CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

kaces
1. čer 2009

Ahojky tak to máš pravdu břicho bolí,ale dá se to dneska eném ležím ted sem se byla podívat na zahrádce.Uvidíme jak to bude nechám na nich at pak dají ty nejlepší(pokud vůbec bude co zavádět)nevím nějak z toho nemám dobrý pocit sem zvědavá.No to taky budu volat hned v 13At zítra dopadneš dobře myslím na tebe tfuj,tfuj 🙂

ruda
1. čer 2009

kači musíš tomu věřit,buď optimista!!!! určitě se zadažíííííííííí 😀

kaces
2. čer 2009

Rudy dík za optimismus,ale nějak s tím nepočítám.Ted mě nějak nic nevychodí.Kašlu už na to včera mě manžel překvapil,že našetřil penízky na dovolenů takže pokud to zase neklapne tak nakonec možná někam vyrazíme za sluníčkem.Rudy taky tě břicho bolelo,mě momentálně jo takže ležím jak lazar.Pak napiš jak jsi dopadla 🙂

lucciano
2. čer 2009

Milé Kačenky, držím vám všechny palečky co mám, ať dopadnete co nejdřív. Hned jak budete něco vědět, tak písněte, jsem jak na trní. Hodně štěstí!!!! 🙂

lucciano
2. čer 2009

Samozřejmě jsem chtěla napsat, ať dopadnete co nejlíp!!! 😉

zuzazlin
2. čer 2009

Ahojte holky,tak jsem 6.den po IUI a začala jsem už krvácet,tak brzo jsem to opravdu nečekala,ale je fakt že moje tělo začíná proti těm hormonům protestovat,třeba týden špiním,4dny krvácím,pak týden nic a zase špinění a tak mi to ted dělá už druhý měsíc,do té doby pravidelná MS po 28dnech.Horváth říkal že to dělají ty hormony-nerovnováha,no jo ale co dělat aby to bylo zase jako drív?Další hormony už do sebe cpát nechci,vždyt je beru už aspon rok.Slyšela jsem něco o bylinných kapkách Femigard nebo Gynex,prý mají upravovat cyklus a jsou to výhradně bylinné hormony,nemáte některá s tím zkušenosti?.Holky co myslíte,mám pokračovat v Utrogestanu,když už krvácím nebo ho vysadit?Já jsem z toho ted zmatená,na kontrolu po IUI mám jít až za týden.

kaces
2. čer 2009

Ahojky Zuzalin tak to je mi líto,třebas to nic není.Zkus tam zavolat a uvidíš co ti řeknou.S těma bylinkama nevím,nemám zkušenosti.Zavolej tam a uvidíš co ti poví,pak napiš ju?

lucciano
2. čer 2009

Ahoj Zuzi, jak píše Katka, zavolej do CARu a uvidíš, co Ti řeknou. Co se týče těch bylinek, tak asi někomu pomáhají, ale já užívala 4 měsíce Femigard a vůbec mi neupravil mrchu, ani nezmírnil bolesti, prostě jsem nezaznamenala žádnou změnu. Určitě vyčistí organismus od hormonů, ale jinak tomu moc nevěřím. S Gynexem nemám vůbec zkušenosti, ale četla jsem na něj chválu, ale to taky na Femigard. Drž se a dej vědět, co Ti řekli,pápá

kaces
2. čer 2009

Tak už sem to teda nevydržela a volala tak z těch 16 opodnovali 7 manželovýma 5 se jich chyto a 6 dárcovíma a ty se chytli všechny.Na embryotransfér jdu až neděli v 9,takže sem zvědavá kolik jich zůstane a či vůbec něco bude na zamražení.Takže do nedělae budu mít nervy,ale co už nadělám.Aspon že se něco chytlo a v neděli mi nějaké zavedou. 🙂

zuzazlin
2. čer 2009

Tak jsem si tam volala a mám dál pokračovat v utrogestanu,jen mám vysadit anopyrin,prý to může být jen nějaké krátkodobé krvácení,tak uvidím jak se to do toho týdne kdy mám jít na kontrolu upraví nebo naopak rozjede ☹

kaces
2. čer 2009

Tak vidíš,třebas to nic není 🙂 držím pěstičky at ti to dobře dopadne 🙂

lucciano
2. čer 2009

Kaces, já myslím, že je to super, do neděle sice dlouhá doba, ale neboj, dočkáš se. Aspoň mají nějaké vajíčka na zavedení a to je úžasné!!!
Zuzi, třeba to opravdu nebude tak vážné, uvidíš jak půjdeš na kontrolu!! Věř tomu a nevzdávej se!!! 😉

kaces
2. čer 2009

Snad něco bude na zavedení a možná i zamrazení 😉 jojo do neděle je to dlouho,dělají nám prodlouženou kultivaci tak snad něco zůstane.Prej se na všem domluvíme až v neděli.

