CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

fiallinka
16. pro 2009

ruda: no já jsem právě myslela, že buď budeš sama s malým v pokojíku 🙂, a manžela necháš v ložnici, nebo že bys malého nechala samotného v pokojíku jen s chůvičkou (ale takového skoro nikoho neznám)...ale vidím, že budete všichni spolu, my to tak taky máme, jen jsme všichni v ložnici a z pokojíku máme sklad, zatím 🙂

jinak jasně, já si taky myslím, že icsi je úspěšnější a ty prachy za to stojí, ale je pravda, že ti asi vlastně ani moc nenabízejí jinou možnost, asi jen těm případům, kdy má chlap dobrý spermiogram a takových nás tu moc není 🙂. Je to ale logické, úspěšnost s icsi je mnohem větší. U toho icsi je jediná nevýhoda - že to prostě není simulace přirozeného procesu oplodnění, takže se trošku váhá s tím, jestli nemůžou mít děti s icsi nějaké problémy...ale čert to vem, stejně na ivf toho fakt už moc přirozeného není 🙂. Když už musí doktoři udělat mimčo ve zkumavce, tak a´t tam tu spermii klidně píchnou, doufám, že fakt ty embryjka, která nejsou ok, to vzdají, dokud je čas 🙂

monas007
17. pro 2009

ruda pokojíček je super 🙂 🙂 joooo a ten váš doktůrek co tak záhadně zmizel z kliniky se objevil už i u nás 😀 😝 dneska jsem byla na kontrole u svého gynekologa a na dveřích viselo, že od 8.1 tam každý pátek bude ordinovat Patrik Horvát 😀 😀 tak že by jen shoda jmen 😠 😠

gabirr a co ty ?! na testík je ještě brzy, i když to člověku asi nedá 😎 😎 já byla taky blázen a testovala už po týdnu, ale hlavně kvůli manželovi, který mi nakoupil testy a každý den jsem musela testit 😀 😀 většinou se to po KET objevuje později, některým až 11. den 😔 😔

fiallinka
17. pro 2009

Monas: a byla vidět už po tom týdnu?

monas007
17. pro 2009

fiallinka už po týdnu tam byla !! nejdřív ji viděl manžel, protože to byl jen takový slaboulinký duch, ale pak se nám krásně vybarvila 😀 😀 ale to bylo fakt až ten 10. den co říkal doktor 😉 😉

rendas
17. pro 2009

Ahoooooj holky všechny zdravím!!!!!!!!!!!!!!!

Rudi pěkný pokojíček 😉 tam se bude spát 😀 😀 😀

Polesuvka tak zítra hodně štěstí v centru 😉

Monas a ty jsi přesně odkud,že tam má ordinovat ten náš Patriček 😀 😝

Holky já jsem psala před pár dny ale jaksi se mi to neodeslalo.....potřebovala jsem radu....Já mám šílenou gyndařku, to je škoda psát,je to starší paní s ještě staršími názory,ordinace bez ultrazvuku atd.....no šílený...když jsem chodila do centra tak jsem k ní ani nemusela...no a Horváth mi slíbil že bych třeba mohla chodit na gyndu i tam, ale pak se najednou ztratil a nic....a proto hledám "dobrého gyndaře"protože fakt problémy mám...sice do Zlína to mám 50 km,ale za to by to stálo...tak holky prosím poradte!!!!!!!!!!!! 😔 a nebo někde z okolí či uherského hradiště......možná se zas v lednu do centra vypravím ale.....holky dík..

Tak se všechny držte papapa

monas007
17. pro 2009

rendas ahoooooooj 🙂 🙂 to je dost, že se taky ukážeš 😀 😀 já chodím na gyndu do Otrokovic ale už Ruda říkala, že má Horvát ordinovat kdesi daleko tak to vypadá, že se dal na kočovný život a projíždí celou republiku 😀 😀 každý den ordinovat někde jinde 😎 😎 třeba je to jen shoda jmen, ale po novém roce to tam zajdu omrknout a řeknu vám ..... 😀 😀

gabirr
17. pro 2009

Ahoj Monas, no možná bych i testla ale je vážně ještě brzy...no manža je trochu nervozní 🙂 Asi to nechám na úterý na krev a uvidí se. Zatím teda nic extra nepozoruji tak nevím 😒 jsem 7den. Jen sem tam mě tak divně pobolí v podbřišku jakoby na menstruaci ale jinak nic.

monas007
17. pro 2009

gabirr ono je to fakt u každé jiné 🙂 🙂 ale určitě to pobolívání v podbřišku je dobré znamení, že se drobek zavrtává 😀 😀 ti vaši sněhuláčci přece patří k zimě, tak se to určitě povede 😉 😉 to tě teda obdivuji, že vydržíš netestovat !! a jdeš už brzy na kontrolu, já byla až po 14 dnech 😠 😠 a zdálo se mi to nekonečných 14 dní !!

