CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

slavka22
14. čer 2011

@luciferka29 a dělala jsi ty samé testy, jako se stejnou citlivostí? 10. den by už neměla být pregnylová čárka ☹ ...

fiallinka
14. čer 2011

@luciferka29 ono je docela dobře možné, že se něco chytlo, ale zase pustilo... ☹

slavka22
14. čer 2011

@fiallinka to jo, ale já třeba taky takhle zazmatkovala s testama, ale je fakt, že ta druhá čárka, teda duch, tam byl vždy

silvie13
14. čer 2011

@slavka22 tak to je super 4 😵 😵 to určitě vyjde, moc na tebe myslím
no my jsme byli včera v 10hod. na IUI, ale tentokrát jsme měli hodně špatný spermiogram 😢 😢 jenom 8% rychle pohyblivých, minule jsme měli 18%. Nedávám tomu žádnou šanci a už přemýšlím co dál, jestli nativ nebo cyklus přes pojišťovnu?

fiallinka
14. čer 2011

@slavka22 to je jasné, chce to stejné testy, ve stejnou dobu, ale jak to slábne a mizí, tak je to bída...

slavka22
14. čer 2011

@fiallinka tak tak 🙂

slavka22
14. čer 2011

@silvie13 nevěš hlavu, vždyť jsi na úplném začátku!!! A víš, jak je to - stačí kapka a už to capká... 😀 . A kdyby dokroři tomu spermiu nedávali vůbec šanci, snad by ti IUI ani neudělali nebo jo?

silvie13
14. čer 2011

@slavka22 to právě nevím jestli by to nedělali, když už tam člověk leží 😔
Stejně na tom teď nic nevydumám uvidíme za 14 dní.
Ale na tebe sázím hodně 😵 😵

slavka22
14. čer 2011

@silvie13 jak ráda bych tě nezklamala 🙂 🙂 🙂 . A vy to ještě můžete podpořit doma, ne? a to se třeba ty potvůrky rozpohybují 🙂 🙂 🙂

silvie13
14. čer 2011

@slavka22 to víš, že to podpoříme ještě doma, ale já nikdy sama neotěhotněla, vlastně jsem byla těhotná jenom jednou a to máme Honzíka.
Jinak zítra jdu na tu Mojžíšovou, tak uvidíme.

luciferka29
14. čer 2011

@slavka22 7den jsem udělala dva každý jiný, abych si byla jistá a 10 jeden stejný jak 7den

slavka22
14. čer 2011

@silvie13 a Mojžíšová se může cvičit i v eventuelně ranném těhu? Možná nějaké cviky ano, ale mě na rehab. říkali, že po trensféru bych určitě cvičit neměla. To ti ale určitě poradí.... A náhody se dějí, neboj... 🙂

slavka22
14. čer 2011

@luciferka29 aha, tak ty sis to pojistila dvouma různýma testíkama 🙂 . Dělala sis test už 7. den? Já teda nevím, ale nemohl to být Pregnyl, teda jestli jsi ho měla. Nebo jak píše fiallinka ☹ , to ti samozřejmě nepřeju...

luciferka29
14. čer 2011

pregnyl jsem měla v pátek, ten pregnyl může udělat druhou čárku?

luciferka29
14. čer 2011

pátek byl 6 den

slavka22
14. čer 2011

@luciferka29 prej ano, holky tady na koníkovi o tom dost psaly. No teda spíš o duchovi...

luciferka29
14. čer 2011

no to byl takový duch možná trošku větší, ale když jsem měla 6den večer pregnyl a 7den ráno testovala tak to bude asi on, škoda začínali jsme se potichoučku s manžou těšit a zase nic

slavka22
14. čer 2011

@luciferka29 jestli to teda byla Pregnylová čárka, tak ta správná na tebe klidně může ještě vykouknout. Ty jsi dnes 10. den? Každá jsme jiná, některá má dvě // dřív a některá pozděj, ale 10.den si myslím, že to nemusí být hotovka 🙂

slavka22
14. čer 2011

@luciferka29 no nevím to přesně, ale Pregnyl prej odchází z těla asi 10 dnů...

luciferka29
14. čer 2011

tak díky za povzbuzení, aspoň vím že to mohlo být tím pregnylem, to jsem nevěděla moc dík

ejviska
14. čer 2011

@slavka22 no to by bylo, aby aspon jeden se nechytl! Drzim palce! A to kdyz budete mit pak mimuso, tak nebudete vedet, jetsli je "vase" nebo ne, ze? To je husty!!

@silvie13 muzu ti rict, v jine diskuzi mame holku, co maj priserny spermio, ona endometriosu, IVF jim nevyslo a pak se jim to podarilo prirozene. Takze at zije priroda 🙂
@luciferka29 ten pregnyl muze delat falesne pozitivni test az do 12-teho dne od aplikace, ale asi to nikdy nikdo nevidel. 🙂 Ty nejak zvlastne pocitas ty dny, moc to nechapu. Ty jsi po IVFa mela jsi PK?

ejviska
14. čer 2011

@luciferka29 uz to chapu, ty jsi mela pregnyl az po ET, jo? Normalne se dava dva dny pred OPU

slavka22
14. čer 2011

@ejviska no je to tak, biologicky to vědět nebudu, ale to je fuk, hlavně aby aspoň jedno bylo 🙂

slavka22
14. čer 2011

@ejviska a taky honím čas, víš 😀 😀 😀

ejviska
14. čer 2011

@slavka22 musis pockat na krev anebo ten test musi silit. Ta pregnylova carka bude urcite slaba, nebude to dalnice

ejviska
14. čer 2011

@slavka22 boze, uz su debil, odpovidam nekomu jinemu....
To samozrejme nebylo tobe. 😉 Taky myslim, ze to je uplne jedno 🙂, hlavne aby bylo "neco". A o case vim svoje...prave mam za sebou 36.
Ale treba ciste z pohledu genetiky a dedicnych nemoci to jedno neni, ze jo... Ta medicina se zacina dostavat kamsi jinam... 😒

slavka22
14. čer 2011

@luciferka29 tak jsem udělala malý pokus 🙂 , objednala jsem si testíky a mám jich nějak víc, tak jsem zkusila, jestli se tam ten Pregnyl projeví - měla jsem ho před týdnem v úterý a kde nic tu nic. Jen kontrolní čárka. Tak nevím, jak to teda je.

slavka22
14. čer 2011

@ejviska no včera jsem slyšela v telce, že se uvažuje o tom, že by umělé mělo být asi hrazeno až do 55 let. To už se mi zdá masakr, nevím. To neznamená, že starší, jako opravdu starší maminy, nějak odsuzuju. Když mě bylo 36, připadala jsem si stará, teď je mi 38 a myslím si, jaká nejsem mladice 😀 😀 😀

silvie13
14. čer 2011

@ejviska díky za podporu 🙂 , ale moc tomu nedávám......uvidíme ☹ ☹

fiallinka
14. čer 2011

@slavka22 já jsem taky zkusila otestovat pregnyl, myslím, že to bylo dva dny po ET (t.j. vlastně 5 - 6. den po jeho aplikaci) a čárečka tam byla, ale fakt slabounká, takže v mém případě by tam už za další dva dny asi ani nebyla, ale každý to odbourává trošku jinak.