CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

rendas
30. lis 2009

Ahoj holky všechny zdravím 😉

Polesuvko tak mám před sebou manžův spermiogram a skoro na chlup stejný 😲 akorát morfologii jsme měli naposled jen 10%,takže závěr stejný jak u vás......ale doprčic musíme nějak ten spermiogram zlepšit!!!!!!!manža bral dlouho SELZINK,ale vůbec změna jen k horšímu a ted od září po dalším neuspěšném pokusu jsem ho začla dopovat víc...ptala jsem se Horvátha na ten profertil aon mě říkal že to nepomůže ☹ ,ale ono je to všechno na stejné brdo,tak jsem koupila eregmu,selen,zinek,E a sem tam vařím čajík z kotvičníku....a zkouším věřit...do dalšího posledního IVF prostě nejdu!!!!!!jenže u mě je problém otočená děloha,tak ty spermijky mají fakt co dělat........achjo
vždycky mě pomůžou tady ty příběhy, že opravdu zázraky se dějí......
a jinak abych se přiznala tak jsem jak nějaká prvnička 😀 začala jsem měřit bazální teploptu,zkouším ovulační testy(jestli vůbec u mě probíhá ovulace,po těch všech hormonech)a tak prostě blbnu... 😅 a zkoušíme se trefit přesně do dne ale je to všeeechno strašně těžký...........
Takže polesuvko musíme věřit... 😉

rendas
30. lis 2009

Jo a abych byla upřímná -já ještě vždycky říkám- není třeba problém mít dítě,ale je problém si ho vůbec udělat...protože pro mě je sex nutné zlo,trpím chronickými výtoky atak neustále bojuju a bojuju a všichni to známe-dnes prostě musíme........ 😢 😢

ruda
30. lis 2009

polesuvko, taky bych doporučila ICSI 😉 ení to katastrofa,ale co si budeme na přirozené těhu by jste asi dlouho čekali...
ale jak píše renda, zázraky se dějí, naštěstí se SPG mění co tři měsíce, tak člověk nikdy neví....a pak, když to nečeká....
manža měl nej spermio poprvé, pak bral vitamíny a kde co a vpodtatě se horšil, při RUdíkovi a ICSI měl nejhorší...,ale povedlo se..
namalovala jsem malému nad postýlku krtečka, mám ho v albu, kdyby jste chtěli mrknout...

rendas
30. lis 2009

Je Rudi ty si teda talent 😀 😀 😀 😀

ruda
30. lis 2009

prdlačka šablona a tři dny práce...malovat neumím.. 🙂

milana7
30. lis 2009

Polesuvko, takove nejake spermio jsme meli i my. A mame za sebou ivf icsi, bohuzel neuspesne. Snad se vam podari lepe. Jinak ja jdu po 3 mesicich zase na kopec, pristi tyden. Po Horvathovi k Chovancovi, nabidli mi ho rovnou, nevybirala jsem si, ale je to jedno. A jsem rada, ze to je tak brzo 🙂

polesuvka
1. pro 2009

Ahoj holky moc dík za naše názory.
Tak uidíme co bude, ale já bych byly ráda kdyby šel miláček ještě na ten spermiogram jednou.
Přestal kouřit tak snad by to mohlo být o chlup lepší.
Zeptám se na to toho 18. jak tam pojedu
měj se se pěkně

ruda
1. pro 2009

jojo stop kouření to může hodně ovlivnit...

sarri
1. pro 2009

Rudi, jsi fakt šikovná. Už se Ti to blíží 🙂
A co Kačka? Doufám, že je vše ok. No já nestíhám, ale občas holky posadím do autosedaček, nohama houpám a najde se chvilka na kafíčko a na internet 😀

h.jitka
1. pro 2009

rudi, taky jsem si říkala, že ti ty týdny nějak rychle naskakují. 🙂
polesuvko, šak já myslím, že toho 18.můžete jít i na spg. aby měli aktuální výsledky.

ruda
1. pro 2009

jo holky teda letí to děsně, jen snad ještě vydržím 2v1...