ruda
2. čer 2009

ahojky holky, tak kači, to je pěkný počet, to v neděli určitě budou a věřím, že i manžovi a PK je dobrá věc.,
Zuzi, co se týče bylinek kapala jsem i manžel kůru z naděje od Mgr. Podhorné a docela to zabralo, cysta mi zmizela za jeden cyklus a manža nemá potíže s boreliozou, nevím přesně stránky ale zadej buď byliny naděje nebo Mgr. Podhorná, to najdeš, já jí napsala mail, co vše mám já a manža za problémy a ona ti sestaví kůru přesně na míru, kape se to na váhu 3x denně, nejlépe dvě kůry po sobě..
jinak já tekutina v břiše 250ml. zatím prý dobré, odsávat nebudeme, bolí mě to proto, že mám velké vaječníky 10 a 8 cm a jak jsem chudá, tak to vadí, kontrola v pátek,mám si raději vzít věci do špitálu, kdyby náhodou,ale snad to zvládneme a mám píchat Clexane na ředění krve,ale ten nejde moc sehnat, , tak to vyřeším jinak, to byla dobrá zpráva a skvělá zpráva je, že 7 den po ET je Hcg 73,3 🙂 jsem v třetím týdnu těhu, proto velké vaječníky, díky hcg jim to stahování bude trvat dýl, kontrola v pátek, tak snad ta hodnota jen poroste...držte se musíme si věřit!!!

kaces
2. čer 2009

Ahojky Rudi tak to ti gratuluju a držím pěstičky at ta hodnota Hcg roste. 🙂

lucciano
2. čer 2009

Rudi, tak to je fakt úžasná zpráva, drží pěsti, ať vše dobře dopadne a halvně ať nemusíš do nemocnice. Supeeer, uvidíš v pátek. Mám velkou radost i za TEBE!!!! 🙂

ruda
2. čer 2009

lucinko a kačenko děkuju vám mocmocmoc, taky přeju hooodně štěstí 😉 v pátek se ozvu
sem se teď měřila, tak přes pupek jsem měla normálně tak 65-68 a mám 88cm...!!!

kaces
2. čer 2009

Tý jo tak to ses pěkně nafoukla co? 😉 No hledím že 7 den máš takové Hcg,nevypadá to náhodou na dvojčátka? 😉 přeji ti to aspon někomu to vyjde

zuzazlin
2. čer 2009

Ahoj Rudi,moooooc gratuluju a v pátek dej určitě vědět...Ty byliny naděje jsem našla,dokonce se to prodává i tady ve Zlíně,tak vyzkouším,snad mi to na to moje chaotické krvácení a špinění zabere,chtěla bych co nejdriv na 1IVF,ale nejdřív chci aby se ty hormony upravili...ale uvidíme kéž by příští týden bylo nějaké Hcg po tom IUI,ale díky tomu mojemu krvácení a ted už jen špinění moc nevěřím...ale vydržím to do kontroly příští čtvrtek a nebudu testovat...nechám se překvapit..uvidí se jestli mile nebo nemile 😉

ruda
2. čer 2009

kači, tak já doufám, že aspoň jedno vydrží,ale chceme i dvě... no já měla PK tak mě dávali už pětidenní "děti" OPU bylo 21.5....víš, tak já doufám, že to půjde nahoru skokem...
zuzi, tak to je super, ale jsou to bylinky, to znamená, brát poctivě, účinkují,ale chce to pravidelnost a hlavně nějakou dobu než to zabere,ale mě po IUI vyšla velká cysta, tak jsem objednala a druhý měsíc byla pryč...max. tě to pěkně pročistí před IVF a třeba nebude třeba... držím moc moc palce...

kaces
3. čer 2009

Tak to áš dobré Rudy,přeju ti to moc,uvidíš v ten pátek.Já sem pořád jakási hotová ještě mě bolí břicho,snad to brzy přejde.
Zuzi a kde se ve Zlíně ty bylinky prodávají,že bych je kdyžtyk vyzkoušela taky,když nám to nevyjde? 😉

ruda
3. čer 2009

díky moc kači, teď jsem musela čurat do skleničky, manža chtěl vědět jak malují, ještě není úplně tlustá,ale je hezky vidět //
Holky ty bylinky objednávají a mají i u nás v lékárně,ale klidně si napiště mail přímopaní magistře, dělá to myslím z cerou a nepište co máte za problémy, já psala, že mám cystu a snažíme se o mimi a chci posílit obranyschopnost a manža má vys. tlak, astma a šp. spermíky..a ona sestavila přímo kůru na míru. Taky jdou koupit jednotlivé lagvičky zvlášť, záleží na vás,ale určo vám to neublíží...hooodně štěstí a dík moooc

