CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

lentillkaa
16. lis 2007

aha...já to právě dělám taky, ale doprostřed dávám puding s rozinkama. protože můj drahý sladké tuze rád 😵

extravaganca
16. lis 2007

lentilko,pisni mi prosím do IP,jak to děláš s tím pudinkem,ať tuto diskuzi nezměníme na vaření 😀
Ikdyž snad nám tu nemá nikod zazlé malé odreagování...to je taky třeba,no ne 😵

lentillkaa
16. lis 2007

extra: já si taky myslím, že holky jsou snad tolerantní...už by nám přece muselo "hrábnout" furt myslet jen na těhu ☹

Jo a ještě ti musím říct - dnes jsem jela ráno do práce, na kraji Zlína svítí vánoční ozdoby 😖 A já jsem zjistila s velkým překvapením že za měsíc jsou Vánoce 😕

extravaganca
16. lis 2007

No já si těch ozdob taky všimla včera,když jsme jeli ze cvičáku 😀 A večer,když jsme jeli na náku do Tesca,tak jsem si kupovala nějakou výzdobu 😀 Chci mít letošní Vánoce červeno-stříbrné..vždy byly červeno zlaté,tak letos bude malinká změna 🙂 Nakoupila jsem si blbinky...ozdoby na stromeček(stříbrné bubínky,stříbrné třpytivé hvězdičky,stříbrné řatízky se zvonečkama a vánočníma hvězdičkama).A v neděli ještě vyrazíme na Čepkova a tam se taky po něčem podívám 🙂 Letos mě cosi enermně Vánoce berou 😀 Už mám doma 2 dárky pro miláčka a dnes jdu nakupovat další 😀

lentillkaa
16. lis 2007

extra: jj já už pro miláčka taky něco mám...kupovala jsem průběžně co mi kde padlo do oka 😉 což se divím, protože vždycky kupuju dárky týden před Vánocema...až letos jsem taková aktivistka. hold asi stárnu či co 😀 Můj problém je ale v tom, že já to občas nevydržím a dárek mu dám rovnou a zas nemám nic. Ale letos mám pevnou vůli 😉 No i když...ještě nejsou Vánoce že

extravaganca
16. lis 2007

No já letos taky jaksi kupuju s předstihem...jinak jsem na tom stejně jako Ty.Týden před Vánocemi udělám nálet do obchodů a je to.Ale letos chci i péct,takže si dnes dokoupím dárky a pak už jen udělám úklid a můžu se těšit na zdobení bytečku a pečení a užívání si vánoční atmosféry 😵

v199
autor
16. lis 2007

Ahoj holky, určutě to není na škodu trošku se odreagovat a vyměnit si nějaké laskominky 😉 Lentilka napis mi prosím recept na ty sladké šnečky.
Jinak holky se mě zdá, že se injekcích Orgalutranu nějak nafukuji, hlavně na břichu.
Jo holky mám dotaz:
Braly jste si neschopenku před IVF a před OPU?

lentillkaa
16. lis 2007

v199: já vím že kamarádka před IVF neschopenku měla - a teď se jí mají každým dnem narodit dvojčátka 😀 Recept jsem ti šupla do IP - ať z toho tady fakt neděláme receptář 😉

v199
autor
18. lis 2007

Lentilky děkuji určitě to vyzkouším.Tu neschopenku si určitě vezmu.OA co vy holky, lentilka chystáte se na umělé, nebo ještě vyzkoušíte inseminaci 😅

lentillkaa
18. lis 2007

v199: s manželem jsme se domluvili že budem zkoušet IUI - když to tentokrát "skoro" už vyšlo...jdem asi tento pátek (ve středu jdu k dr. a tam se rozhodne), tak uvidíme. a IVF zkusíme tak v březnu, dubnu...

juliet
18. lis 2007

ahojky holky 🙂
já si vemu dovolenou zatím jen v den odběru vajíček a pak uvidím, jak mi bude ... kdyby to vyšlo na pátek, tak pak je víkend na odpočinek. Bojím se, že to bude bolet ☹

v199
autor
18. lis 2007

Juilet jsem na tom stejně jako ty, už se ale i na jednu stranu těším. V 8hodin si píchám POSLEDNÍ injekci 😉 konečně. Jak jsi zvládala ten Orgalutran(měla jsem strašné tlaky v nohou, tak jsem to šla vždycky rozchodit s pejskem)

koryna
19. lis 2007

Fiallinko,tak nám došla ta genetika.Trvalo to přesně 5 týdnů.