polesuvka
1. pro 2009

h.jitka musíme ještě mesíc počkat ještě měsíc
na kontrolní spermio pujdem až po 3 měsících úplného nekouření---na to jsem se ptala
A přítele nepustí toho 18 z práce tak domluvím termín na leden to už budou ty 3 měsíce a je to.

h.jitka
1. pro 2009

polesuvko, tak to jo. A termín ti našli hezky brzo. 🙂
rudo, každopádně se drž. pěkně až do termínu. 🙂

ludmilamarie
2. pro 2009

Ahoj bojovnice,
tak ten náš Ráček půjde v pátek na císařa 😖 Tam se mu nechtělo, ven se mu nechce - já nevím co z toho dítěte bude 😀
Držte mi prosím palce!!!! Díky

jaspina
2. pro 2009

Ahoj holky, můžu se vás zeptat, jak jste spokojené s přístupem ve Zlíně? Mě to dost pravděpodobně čeká v novém roce a jedna paní mi Zlín hrozně rozmlouvala, že by tam nikdy nešla, že ona jezdila do Brna na obilňák a že to bylo nesrovnatelné.. Co myslíte?

monas007
2. pro 2009

jaspina my jsme byli ve Zlíně nadmíru spokojeni !! a abych pravdu řekla, tak jsem ráda, že je ve Zlíně tak skvělá klinika, protože ještě dojíždět na každou konzultaci a kontrolu do Brna, tak bych se opravdu zbláznila !! ale asi to záleží na každém osobně !! co člověk, to jiný názor !! protože se mnou ležela při odběru holka co chodila do Brna a vůbec tam nebyla spokojená, co se týkalo přístupu k vyšetřením i osobnímu a byla ráda, že přešla do Zlína !! určitě neměj strach a vyzkoušej Zlín, jsou tam moc milé sestřičky i doktoři 🙂 🙂

monas007
2. pro 2009

ludmilamarie moc držíme pěstičky a snad bude všechno v pořádku !! to ti řeknu, ten je teda zakouslý, že se mu od tebe vůbec nechce 😀 😵

ruda vážně ti to tam naskakuje nějak rychle 😅 😅 ale malý Rudík si dá určitě na čas 😉 😉 a teda talent jsi !! já bych to nezvládla ani podle šablony !! na takové věci prostě vůbec nejsu 🙂 🙂 ale mám skvělou sousedku a už s ní mám domluvený nějaký ten obrázek do dětského pokojíčku !! ale zatím jsme jen ve fázi příprav !! ještě máme čas !! i když ... přehoupne se Nový rok a bude to určitě utíkat !!

jaspina
2. pro 2009

Monas děkuju za reference 😉 Mě to taky právě přijde dost hrozné jezdit se vším tak daleko..

fiallinka
2. pro 2009

ludmila: držím palce

jaspina: většina lidí, co znám a jezdí do Zlína, jsou celkem spokojení - ano, ne všechno je dokonalé - jsou docela velké čekací doby, sestřičky někdy protivné, doktoři se poslední dobou mění...ale výsledky mají statisticky jedny z nejlepších a myslím, že jsou velice podobní jako jiná centra. Vždycky se ale najdou lidi, kteří mění centra, prostě jim v tom jednom něco nesedne a v tom druhém pak mají úspěchl...je to logické. Obilňák je myslím státní centrum, takže je určitá šance, že dýl léčí než jdou přímo k ivf a taky určitě budou levnější, ale zase je tam asi o dost menší komfort a hlasy jsou i přesně opačné, i lidi z Brna jezdí doZlína. Tak záleží spíš na tobě...

jaspina
2. pro 2009

Fiali - my tam právě byli na SPG a ty sestřičky... no asi se blbě vyspaly.. A můžu se zeptat, jen tak orientačně jak se pohybují ty ceny za IVF? Bez ICSI? Jestli se dá říct třeba nějaký průměr cca? Ať mám představu, co by nás čekalo a jak moc máme mít našetřeno?

