CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

fiallinka
11. pro 2009

aja: my jo, ono to prý zas takový efekt nemá, ale to víš, když už do toho valíš prachy, tak pořádné 🙂...jo, těch injekcí se můžeš bát nejmíň, jsou to takové miniinjekcičky 🙂, až na tu poslední 😉

polesuvka
12. pro 2009

Ahoj holky tak strašně to letí.
Já už jdu v pátek do Zlína----poprvé.
Stašně se těším i bojim
A jsem zvědavá který ošetřující mě bude mít na strarost.
Hohly držte mi palečky

aja8
12. pro 2009

Ahojky holky..fiallinko, diky moc za odpoved, s tema penezama si myslim to stejne..ze kdyz platit, tak poradne, ale klidne ty penize dam, kdyz se podari mimisek..nam prave doktorka rekla, ze musime mit i ten asistovany hatching..polesuvko, neboj, taky jsem mela strach, kdyz jsem tam sla poprve, ale holky mi tady pomohly a ubezpecily me, ze to bude ok a taky, ze jsem byla zatim s pristupem jen spokojena..ovsem, byla jsem tam pouze 3x.. 😀 .. jinak rudi a kaces, cetla jsem pozadu prispevky a moc se mi libilo, jak jste se podporovaly a jeste vic se mi libilo, ze se vam obema mimisci povedli..moc vam obema drzim peste..a to rceni nema rici ani cici plati i pro me.. 😀 .. a samozrejme drzim peste vsem tehulkam a nam vsem snazilkam..a jak se citis gabirr ty?

ruda
12. pro 2009

Ahojky holky, tak je to tu samé nové snaženíčko... to je skvěléé uvidíte, že to dobře dopadne a taky vám to moooc přeju... sarri, to je vůbec kumšft zvládnout dvojčátka a ty by jsi chtěl aještě být modelka... všechno bude,ale teď jsou to ještě mrňouskové...dej tomu čas, jsi šikulka a holčinky taky...
držte se!!!

aja8
12. pro 2009

Holky, jeste jsem se chtela zeptat, jestli jste mely nektere zvysene FSH hormon?..ja ho prave mam zvyseny a doktorka rikala, ze budeme radi, kdyz se podari nejaka vajicka..ted jsem narazila na nejakou diskuzi a tam to rozebiraji a je to docela sila..nekterym holkam doktori dokonce zrovna rekli, ze maji sanci otehotnet jen s darovanym vajickem.. ☹

sarri
12. pro 2009

Holky, tak jsme pokřtěné - teda trvalo to hodinu a Adélka sa mně pěkně pronesla, bo už váží 4200g a Eliška eště o fous víc - eště teď to cítím na ruce. Ale pěkné to bylo a ani neplakaly - jen tlačily do gatí a hekaly u toho, což se v kostele docela rozléhalo 🙂

gabirr
12. pro 2009

Sarri tak to je super, že jste křtiny tak hezky zvládli 🙂
Aja no já se cítím jakž takž, žádné pocity nebo příznaky nic...ale je fakt že jsem teprve 2 den po KETu, moc si přejem aby to vyšlo, tak snad na ty Vánoce 😉 A co ty?

aja8
12. pro 2009

Gabirr, ja jsem ze vseho nejaka zoufala..cim vic pidim po internetu, tim mam ze vseho vetsi strach..chodim k dr. Slovakove a kdyz mi rikala, ze mam zvyseny hormon FSH, tak to rikala, tak v pohode, ale jak ctu tady na internetu, tak je to docela sila..zepry se da vetsinou otehotnet jen s darovanym vajickem.. 😠 ..jak kdyby nestacilo, ze ma manza na prd spermijky..ach jo.. ale tobe moooc drzim pesticky a jestli to vyjde, tak nas to ostatni urcite taky nakopne a uvidis, ze to budou pro vas Vanoce s tim nejkrasnejsim dareckem 😉 ..a ty jsi mela ten asistovany hatching? ..a byla jsi vlastne na ICSI nebo IVF?

gabirr
12. pro 2009

Aja já měla všechno, manže má špatný spg a já mám PCO syndrom, takže jsme oba na prd 🙂 měli jsme IVF s ICSI. Neboj oni ti to FSH upraví nějak hormonálně, uvidíš že to bude dobré a půjde to!!!! MOc ti to přeji!!!!!!

aja8
12. pro 2009

Diky moc..jsem moc rada, ze jsem narazila na tyto stranky..clovek se tady fakt dozvi spoustu veci..preji hezky vecer..

gabirr
12. pro 2009

Taky hezký večer 🙂

ruda
13. pro 2009

ajo, taky si myslím, že pomocí hormoinů, ti FSH stáhnou a upraví.. a spermio se taky mění co tři měsíce a to vyřeší IVF ICSI..neboj, to dobře dopadne, možná to bude trošku dýl trvat,ale bude to dobrééé, kolik vám je let? a jak dlouho se snažíte?

