na IVF a to se taky strašně bojím, hlavně toho zklamání. 😖 Nějak nemůžu myslet jenom pozitivně.

rozum
18. kvě 2011

@slavka22 vidíš, to s tím snažením mě nikdo nazakázal? Tento měsíc se snažíme a pak asi jak bude před tou operací, tak ne, asi kdyby se náhodou poštěstilo, co? Fakt Ti nevím. Ta známá říkala, že jak budu mít termín, tak ji mám zavoalt a domluvím mě nějakého doktora, aby se na mě někdo neučil 🙂 Takže to vypadá, že se objednám asi až dostanu MS tento měsíc a hned vypočítám nejdelší varianty a uvidím, co mě řeknou! Já je teď poslední dobou mám taky 39 - 38, děs!

lukr
18. kvě 2011

@slavka22 po delší odmlce jsem sem nakoukla.Malá mě plně zaměstnává. 😀 Já jsem si píchala Clexan po dobu stimulace,celé těhotenství a šestinedělí.Je to celkem v pohodě,jen občas se dělají modřinky,ale to se mi stalo i po lécích na stimulaci.Jestli jsi si už něco píchala,tak Ti to půjde samo 😅 .Jinak jestli Tě ještě něco zajímá,tak napiš
Jinak pro holky,které tu chodí kratšeji,já jsem příklad úspěšné minimálky.Měli jsme tři vajíčka,všechna jsem si nechala zavést a mám tříměsíční holčičku.To pro povzbuzení. 😉 😉 .

rozum
18. kvě 2011

@lukr 😵 😵 😵 😵

silvie13
19. kvě 2011

Přeji vám všem pohodový a sluníčkový den 🙂 . Tak včera jsem byla na další IUI a všechno proběhlo naprosto v pohodě, ani jsem to tentokrát necítila. Pan doktor Kovalčí je moc šikovný 🙂 , povzbudil mě, že to už jednou musí zase vyjít.Mohlo by to být teď. 😵 😵 Kotrolu mám za 14 dní, takže teď jenom (!!) vydržet a myslet pozitivně.