CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

fiallinka
15. bře 2010

lucci, když mně to vlastně přišlo málo 🙂, protože minule tam při první kontrole viděl asi 20, ale pak z toho bylo jen 12 dobrých, takže kdo ví, kolik bude nakonec teď...

tys měla minule kolik? Jestli si to teda nepletu a jdeš podruhé...

lucciano
15. bře 2010

Fiali, nepleteš si to, jdu podruhé. Minule jsem měla 12, pak 8 oplodnili, nakonec nám zůstali jen dva sněhuláčci, ale ohodnotili je na 2-3, takže naděje byla mizivá. Uvidíme, jak to bude tentokrát....

fiallinka
15. bře 2010

luci, to je fakt naprd, přitom 12 - to by člověk řekl, že je výborný výsledek... ale ono to fakt může být pokaždé jinak, jedna spolubojovnice tady z Koňa měla za sebou dvě ivf, kdy nezbylo ani na ket a neujalo se nic, pak šla na třetí a chytly se dvojčata a v mražáku má 12 prvotřídních embroušů, a přitom postup stimulace stejný..

lucciano
16. bře 2010

Fiali, to je prostě příroda a tu neoblbneme 🙂 Kdy půjdeš na odběr, řeknou Ti to až ve čtvrtek?

silvie13
16. bře 2010

Zdravím fiallinka... to je náhoda a v kolik hodin jsi tam včera byla? Já jsem odcházela kolem poledne. Nicméně dneska jsem tam byla zase, na punkci cysty, ale už jsem doma a je mi dobř.A od zítřka začínám stimulovat 🙂 🙂 🙂 Už se těším až taky uvidím takovou úrodičku vajíček. 😵 😵

fiallinka
16. bře 2010

silvie, no myslím, že jsem odcházela kolem půl dvanácté...možná si to ty nebyla, ale třeba jo 🙂

lucci, no řekne mi to až ve čtvrtek - prý neděle nebo pondělí. Akorát teda je mi to trošku divné, minule jsem měla odběr 12. den cyklu, tohle by byl až 13. nebo 14. - je mi to celkem jedno, akorát se bojím ohss, schválně mám o něco menší dávky než minule a takhle to vypadá, že budu stimulovat o den až dva dny dýl, takže v konečném důsledku toho puregonu bude víc jak minule.

Dnes mám trošku divný pocit, jako na zvracení, ale jen lehce, od žaludku mi blbě není - nezažily jste to u stimulace některá?

ivus16
16. bře 2010

Ahojte všechny co začínájí stimulovat březen- duben. Já nejspíš začnu se stimulací nějak kolem 20.3., když teda bude vše v pořádku jinak asi až někdy v polovině dubna, ale už se na to těším. Sice nevím jak to budu snášet. Napiště některá co to s vámi dělalo, budu mít nejspíš nějaké léky + injekce jdeme na IVF- nativ.Děkuju a mějte se všechny pěkně, držím palce.

lucciano
16. bře 2010

Fiali, mně ale taky dnes není nějak dobře, taky na zvracení, ale jen takový pocit. Bolí mě pravý vaječník a zdá se mi, že se mi trochu nafukuje břicho. Zítra to musím probrat s doktorkou. Jo a už jsem si udělala takové dva krásné modráky na břiše, se budu zítra stydět, až mi budou pichat dávku. Co už. 😖 Taky jsem šla minule 12. den cyklu na odběr, třeba se tam nakonec potkáme. Já mám teď o něco větší dávky, tak uvidíme, co to se mnou ještě vyvede. Dnes se fakt necítím dobře ☹

fiallinka
16. bře 2010

luci, takže odkdy přesně stimuluješ? Já od 10.3... No ten pocit na zvracení mám pořád, ale teda píšou to v příbalovém letáku, že to může být, tak tomu budu prozatím věřit... jinak vaječníky taky cítím dost, při chůzi víc, a pravý taky bolí víc 🙂. Modráky mám taky dva, ale já píchám ještě fraxiparin, tak mám celkově břicho už jak řešeto, ještě, že je dost velké 🙂