gabirr
13. pro 2009

Rudi díky za radu s těma jitrocel.kapkama, zabírají 🙂 ikdyž dneska v noci jsem měla sakra dusivý kašel... ☹ Dneska vyrazím s manžou odpoledne na nákup a pak budeme vegetit, na véču mám v plánu tuňákový salátek, mňam už se těším 🙂 A co ty, už máš napečeno? Já pomalu začnu tento týden, chtěla jsem teď ty čtyři dny odpočívat a od zítra ož začnu pomalu něco dělat 🙂

aja8
13. pro 2009

Rudi, snazime se uz 2,5 roku..mne je 29 a manzelovi 30..jinak mela jsem zacit stimulovat uz ted, jak dostanu mesicky, ale vychazi mi to na 30. a v CARu zacinaji ordinovat az 4.,tak by se to nestihlo..takze me to ceka az koncem ledna..no uvidime..doktorka rikala, ze bude rada, kdyz ze me vydoluji aspon nejake vajucha.. 😒 .. no a prave mi rikala, at se pripravim na to, ze budu hodne doplacet za leky, protoze budu mit vysoke davky..prosimte, to se 14 dnu pichaji nejake injekce?..prave premyslim, jestli mam zacit uzivat nejake vitaminy..premyslim, ze si koupim tu kyselinu listovou..ty jsi neco brala?..ja mam ale otazek, ze? 😕

ruda
13. pro 2009

gabčo mám 6 druhů a perníčky, chystáme se ještě na karamelový řez a stačí...teďbojuju s malbou na zeď...hlavně, že je ti lípa sirup pomohl...
Ajo, já taky měla začít před vánoci v loni a nakonec z toho bylo únorové IUI teda bez úspěchu a pak pauza do května, pak ICSI a Rudíček...záleží na protokolu, každá jsme jiná, já měla krátký, píchala jsem jen pár dnů..přesně nevím,ale asi tomám popsané v albíčku...toho se neboj, já jsem teda o.k., reagovala jsem na malé dávky až moc, pak jsem měla OHSS, měla jsem taky 29 vajíček..no jako slepička...tak máme i12 kavlitních mrazáčků..chudáčci tam mrznou...a tu kyselinu určitě jez...já beru teda ELEVIT, je to soubor všech minerálů a vitamínů a kys. listové je tam 2x víc, než např. babyplanu...fakt je dobrý,ale jak chceš, chlapovi kup kombinaci selen, zinek a vitamin E,žádná horká voda, sauna..volné oblečení a nekouřit...a budu držet palouchy

aja8
13. pro 2009

Rudi, diky moc..je super, ze nam tady dodavas silu.. 🙂 ..jinak manzel nekouri, ale do sauny chodime, tak ted prestaneme..selen a zinek uz jsem mu koupila, tak jeste ten vitamin E doplnim a sobe taky ty vitaminky..Tvoje albicko, jsem si cetla, mas to tam moc hezky popsane..mne doktorka vubec jeste nerikala, jak dlouho si budu pichat ty injekce, jen ze jak dostanu mesicky, tak musim prijit na krev a asi podle vysledku se rozhodne..ty jo, ale 29 vajicek, to je sila..ja budu urcite rada za nejakych par..ale treba to bude dobre.. 😉 ..sak uvidime koncem ledna, az zacnu..doufam, ze se za nama prijdes obcas podivat, i kdyz ty uz budes mit jine a moc prijemne starosti..jak jsem se docetla u tebe v albicku, tak mas termin zacatkem unora..to ja budu ve fazi pripravy na snaseni vajicek.. 🙂

gabirr
13. pro 2009

Aja neboj, uvidíš že na ty injekce začneš v pohodě reagovat... já si je pichala cca 10dní a měla jsem teď při druhém IVF 23 vajíček 🙂 a taky se mi rozjel menší OHSS, ale až po ET který stejně nedopadl ☹ Hlavně klídek a na vše se ptej doktorky, chodím taky ke Slovákové, je v pohodě, vše hezky vysvětlí.
Rudi ty jsi ale šikula!!!!! Já jsem si dala tyto 4dny oddech a začnu teď od pondělka s pečením.

aja8
13. pro 2009

Gabirr, Slovakova je dobra, vysvetlila vse, a ptala se, jestli chceme jeste neco vedet, ale ja jsem v tu chvili na nic neprisla a ted se mi to vsechno honi v hlave a nad vsim premyslim..holky s tim pecenim jste sikulky..ja nepecu vubec, mne totiz pece mamka..tak jsem toho usetrena..nejak na to nejsu..rikam si, ze az budou deti, tak bych i pekla, ale ted se mi nechce..holky prosim vas, co je to ten ET, to je to same co KET?..gabirr, tentokrat to urcite vyjde a pak mi budes davat rady stejne jako Ruda a jen budu sledovat, jak Ti naskakuji tt a jak roste maly Rudik a doufam, ze se k vam co nejdrive pridam..tak holky at se vam s pecenim dari a hlavne na sebe davejte pozor.. 🙂 ..jo, jeste jedna perlicka na zaver - dr. Slovakova nam ted rikala, ze v tydnu predavala 6 holek uz ke svym gyndarum s dvojcatkama..ze tak urodny tyden jeste nemela..