gabirr
17. pro 2009

Monas jdu jakoby 12 den na kontrolu a to jen kvůli tomu, že oni už od 23.12. nedělají, takže proto tak brzo. Tak já bych i testla, ale.... necháme to a uvidí se 🙂 A co ty, už vše nachystané na Vánoce?

ruda
17. pro 2009

fialko no my máme právě zase jen ten pokojík a z ložnice kancelář...a nemyslím si, že by dětičky po ICSI měli být nějak ohrožené nebo "nenormální"pokud nejsou o.k. tak odejdou sami...myslím, že riziko je stejné jako u přirozeného těhu.....
mončo,díky za pochvalu, to je fajn s Petrikem 😉 a to je konkrétně kde? ve Zlíně???
Rendi ahojky 🙂 díky moc...gyndaře tam někde neznám, je to s doktoroma těžké...
gabčo já bych taky nevydržela....a vám držím palce.....moooc

monas007
17. pro 2009

gabirr napečené mám od víkendu a dneska jsem dokoupila a zabalila posledni dárečky !! teda určitě ještě na něco natrefim, ale hlavně že pro každého se pod stromečkem něco najde !! náš největší dáreček mám v bříšku 😀 😀

ruda
17. pro 2009

moni taky to tak beru, poklad máme v bříšku...a ostatní budou mít brzoooooo

gabirr
17. pro 2009

Rudi dík moc!!! No holky tak možná to o víkendu potajnu testnu... 😉 Též bych si přála dát ten největší dáreček pod stromeček 😨

monas007
17. pro 2009

gabirr už se v bříšku klube 😀 😀

gabirr
17. pro 2009

Monas kéž by to tak bylo 😒 fakt moc by jsme si to přáli!!!! A ty jsi přímo ze Zlína?

monas007
17. pro 2009

gabirr původně jsem z Otrokovic, ale už pátým rokem bydlíme ve svém domečku v Tlumačově 🙂 🙂 moc vám to přeji a věřím, že to vyjde !! jsou přece Vánoce a to se plní i ty nejtajnější sny 😀 😀

gabirr
17. pro 2009

Jo jo ty nejtajnější přání se splní!!! 🙂 Tak to jste kousek od Zlína 🙂

monas007
17. pro 2009

jasné, na to dojíždění na kliniku to aspoň nebylo tak náročné 🙂 🙂

ruda
17. pro 2009

určitě se to splníííí a ten horváth jde teda do tlumačova???
holky myslíte si, že je možné abych rodila ve zlíně, když je to jiný kraj a mám to dvě hodiny cesty? jen prostě zase nevím, kde rodit, jak se rozhodnu pro břeclav, slyším nadávky, jak se rozhodnu pro kyjov, slyším to samé

gabirr
17. pro 2009

Rudi já myslím že by to šlo, ale spíš přes nějaké známé asi...a nebo zkusit si to domluvit přes CAR. Ale podle mě by v tom neměl být problém, jen že to máš docela z ruky. Myslím, že Monas psala že je v Otrokovicích.

monas007
17. pro 2009

ne ne ne já chodím na gyndu do Otrokovic a ten můj doktor tam bývá jen pondělí, středa, čtvrtek a dneska jak jsem šla na kontrolu tak tam viselo, že od 8.1 tam bude každý pátek ordinovat Horvát !! ale po novém roce to tam zajdu omrknout 🙂 🙂 že by to byla jen shoda jmen se mi moc nezdá 😀 😀 tak ho omrknu a dám vědět 😉 😉

gabirr
17. pro 2009

Tak to daleko neodcestoval, doktůrek jeden 😀

monas007
17. pro 2009

třeba tam bude jen nějaká poradna !! je divné, aby tam byl nový doktor a neměl žádnou svoji klientelu !! to budu muset pozjišťovat !! ruda říkala, že je kdesi na druhém konci, tak teda fakt nevím 😠 😠

ruda
17. pro 2009

tak to bych hnedle chodila k němu...takže Otročky....

gabirr
17. pro 2009

Monas to osonduje po novém roce a podá info 😀 No vidiš Rudi třeba přes něj by jsi se mohla dostat do Baťovky na porodku...

monas007
17. pro 2009

jasné !! všechno zjistím 😀 😀 na mě se můžete spolehnout 😝 😎

gabirr
17. pro 2009

Super!!! 😉

monas007
17. pro 2009

ruda já myslím, že si můžeš vybrat kde chceš rodit ?! když jsem byla v nemocnici na Oscara, tak se mě ptala jestli budu rodit tady a dala mi nějaký papír na vyplnění po porodu !! pro případ, že bych rodila jinde !! je to jen nějaký dotazník ohledně toho oscarového vyšetření !!

milana7
17. pro 2009

ahooj holky, Rendi caaaooooooo, 🙂 , tak me ceka laparka.... 😖
Monas : tlumacov ja rad,tuze raaad 😉

monas007
17. pro 2009

milana7 neříkej mi, že jsme sousedky 😀 😀