CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ellizabet
5. srp 2009

Držím ti pěstičky ať ti všechno dobře vyjde

maendy
5. srp 2009

eli,tak jak se cítíš.Nějak to tu zamrzlo,asi je to dovolenýma.Tak jsem utekla na čápe,tady jsem!Začínáme se tam rozrůstat.
Písni mi tam.pa pa

etra
5. srp 2009

Ahoj holky!!! 🙂 Koukám, nic nového....já užívám možnosti normálně vegetit...vesele souložím, uklízím, seču trávu, blbnu na zahrádce - prostě normálně žiju 😀 😀 😀 příští týden, pokud se ty naše zmrzlinky doklubou, už bude muset zase odpočívat...tak jsem zvědavá, jak to dopadne....za měsíc požívání všelijakých hormonů jsme nabrala skoro 5 kg 😨 🙄 😢 😒 a to jsem si říkala, že během prázdnin zhubnu 😉

ellizabet
5. srp 2009

maendy: No celkem se cítím dobře zdravotně - jsem celé dny sama doma (přítul je ve světě a moje dceruška celé dny někde lítá) a tak se mi to nějak vleče. Jak psala etra i já jsem asi 4 kg nabrala - hormony. Před chvilkou mě začalo dole takové velmi slabé mravenčení hlavně když sedím, nevím jak to brát, jestli je to dobře nebo špatně. Tak sedím sama u televize a pořád nad tím přemýšlím co to asi je ☹ .
A ty jak se cítíš doufám, že jsi v poho 😉

maendy
7. srp 2009

Ahojky.Já měla od IUI takové píchání v podbřišku,spojené s křížem.Taky jsem nad tím pořád přemýšlela.
Jinak odpočívám,chodím na procházky a už se nemůžu dočkat uterka,to jedu na kontrolu.Budeš testit,nebo to vydržíš do kontroly?Já nad tím pořád důmám,dnes jsem 10 dnů po.
Jo a přibrala jsem 3 kg.

ellizabet
7. srp 2009

Mě asi tak 3 den po IUI bolely bradavky, ale jen 2 dny, jinak žádné příznaky ničeho jen to šimrání a včera takové slabé bolesti jako před MS, ale jen tak 10 minut. Já budu testovat 10DPO a pak každý den až do kontroly já jedu na KO 14.8. A ty co budeš testovat? Já bych to asi nevydžela 😅

maendy
7. srp 2009

asi budu,zítra testnu.nevydrím to,a i kdyby byl test bílej jako lilie.at si nekdy to vyjít musí.no ne? 😉

ellizabet
7. srp 2009

No slyšela jsem, že holky si to dělali 10DPO a třeba tam nic neměli a druhý den se jim tam objevila slabá čárka nebo naopak. Jestli jsi si píchla pregnyl pro vyvolání OVU tak je v těle asi 10 dní a test může být zkreslený. Můžu se zaptat kam chodíš do CRM?

etra
7. srp 2009

...jéééé holky já vám držím palečky"!!!!!!!!ať máte čárečky// 🙂 🙂 😀 😀 😀 ...já jdu příští pátek na KET, doufám, že embryjka vydrží!!!!....ptala jsem se dr. -mám ještě bolesti v podbřišku, prý je to ještěpořád s hypesrtimulace před OPU. Šílené!!!Těch hormonů je tolik, že se mi zase začaly dělat fleky po těle...přesně tohle jsem měla i po IVF před 3 lety a pak se léčila se štítnou žlázou 😝 ...co nás ještě čeká 😕 😕

ellizabet
7. srp 2009

No já si myslím, že teď nás už čeká jenom těhu - vytrpěli jsme si všechny už dost a mohli by jsme sklidit nějakou tu odměnu - mimís

ellizabet
7. srp 2009

maendy: Tak co dělala jsi test? Nebo se zatím držíš a uděláš ho až zítra? No já jsem celá napnutá za tebe. Zítra určo písni jak jsi dopadla jo.

karla19
8. srp 2009

Ahoj holky.jsem 11 d po IUI,na testu mám slabounkou čárku,myslíte že to může být ještě pregnylem,od aplikace mám 13 dnů.nebo je to to na co tak dlouho čekám?

ellizabet
8. srp 2009

no já si myslím, že pregnyl už v těle asi nemáš ten je v těle asi 9-10 dní - asi budeš těhu 😀 - gratuluji…

ludmilamarie
8. srp 2009

karlo - já si po první neznatelné čárce nakoupila hromadu testů (různé firmy) a dělala jsem si test každý den 😉 ale uvěřila jsem až mi do doktor ukázal na počítači.
Byli jsme v Prediku a čekáme chlapečka 😀

baruska.p
8. srp 2009

Ahoj holky, tak se po čase opět hlásím. Po první nevydařeném IUI se v pondělí pustím do další stimulky už na IVF-ICSI, tak snad budeme mít větší štěstí na úspěch. Všem holkám, které čekají na výsledky po IUI přeji, aby jim to vyšlo. Jednou se to musí podařit všem. 🙂

maendy
8. srp 2009

Tak jsem holky nedostala tu pravou odvahu.Asi ji do uterka nedostanu.Já na to testění nemám nervy.Ell co ty jak jsi na tom?Kdy začneš testit?