zuzazlin
3. čer 2009

Kaci,mělo by to být někde na Zarámí,jmenuje se ten obchod Alma Natura,našla jsem to na internetu,takže kde přesně taky nevím.Dokonce mi kamarádka doporučila jednu paní,prodává taky různé bylinky a dost tomu prý rozumí.Je to prý někde na Tržnici před tou lékárnou.Ona měla nějaké problémy po revizi a začala brát bylinné kapky Gynex a vše bylo pryč a to ji nezabírali ani hormony na neustálé špinění a krvácení,zkusila bylinky a pomohli a ted se chystá na 2IVF.Počkám do přistího týdne na výsledky po IUI(ale moc tomu nevěřím,teplota stále jen 36,7 ☹ ) a pak kdyžtak hurá na bylinky 🙂

kaces
3. čer 2009

Rudi tak to je úžasné,že fakt vyšlo musíte byt oba štastní co?Taky bych si to už konečně přála,ale už v to nedoufáme.Radší ted myslím na výběr dovolené abych se aspon trošku rozveseli,radší myslím na něco jiného abych pak zas nebyla zklamaná,nevím jak bych to už snésla po psychické stránce je toho už hodně,nějak na mě dopadá depka. ☹ Ted semnou 14 dní nebude řeč

ruda
3. čer 2009

kačenko, snaž se myslet pozitivně, je jedno jak, já jsem se přesvědčila, že to musí klapnout,ale taky jsem pořád jako na trní...a nebo to úplně vyhoď z hlavy, užij si dovču...ale to jsou ty blbé řeči, vím, sama moc dobře, že vyhodit z hlavy to nejde...sama jsem si říkala, jestli se já někdy dočkám té druhé čárky a budu uklidňovat ostatní holky... a je to tady, vím nemusí to znamenat těhotenství až do porodu,ale takhle daleko jsme ještě nebyli, tak mám radost a užívám si jí a snažím se myslet pozitivně, že vše dobře dopadne a tak tomu věřími u tebě, ono se to jednou unaví a i vy budete šťastní, jen to nevzdávejte, bojujte a ono to klapne...určitě, to mi věř...každá máme tu cesty k mimi jinak dlouhou,ale každá zvítězíme...mooooc na tebe a ostataní myslím... drž se ,uteče to neboj....

kaces
3. čer 2009

Děkuju za poporu,ve skrytu duše doufám,že by to mohlo klapnůt pokud do neděle nějaké zůstanou.Je mi jedno jestli dají manželovi nebo dárcovi,hlavně kdybych mohla byt těhu 🙂 nechám si zavést ty nejlepší bez rozdílu čí budou,na tom nezáleží né? 😉 Ted na to nějak moc nemyslím horší už to bude od neděle ☹ to bude hrůza

ruda
3. čer 2009

neboj kačenko, ono to klapne, uvidíš, jsou šikovní a ty tvoji bojovníčci taky, vždyť se oplodnili skoro všichni...a pK, to je nadějné...vydrž...

lilienka
3. čer 2009

promintě že sem tak vpadám,chci je říct,že já jsem gynex užívala a nějak jsem nezaznamenala nějaké změny,ale známá to brala a jí to pomohlo.Na zastavení krvácení sem tam užívám kontryhel,ale prý se nemá brát při otěhot.že to může vypudit plod.Tak nevím. 😅

rendas
4. čer 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Ptregnyl,(13,5,jedem na výsledky a ortel co bude dál)

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG-malo pohyblivých, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (07/09)

Ahoj kočky,hodila jsem tabulku dlouho nebyla 😉

Rudi velká gratulace,supeeeeeeeer 😀

Kaces drž se dopadne to dobře 😉

Holky už mi schválily lázně tak ted jen čekat na termín 🙂

Mějte se a těhulkujte 🙂

jaspina
4. čer 2009

Holky já jsem k vám dnes nakoukla jak jsem viděla ten název - zatím tam máme jen nějaké testy a dál se uvidí podle výsledků.. ale jen jsem vám chtěla napsat (pro zlíňačky) že ty kapky od Mgr. Podhorné koupíte buď to v areálu Svitu, 22.budova. Jen vyjdete schody a hned napravo, je tam obchod se zdravou výživou a bylinkama a taky přímo ja obch. domě Prior - úplně dole jakoby ve sklepě (jak je i WC) tak je Zelená lékárna a tam je taky tuším mají. V některém z těch obchodů jsem i kdysi četla, že tam přímo ta Podhorná jezdí, tak se k ní dá objednat na konzultaci co přesně užívat.