Ivus, já myslím, že při stimulaci na nativ nebudeš cítit skoro nic - ale samotnou mne to zajímá, co to s tebou bude dělat 🙂

h.jitka
16. bře 2010

tož holky pěkně vydržte píchat, ať to přinese hodně kvalitních vajuch. 🙂
ivus, souhlasím s fiall, tebe nebudou až tam moc stimulovat, počítá se s mnohem menším počtem vajíček. jinak určitě pak napiš podrobnosti. pravděpodobně mě to letos taky čeká. byla jsem už na 2IVF a třetí si chci ještě pošetřit, i když budu doufat, že už to nebudu potřebovat.

lucciano
16. bře 2010

Fiali, stimuluji od 13.3., to jsme o 3 dny, takže se asi mineme, ale jen o kousek - škoda. Jsem ráda, že nejsem sama s těma modrákama 😉

A co Rendi, kdo ví, jak dopadla na kopci, že se nám neozývá.

Ahojky Jitko, díky za podporu....

fiallinka
16. bře 2010

lucci, ale pak se tam můžeme potkávat na těhukontrolách, ne 😉 ?

lucciano
16. bře 2010

Fiali, jasně, ale to je ještě mooc daleko 😉

rendas
17. bře 2010

Ahoj holky 😉
Lucci díky 😉

no já jsem si včera začala píchat,cysta tam naštěstí není...ale přišlo mi to na kopci takové divné 😖 z toho nádraží jsem tam byla fakt za chvilku,takže v pohodě...mudr mi dělala ultrazvuk spodem a že proč jsem byla čůrat???tak já asi nevím kdy půjdu na řadu 🙄 a že už to všechno znám takže mi nemusí nic vysvětlovat....
Holčiny tak pěkně stimulkujte,taky už se mě dělá modrák na břichu...já mám sice jen IUI,jak píše Jitka 3 IVF si chci taky pošetřit ale třeba ho taky nebudu potřebovat 😀

Ivus16 já když byla na nativu,tak jsem brala jen clostík,takže v pohodě....při punkci se ale získá jen jedno nebo dvě vajíčka.

Tak holky bojujme zatím papa

monas007
17. bře 2010

rendas takže jsi se dala znovu do boje ?! snad už to konečně vyjde 😉 😉 já taky vždycky ten záchod neodhadla, jednou jsem měla mít prázdný měchýř a jindy zase chtěla plný 😀 😀 to aby se v tom fakt čert vyznal 😀 😀

lucciano a fiallinka držíme pěstičky ať máte co největší úrodu vajíček !! 😀 😀

fiallinka
17. bře 2010

holky, já teda nevím, kdy mám mít jak plný měchýř, jen jednou, když už jsem byla těhu, mne poslali ještě vyčurat 🙂, nebylo nic vidět...

s tím nativem mne to moc zajímá 🙂

ivus16
17. bře 2010

fialinko: no taky jsem zvědavá co to se mnou bude dělat
Rendas: no já to právě nechápu proč budu teda stimulovat jen s tak malým množstvím hormonů, když se mě hodnoty FSH pohybují v rozmezí 17-23, vždyť to nemůžu mít žádné vajíčka, tak to nechápu. Kdybych měla jen IVF přes pojišťovnu tak bych zas musela brát velké množství hormonů, nějak se v tom nevyznám, ale Dr říkala, že se můžem rozhodnou a když si vyberem IVF-nativ tak prý pošetříme jeden pokus, asi bude nějaký těžký případ 😉.

Netrpělivě vyhlížím mrchu, mám to dostat v sobotu myslíte ,že není pozdě zajet do Zlína a začít stimulovat až v pondělí???? Díky a mějte se děvčice 😀

fiallinka
17. bře 2010

ivus, je to sice divné, ale snad vědí, proč to dělají - ptala ses na to? A ovuluješ normálně? Jestli jo, tak bych to asi trochu chápala...