gabirr
13. pro 2009

Aja no tak to teda byl úrodný týden 😀 super!!! Jo ET je to samé co KET - tohle je akorát transfer rozmrazených šmudlínků co ti zbyli z oplodnění z IVF. Příště si klidně vše napiš na papír a ptej se, já to tak dělala vždy 🙂 sice jsem asi vypadala jako pako ale co ... Jinak já s tím pečením taky na tom nejsem zrovna nejlíp, to víš, že mi mamča něco upeče, ale tak snažím se aspoň tak něco upéct jako sama.

fiallinka
13. pro 2009

AJA: ET - embryotransfer, KET - kryoembryotransfer 🙂, jinak ten AH - šanci na úspěšnost zvyšuje jen minimálně, určitě ho mít nemusíš, když nechceš, ale já jsem ho taky radši zaplatila, že...

a jinak k tomu FSH je tu speciální diskuze, pohledej to (ve snažilkách), je tam spousta holek, které jsou už těhule, tak nezoufej 🙂 a navíc ty hodnoty se hodně mění.

ruda
13. pro 2009

ajo budeme obě na začátku něčeho velkého... ty pak budeš bojovat s těhu a já s rudíčkem.. 🙂 ,ale vůbec si sebe nedovedu předsatvit, zbytek už holky vysvětlili, my AH neměli, říkala jsem si, že je stejně obal vajíčka narušený tím ICSI vpichem...,ale někdo má tvrdou slupku u vajíčka, tak je to asi lepší..

kaces
14. pro 2009

Ahojky holky všechny zdravím,všem co se chystáte otěhotnět nebo jste po ET,KET držím moc moc pěstičky.
Jak vidím tak pěkně pečete holky co?No já na to nějak nemám náladu zákusky sem si pěkně objednala,takže si je jen vyzvednu.Já si letos nějak s vánocema hlavu nelámu kdoví či budu doma sice sme v pořádku,ale člověk nikdy neví.Uvidíme co nám řeknou ve čvrtek ve Zlíně na kontrole.Dneskaj se tatínek ráno nudil tak šel někde na stromeček,sem zvědavá co přitáhne domů chci malinký,ale jak ho znám tak veme největší. 🙂

lilienka
14. pro 2009

Ahoj holky,chci se jen zeptat,jestli se někomu tady podařilo otěhotnět (a až na pokolikáté)ve Zlíně? Já jsem tam už byla 3x a pořád nic. Dělají tam i Nativ?(nevím,jestli jsem to napsala správně 😅) Přístup personálu se mi líbí,tak nerada bych měnila i když dojíždím až z Opavy. Prosím napište mi nějaké zkušenosti,díky.

gabirr
14. pro 2009

lilienka, ano nativ tam taky dělají, už jsme o tom slyšela, že některé holky ho tam podstoupily.

h.jitka
14. pro 2009

lilenko, otěhotnět se mi podařilo, ale pak jsem potratila. teď čekám na druhý pokus. obdivuju, že dojíždíš tak daleko.
jinak znám holky, které mají miminko po prvním IVF nebo po druhém. 🙂

lilienka
14. pro 2009

mi vlastně nic jiného nezbývá.Na Ostravu každý nadává a Brno už je fakt daleko.V Olomouci jsem byla na prvním cyklu a otěhot.jsem,ale taky jsem pak potratila.Jen mě ted viklá to,že ve Zlíně zatím nic no...

kaces
14. pro 2009

Lilienko já otěhotněla až na 3IVF a ted čekáme dvojčátka 🙂 Už jsem nějak nedoufala a podařilo se.My během 1,5 podstoupily 1 inseminaci,1IVFpak KET,2IVFa do třetice 3IVF,s tím že sme riskli darovaná vajíčka+manžovi(i když měl manžel vždycky ukázkový spermiogram).Nakonec sem si při tom 3 pokusu řekla at mi udělají všechno co jde,takže sem si připlatila i ICSI a zadařilo se a už se brzo budem radovat ze špuntíků.Nesmíš to vzdávat ty už máš za sebou 3IVF?nebo to počítáš i s KET a inseminací?

lilienka
14. pro 2009

Já mám za sebou 3x s ICSI a 1 z mražených. Inseminace nám je na nic-manž.spermie jsou lenivé jak veš a já mám neprůch.vejcovod(jsme se hledali až jsme se našli teda),ale pokaždé nám zůstali 2-3 pěkné emrijka.Už nevím co všechno mám pro to dělat-oba baštíme vitamíny a já piju ještě kontryhel,nekouříme a manža je skoro 100% abstinent,cvičíme....Pomalu nám jde o čas a já v práci si musím brát pokaždé nemocenskou,tak ted se bojím i o práci-však víte jaké to dnes je.

fiallinka
14. pro 2009

lilienka: nám se to povedlo na poprvé, ale proč to vyšlo hned, nevím, cvičila jsem Mojžíšovou, tak ještě ta mohla pomoct, ale nemusela....

ruda
14. pro 2009

lili, já nedám na zlín dopustit, já měla jen jednu neúspěšnou IUI a pak úspěšné ICSI, přístup skvělý...držím moooc palce, aby se to povedlo...