h.jitka
2. pro 2009

jaspi, po pravdě řečeno, mně stačí, že dojíždím 30km do Zlína. nedovedu si představit, že bych na kontroly jezdila až do Brna. ono i tak to stojí dost peněz. a navíc mi přijde lepší jet např. po ET pouze 45 min, než skoro dvě hodiny, včetně dálnice, kde jsou pořád nějaké bouračky.
neměnila bych i z toho důvodu, že hodně práce udělají lidi, se kterými se ani nepotkáme. jsou zavření v laboratoři a vyhodnocují kvalitu našeho "materiálu" a oni v podstatě rozhodují, co bude ta správná volba. takže nezáleží na tom, jestli se zrovna všechny sestřičky usmívají. 🙂
cena bez ICSi bude do 20.000. měj se a ať se brzy zadaří

jaspina
2. pro 2009

h.jitka děkuju moc! 🙂 S tím dojížděním máš naprostou pravdu!

monas007
2. pro 2009

jaspina jinak koukni na stránky zlínského centra a tam máš i ceníky,úspěšnost rok po roce a dokonce i nějaké fotky... !! je to www.crmzlin.cz

monas007
2. pro 2009

Našla jsem teď na netu zajímavý článek 🙂
http://tn.nova.cz/magazin/zena/zdravi-a-zivotni... , ale nevím nevím ve Zlíně to vypadá na převahu chapců 😀 😀

ruda
2. pro 2009

Ludmilko, ty jdeš rodit!!!!no to je super, takové zvláštní, když víš, kdy se narodí...v kterém jsi tt už přenášíš? nebo je koncem pánevním???,aha ano zadečkem, už to chápu, ráček..jde pozpátku, ne jako znamení, to je v létě..
Jaspi, já znám spoustu lidí, co přešlo z Brna do zlína, já osobně, jsem v Brně nebyla,ale i když to mám blíž a je to můj kraj raději dojíždím do Zlína, jsem nadmíru spokojená, bez jediné chybičky aaž se mi stýská...
Mončo díky mooc taky ti teda skáčou tt děsně rychle..a krtka by jsi zvládla...jem taky levá

monas007
2. pro 2009

ruda já si říkala, že bych mu hodila na stěnu jedno velké smějící se sluníčko, ale na papíře jakž takž, ale na čerstvě vymalovanou stěnu bych si fakt netroufala 😎 😎 natož krtka ?! ale taky jsem koukala na netu na nějaké ty šablony a fakt nádhera !!

kaces
2. pro 2009

Ahojky holky všechny vás zdravím držím pěstičky jak těm co se snažíte i těm co se vám to krátí k porodu.Nějak na pc nechodím nějak věčně odpočívám,uklzím a chrním 🙂 Jinak zatím se držíme,zítra jdu k dr.na kontrolu tak snad zase bude všecko o.k.Dětičky už pěkně v bříšků řádí,hlavně malý ten má stále nožičky pod mojíma žebrama,ale dá se to vydržet akorát se mi špatně sedí. 🙂

jaspina
2. pro 2009

Monas - já už mám jejich stránky omrklé - ale jak jsou ty ceny rozepsané, tak já jsem nevěděla, co z toho bych potřebovala a co ne.. Tak jsem neměla představu, jestli to stojí 20tis nebo 45..
A jsem ráda, že na ně slyším dobré reference 😉

monas007
2. pro 2009

jaspina nás vyšlo IVF+ICSI na 17 000 kč + 5 000 léky 🙂 🙂 ale je to fakt u každého jiné podle potřeby !! my měli kultivaci embryi do stádia blastocyst 9 000 kč a ICSI 8 000 kč !! ale když máš i na zamrazení tak musíš připočítat i poplatky za tohle !! my jsme neměli, takže pro sestřičku budeme všechno podstupovat znovu 😵 😵 každopádně člověk musí mít našetřené dost penízků, ale určitě to stojí za to a pro nás je to teď ten nejkrásnější vánoční dáreček 😀 😀

jaspina
2. pro 2009

Monas - to věřím, taky bych takový dáreček brala 😵 Nejlepší kdyby umíchali 2 najednou, že by ta anabáze byla při jednom - akorát nevím, jestli bych se pak nezbláznila. Neumím si představit, jak bych zvládala 1 natož 2 najednou 😀 Ale představa je to hezká..