Ivi, a na ivf se normálně stimuluje od 2. nebo od 3. dne, takže pondělí stačí (jestli je teda nativ stejný)

aja8
19. bře 2010

Ahojky holky, jen jsem se chtěla zeptat, jak to probíhá, když se začíná se stimulkou?..vím, že musím jít na krev a jak dlouho se čeká na výsledky?..a sestřičky vás učily píchat si ty injekce?..díky za odpovědi..
No jinak zírám na ty nové stránky.. 🙂

ivus16
19. bře 2010

fialinko: já tomu taky moc nerozumím, ale věřím, že vědí co dělají.Jinak sama nevím či je u mě ovulace, ale podle mého gynekologa, který mě posílal nějaké papíry tak tam bylo napsané " známky ovulace."
Tak mrcha se dostavila už dnes, tak jsem hned volala do Zlína.Dnes jsem se nemohla z práce uvolnit, tak jsem chtěla vědět co bude dál, jestli budu muset čekat na další měsíc, ale vyšli mě vstříc a máme dojet v neděli na 9h, bude tam pan dr. Chovanec, tak snad se začne něco dít a nepojedem tam zbytečně.

fiallinka
19. bře 2010

Ivuš, teď jsi mne rozesmála 🙂, Chovanec tam totiž bude kvůli mně 🙂, v neděli mám 8.45 odběr vajíček..

lukr
20. bře 2010

Ahoj,ráda bych se k Vám připojila.Je mi skoro 36 let,o miminko se snažíme asi 2,5 roku.Na kopec chodím od prosince 2009,jinak různé vyšetřování od prosince 2008.Problém na genetice-trombofilní mutace a na imunologii(léčba a teď máme svolení těhotnět).V lednu jsme se pokoušeli o IUI,ale bylo z toho nakonec IFI,bohužel se nezadařilo.Od 9.3 jsem stimulovala na 1IVF,včera odběr vajíček.Dnes si mám volat kolik se jich oplodnilo,už jsu strašně nervózní,však to některé znáte.Držím palce všem,zvláště spolubojovnicím. 🙂 🙂

fiallinka
20. bře 2010

ahoj lukr, mně čeká odběr zítra, tak jsem taky moc zvědavá...

A kolik jsi jich měla? No, teď už asi stejně víš výsledek...

lukr
20. bře 2010

Ahoj fiallinka,při odběru jich bylo 19,ale různě veliké.Laborka hlásila 15 zralých a dnes 12 oplodněných.Tak zatím super,hlavně aby zabojovaly,co nejvíc jich zbylo.Jdu si pro ně ve středu,tak doufám,že se jim u mě bude líbit.Na zítřek Ti držím pěsti,ať je taky úrodička. 😉 😉

monas007
20. bře 2010

fiallinka tak zítra už na transfér 🙂 🙂 budeme držet pěstičky ať to tentokrát vyjde !!

lukr tak to je pěkná úrodička 😀 😀

fiallinka
20. bře 2010

lukr - super 🙂, minule jsme taky měli 12 oplodněných, tak jsem zvědavá teď...

rendas
20. bře 2010

Ahoooj holky 😉 tak koukám na ty nové stránky 😕 😕 😕 no je to nezvyk

Vítám Lukr 😉 pěkná úrodička 😉
Tak fiali na zítřek tfuj tfuj at máš taky úrodičku 😉
Aja na krev se čeká hodinu a sestřičky ti vše vysvětlí neboj 😉

No já zatím "píchám" včelky a na kopec jedu v úterý...

Tak hezký víkend 🙂

h.jitka
20. bře 2010

baby držte se. ať je to jaro pro vás šťastné. 🙂 konečně jsem vybojovala termín na rehabilitaci, tak zase trošku srovnám páteř. 🙂

h.jitka
20. bře 2010

jsem tím chtěla říct, že budu zase cvičit Mojžíšovou. 😉

ivus16
21. bře 2010

fialinko: já vím, že tam Dr nebude jen kvůli mě, sestra říkala, že se dělají nějaké zákroky, ale že si chvilku času na nás udělá.
Tak hlavně ať ti to všechno dobře dopadne 😉

Dnes se mě o tom celou noc zdálo, jak jsem u nějakého doktora. 🙂 . Snad to dobře dopadne i mě.