CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

v199
autor
12. pro 2007

Gratulace také ode mě, jinak babušky nic nedělelejte, napéct si nechte od tchýní(jestli máte takovou jak já, tak nepřiberu ani deko, protože mě nebere),a jenom pěkně odpočívejte a nechte se hýčkat manžílkem-TO JE ROZKAZ 😠 😠

extravaganca
12. pro 2007

No páni,tady se rozjela těhu epidemie 😵
Takže všem strašně moc gratuluju a držím palečky,aby bylo vše v pořádku 😵
Já se už druhý den trápím s mrchou,která opět dorazila ☹

koryna
12. pro 2007

Extra,to je smůla,ale tvoje mimi bude asi silvestrovské,když ne vánoční.Holky my jsme na vánoce u našich,takže žádná dřina.

extravaganca
12. pro 2007

No uvidíme a necháme se překvapit....ale už jsem smířená s tím,že tonto cyklus ješt prubnu s clostilem,který teď budu brát 2x1 tabletku a s duphastonem a pokud se nezadaří,tak na vše kašlu.Dám si na pár měsíců pohov a pak se rovnou nahlásím na kliniku.Moje doktorka si semnou už neví rady a na nějaké hokusy už nemám ani chuť,ani náladu.Musím mít sebou nějaké papíry od doktorky,když chci jít na kliniku na vlastní žádost?

koryna
12. pro 2007

Nemusíš,ale s doporučením je to lepší,určitě se tě ne něj budou ptát.

laola
12. pro 2007

My jsme šli bez doporučení a bylo to bez problémů. A pouze jednou se nás zeptali, zda máme doporučení a víc to nehrotili...

helenaholesov
12. pro 2007

Holky chce to jen klid a odpočívat já pect nebudu a vánočni shon taky neřeším ten dárek mám uvitř sebe a to je ten nejlepší holky kopila jsem si čaj pro těhotné je moc dobrej i chutově kupte si ho taky koupila jsem ho ve Zlíně na Prioru dole je taková Přírodní Lékarna

helenaholesov
15. pro 2007

Holky co je sváma že nic nepíšete

laola
15. pro 2007

Ahoj Heli, asi se nic neděje, tak nikdo nepíše 😀 Co ty? Jak se cítíš? Obvyklé těhu problémy už se dostavily? 😉

helenaholesov
15. pro 2007

Ja myslela když to nefungovalo že to Holky nemohou najít Problémy zatim nic moc se ale těšim až nastanou jen dneska jsem dostala ve 3hod ráno hlad jinak se mám moc dobře Manžel o mě krásně pečuje

juliet
15. pro 2007

ahojky holky, tak já jsem byla ve čtvrtek opět odsávt 2 litry tekutiny z břicha 😖 . V pondělí jdu znovu, snad už to nebude potřeba. Jinak vůbec nic mi není, kdybych neviděla to HCG ani nevím, že jsem těhotná. Tak jsem ráda.

v199
autor
15. pro 2007

Ahoj holky, já jsem na tom stejně jak Juliet-Kromě testu ,nic nepociťuju, jen už mě štve jak mě každý říká, dej na sebe pozor, nic nedělej.....
Juliet, kdy tam v po jdeš,Já jsem objednaná na 9hod

juliet
17. pro 2007

V199, já jsem tam byla v půl 9. Ultrazvuk a hned jsem šla domů. Odnesla jsem si obrázek a jsou tam vidět 2 váčky, vypadá to taky na dvojčátka 🙂
Musím tam ještě ve čtvrtek, ještě tam mám tekutinu z toho HS, ale už to bude snad OK.

lopka
17. pro 2007

Juli super velka gratulace 🙂 🙂 🙂 🙂

jabluncanka
17. pro 2007

lopka:

Mrzí mě,že se Vám nezadařilo,ale není všechno ztracené.Chce to jen strašné moře trpělivosti.Taky se to učím a jde to zatraceně ztěžka 😎

laola
17. pro 2007

Juliet, moooooooooooooooc gratuluju 😉 🙂
Holky, blbá otázka: Ptali se vás, kolik embryek chcete zavést nebo jak to funguje? Díky

juliet
17. pro 2007

Laolo, děkuji.
No my měli 2 a paní se zeptala, jestli chceme obě nebo jen jedno. Já jsem řekla, že chceme obě, že jsem rozhodnutí, tak souhlasila.

jabluncanka
17. pro 2007

laola:

plošně se zavádí 2 embryjka kvůli úspěšnosti...Zbytek se většinou zamrazí. 😉

koryna
17. pro 2007

Juli gratuluji.Jednou jsem tam byla s paní,která si nechala zavést tři,je to po domluvě,ale víc 100% ne.Většinou jsou to ty dvě.

juliet
17. pro 2007

se mnou tam byla ve čtvrtek také paní a té zavedli 3 - 1 bylo krásné a 2 trošku slabší, tak jí je dali všechny a sice má taky HS jako já, ale těhotná je

laola
17. pro 2007

My se totiž s manžou nemůžem domluvit 😀 Já teda spoléhám na to, že aspoň nějaká vajíčka "snesu", takže jich bude víc 😀 😀

helenaholesov
17. pro 2007

Juliet gratuluji já tam jedu zítra
Laola. Dávají standartně dvě vajíčka ale dají klidně i více zaleži na každém jak se rozhodne

v199
autor
17. pro 2007

Ahoj holky, tak na ultrazvuku byl jeden váček krásně vidět, druhý trošku hůř(za 14 dnů, to budu vedět na 100%).Juli jaké jsi měla dnes HCG a byly ti obě dvě krásně vidět?Laola neboj, vajíček bude dost a embryjka dávají většinou dvě.Jedna moje známá ze Sloveska byla taky na umělém, dali ji 2 embryjka, a to jedno z nich se ještě rozpůlilo-tak měla trojčata a do roku vlastní cestou ještě čtvrté.To je mazec.

laola
17. pro 2007

v199, tak to je bezva, určitě bude všechno v pohodě 😉
Manža nějak nechce o dvou ani slyšet... Má strach z nějakých zdravotních komplikací, ale ty můžou nastat vždycky... 😒

juliet
17. pro 2007

v199, dneska mi krev nebrali, tak HCG nevím. Jeden šel vidět hezky, toho hned našel, má 7 mm a pak řekl, že možná tam ještě jedno, tak hledal a nakonc našel - má 4 mm. Tak nevím, jestli je to OK, že je každý jinak velký, ale doufám, že ano.

helenaholesov
17. pro 2007

Holky neni jak vám že už to máte dneska za sebou mě to čeká zítra ale mám itrachu obavu vždycky před MS mám moč bílou a dneska ji mám taky tak nevím ci mám o tom myslet zítra budu moudřější v199 gratuluji

juliet
18. pro 2007

v199 a kolik jsi měla včera HCG a kolikátý den jsi od transferu?

evule
18. pro 2007

Holky moc vám všem gratuluji a přeji zdravá miminka 🙂 U nás se vše odkládá, protože řeším šanci nové práce. Chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte některá zkušenost, když vysadím duphaston, jestli je možnost, že se cyklus nastartuje přirozeně sám. Mluvím o době 1-2 roky.

helenaholesov
18. pro 2007

Holky dávejte na sebe pozor já jsem to dneska ráno ve 2hod potratila šílené bolesti byla jsem i ve Zlíně dostala jsem inekce držím vám palce at máte více štěstí než jsem měla já

v199
autor
18. pro 2007

Heli to je mě moc líto.Nevím, co ti mám na to říct, jen to, že když jsem tě tam poznala, tak jsem viděla, že máš velkou oporu u manžela a ty to taky všechno bereš hodně s optimismem, tak nezoufej podruhé to na 100% vyjde.
Laola-Já jsem byla na transferu den před tebou, HCG bylo 10500.Jeden váček měřil 14,8 a druhý 5mm.