juliet
19. lis 2007

v199 mě Orgalutran hrozně štípe 😝 , dneska obzvlášť. Zítra jdu na ultravuk, tak uvidím, co mě ještě čeká.

lana12
19. lis 2007

ahojte holky, jsme do zlína objednaní teď v listopadu a já si až teď všimla, že mezi smluvníma zdr. pojišťovnama není uvedená moje ZP ministerstva vnitra. nemáte některá tuhle pojišťovnu co už do zlína docházíte? nevím co to znamená smluvní zdravotní pojišťovna. to jako že si ten zákrok budu celej platit sama? díky moc za info, přeju všem hodně štěstí!

koryna
19. lis 2007

Ahoj lana12.Já MV nemám,ale má ji manžel.Když mu dělali spermio,tak jsme to museli cvaknout,takže doporučuji změnit pojišťovnu nebo CAR,jinak se nedoplatíš.V každém případě přeji hodně štěstí.

evule
20. lis 2007

to lana12: Moje kamarádka ji taky má, tak jí řekli, že je potřeba změnit pojišťovnu, jde to každé čtvrtletí, takže od ledna si zařiď novou pojišťovnu. Nebudeš s tím mít problémy, protože v CAR si můžou vše vyúčtovat zpětně.

juliet
20. lis 2007

lana, já jsem měla také min. vnitra a musela jsem ji změnit. Nemají s ní smlouvu.

v199, jak jsi na tom, kdy jdeš? Já v pátek ráno. Ndes jsem byla na ultrazvuku, mám hodně foliků, tak doufám, že aspoň pár jich bude i s vajíčkem.

v199
autor
21. lis 2007

Ahoj holky, Juilet já jsem byla na OPU včera, měla jsem 22 vajíček. Za chvilku si mám volat kolik se jich oplodnilo.Na transfer bych měla jít v pátek.Včera to bylo OK vůbec se neboj, akorát večer a dnes mě píchá v bodbřišku, ale dá se to vydržet.

z4401
21. lis 2007

Ahojte holky, juliet - já jdu na kliniku také v pátek ráno, ale jen na UTZ a pak se rozhodne kdy půjdu na IUI. Ale vidím to tak v úterý.

laola
21. lis 2007

v199 a juliet, v pátek na vás budu myslet 😉 😀

v199
autor
21. lis 2007

Ahoj babusky, tak mám 16zdravích vajíček a na ten transfer jdu až v pondělí ve 13.oo.Děkuji laola 😅

laola
21. lis 2007

v199, tak to je paráda!!!! Tak si to myšlení na vás, holky, rozložím do dvou dnů 😀 Hlavně pak nezapomeňte poreferovat 😉

juliet
22. lis 2007

tak to je super! 16 je super číslo 🙂
Za jak dlouho po odběru jsi šla domů?

juliet
22. lis 2007

A ještě jsem zapoměla se zeptat. Když jste si píchaly injekce, bolely vás prsa? Mě už 3 dny a dneska teda dost 😒

z4401
22. lis 2007

Krásné dopoledne holky.
juliet - já jsem na tom stejně, také po těch injekcích cítím takové větší napětí v prsou. Mám je citlivější.

v199
autor
22. lis 2007

Juilet sla jsem tak za 1,5hodiny.Jak jsem se strasne bála tak to oporavdu nic nebylo.Jen jsem byla naštvaná, že se mě sen nedozdál do konce.

marinka
22. lis 2007

v199, tak to je krása, my jsme měli 13 vajíček, jestli si to dobře pamatuju 🙂. Tak ať se krásně vyvíjí a máte plno embryjek!

fiallinka
22. lis 2007

marinka: a podařilo se? Asi jo, když mimčo máš, že? Já vždycky ráda slyším, že se to mimčo někomu takhle chytlo, když už mne to taky čeká 🙂

juliet
23. lis 2007

tak mě se sen nezdál, ale jinak celkem OK. jen mě trochu bolí břicho 🙂