maendy
8. srp 2009

http://ajanlo.kapu.hu/video/post.php?id=751g843...
koukněte na tohle,jedno moc hodná dušička to poslala na foru čape tady jsem,je to bomba.
Všem přeju aby trefil ten pravej a co nejdřív. 😉

ellizabet
8. srp 2009

maendy: já budu testovat asi v pondělí,út,st,čt. Jo jsem blázen. V pátek jedu na KO a kdyby mě to oznámil doktor, že to nevyšlo tak bych se asi rozbrečela a to nechci - udělám si radši doma pár testů a obračím to doma. Teda já tě obdivuji já bych asi neměla ty nervy co ty - držím pěstičky ať ti to vyjde.

maendy
8. srp 2009

Díky elli a tobě dělali IUI kolikátého?Já jen abych měla přehled víš,o kolik dnu po me?

maendy
8. srp 2009

Jsem srab co?No ja to taky obulím nemysli si ☹
To víš to jsme my začátečnice 🙂 ?Co potom taková kači,ta než se dočkala tech svých pokladů.
Doufam že je u ní a Rud vše jak má být.Tak jsem jim to přála šikulkám našim. 🙂

ellizabet
8. srp 2009

Já jsem byla na IUI v pátek 31.7. Ty jsi dnes 11DPO?

ellizabet
8. srp 2009

maendy: můžu se zeptat jestli citíš nějaké bolení nebo tak něco?

maendy
8. srp 2009

Jo pobolívá mne podbřišek a sem tam vaječníky,mám spíše strach abych neměla cystu, na pravém vaj jsem ji měla už 3x a hrozila mi laparka,ale nakonec mi praskla po pořádné dávce agolutinu.Takže i kdybych těhu nebyla,udělá mi alespon radost,kdyz budu mit vaječníky v pořádku.Ano 11.Takže ty 7 nebo 8? jak to počítáš?
Jinak prsa mě bolí,ale to mne bolí vždycky už víc než týden před Mens.tak nevím,to je blbý.

ellizabet
8. srp 2009

Já jsu 8DPO. Já nemám vůbec žádné bolení akorát mě druhý den po IUI bolely asi 2 dny prsa a jinak nic. Všechny holky píšou, že jich něco bolelo a mě vůbec nic - jsem z toho tak trochu smutná, že to asi nevyjde ☹ . A jestli se může ještě zeptat kdy máš dostat MS?

maendy
8. srp 2009

No MS mám právě dostat v uterý,zrovna když jedu na kontrolu.Tak bud predběhne kontrolu a budu hned vědet na čem jsem a ulechčím to našemu milému panu doktorovi.To že tě nic nebolí neznamená,že se to nepovedlo.Kolik žen je těhotných a nemá žádné příznaky a znám i takové co menstruovali až do kolkátého měsíce.Tak nevěš hlavu.Ještě je brzo,mimi se přece uhnizduje až kolem 9 DPO.Takže máš ještě sakra čas na nějaké cítění.Mě bolí prsa každý měsíc. 🙂 Papkej léky a kys.listovou a odpočívej.Hlavně psych v pohodě.Já si říkám že se budu snažit být v pohodě,i kdyby to nevyšlo,připravuju mu půdu. 😉

ellizabet
8. srp 2009

holky, pls…pls…,když jste si píchly pregnyl za jak dlouho jste šli na IUI jako za kolok hodin a jak velké jste měli folíky

maendy
8. srp 2009

ted třeba papám zeleninový talíř. 😉

maendy
9. srp 2009

Tak test si nedělám,bojím se sklamání a nechci tam přifrčet s protahlím obličejem A zitra nechci v praci vypadat jako buh pomsty.
Elli ja šla na IUI přesně 36 hodin po aplikaci a 4 dny předtím jjsem měla v pravo 2 fol větší a v levo 2 menší.Nebo v pravo3? Já už nevím.Vím jen že byli malé a že jsem musela ještě 3 dny píchat menopur aby uzráli potvůrky.
Proč se ptáš zlatko?Proč se pořád tak trápíš? ☹

ellizabet
9. srp 2009

Bojím se, že nám to nevyjde zkoušíme to už 5 let a úplně mě to ubijí. Mám už 35 let tak času není už moc. No a po píchnutí pregnylu jsem měla za 14 hodin takové silné tupé bolesti vystřelovaly mě až do stehen tak se bojím jestli jsem neměla předčasnou ovu.

maendy
9. srp 2009

Já měla po aplikaci na druhý den šílené bolesti v zádech.Myslela jsem že se ani nepohnu.
Musíš si říkat,že když ne ted tak příště.Ale nepřestávej věřit.Jaký je u vás vůbec problém?U tebe nebo manžela?
My 3 roky a ani tuk,je teda pravda ze jsem o 8 let mladší,ale touhu po mimču máme všechny bez rozdílu věku.I když je pravda,že věk hraje také svoje.Když to nevyjde pujdes na ivf?
Já jsem nafouklá a pobolívá me břicho jako když se blíží menzes,ach jooo.