CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

tirtir
13. dub 2010

Ahoj holky tak neši folíci povyrostli vypadáto že je jich dost.
V pátek nás čeká OPU a v sobotu bych měla volat kolik se jich odařilo oplodnit.
Tak nám držte palečky a všem co čekají na potvrzení // hodně štěstí .
Dneska už jdu zalehnout a budu odpočívat, zítra se zase ozvu.
Mějte se pěkně

ivus16
13. dub 2010

ahojte holky tady se to teda rozjelo. No já ještě včera neměla odvahu na testování , ale dnes už musím, protože manžel mě do toho pořád nutí. Dnes jsem 12 den po transféru, takže bych tam měla najít // . Máte někdo tu zkušenost, že vám IVF nevyšlo? Dostaly jste normálně mrchu nebo vám to zjistily až z toho krevního testu na kopci.Mám pořád strach, že to dostanu ještě dřív než tam v pondělí pojedu i když zatím to tak nevypadá, uvidíme. ještě dnes napíšu jak jsem dopadla z testováním.Mějte se zatím 😉

aja8
13. dub 2010

Ahojky holky..Tirtir, tak to je super, že folíci porostli a že je jich dost.. 😉 ..Ivuš, já jsem na Tebe myslela už včera..tak moooc držím pěstě, ať jsou tam pořádné //.. 🙂 ..a ozvi se..papa

fiallinka
13. dub 2010

ivuš, to nevíš, že testovat máš z ranní moči 🙂? Ale jinak ten 12. den bys tam už něco měla vidět i odpoledne, aspoň stíneček... A jinak většina lidí mrchu nedostane, i když ivf nevyjde - tím, že polykáš hormony (utrogestan nebo crinone), tak to příjezd mrchy většinou zbrzdí. Držím palce.

silvie13
13. dub 2010

ahoj holky, pomalu se dávám dohromady po našem dalším neúspěchu.V pondělí jsem byla na kopci a domluvily jsme se, že si dám teď asi 1-2 měsíce pauzu a zkusíme znovu IUI a pokud nic, tak po dovolené zkusíme znovu IVF.

ivuš, já bych taky raději testovala z ranní moči, a já jsem zářný příklad toho, že hormony mrchu nebrzdí, dostala jsem ji 11den po ET 😢 😢 😢 , ale v každém případě ti držím palečky 🙂 🙂 🙂

aja8
13. dub 2010

Holky, mě dneska celý den pobolívá břicho, jako kdybych to měla dostat.. ☹ ..a záhadným způsobem mi dneska splasklo břicho..pořád jsem ho měla nafouklé a dnes ploché.. 😕

aja8
13. dub 2010

Silvi, třeba Ti ta pauza prospěje..drž se..

rendas
13. dub 2010

Ivus to vypadá dobře,ale určo z ranní moče...,já při všech pokusech jsem to dostala už 9 den po ET,takže velice brzo ☹ ,než jsem jela na kopec na krev tak už jsem měla i po měsíčkách ☹

Aja hold se moc pozorujem 😕 ale věř!!!

Silvi,máš už toho také za sebou hodně ☹ ,nech tělíčko chvilku odpočinout od hormonů...držím palečky..taky chci zkusit jen IUI,mudr mi vykládala ten příběh s hooodně špatným spermiogramem a holčina čeká dvojčata....ale jak říká je to i o štěstí 😔

Jinak mě už je pěkně zle,čekám na mrchu a doufám že bolesti zas nebudou trvat 14 dní ☹ a mrcha se spustí..

fiallinka
13. dub 2010

Tak co, Ivuš?

aja8
13. dub 2010

Já už jsem taky napjatá.. 😀

ivus16
13. dub 2010

Takže holky žádná dobrá zpráva ☹ , udělal jsem si test a byl úplně čistý ani žádný náznak //. Zase jsme měli chvilku slzavé údolí. ☹ A myslíte teda že bych to měla zkusit s ranní močí, no už se tak trochu připravuju na to, že to nejspíš do konce tohoto týdne dostanu. Prsa mě bolí, ale to bude těma hormonama, mě občas bolely když jsem to měla dostat i před tím.no a teď dokonce mám takové pocity, jako kdyby už se tam chystala ta mrcha. Tak nevím jsem z toho zmatená, mám si test ještě zopakovat třeba ve čtvrtek a ráno??? Ach jo, tak jsem si mysleli, že budeme mít krásný vánoční dárek a nic.

fiallinka
13. dub 2010

Ivuš, to je mi líto - ale radši to zkus zítra a z ranní moči, je to o hodně spolehlivější. Ty příznaky mohou být na těhu a nemusí, podle toho se fakt nedá řídit...

lilisa
13. dub 2010

Ivus: určitě zkus až z ranní moči, uvidíš třeba tam po chvilce najdeš dvě dálnice, moc držím pěstičky, a myslet pozitivně 😉

aja8
13. dub 2010

Ivuš, to je mi moc líto..taky bych to zkusila ještě ráno..moooc držím pěsti..

lukr
13. dub 2010

Ahoj holky.
Ivus hlavu vzhůru,ráno tam třeba něco bude,držím moc pěsti. 😉 Já jsem teď při hcg 20 ráno měla ducha a odpoledne nic,tak vidíš šance je. 🙂
Samo i všem ostatním 😉

lilisa
14. dub 2010

ahoj holky, kdy jste volali do centra, když jsem jim před 3 týdnama volala, že mi mají schválit od pojišťovny IVF? Jak mám teď postupovat? A co zánět, kvasinky - může se s tím na IVF? Na IUI je jiný protokol na schálení?

lucciano
14. dub 2010

Ahojky holky, moc vás zdravím a sleduju, že bojujete, jak je to jen ve vašich silách. Držte se !!!!

Lili, nevím, kdy začínáš se stimulkou, ale já si pak volala až když jsem měla jít stimulovat, jestli tam mám schválení od pojišťovny. Klidně tam můžeš zavolat zrovna, ale jestli jsi u VZP, tak už to tam určitě máš. Co se týče zánětu, tak jsem ho dostala při stimulce, ale na odběr vajiček jsem musela jít a jelikož jsem měla OHSS, tak mám pauzu a zánět jsem si mohla v klidu doléčit.

Holky, v úterý na mě myslete, jdu na KET. Těším se i netěším, smíšené pocity, ale uvidíme, jak to dopadne

lilisa
14. dub 2010

Luci: no čekám teď na MS... mám 11 DC ovulku což bylo včera, tak teď uvidím kdy to dostanu, jestli za 14 dní od ovulky nebo jestli mám počítat celý cyklus 28 dní. Počítám koncem dubna, že budu stimulovat. No a když si tam pak zavolám, tak kdo mě dá ty injekce a tak? To bude mít na mě paní doktorka Slováková čas? No a jak to Luci myslíš, těšíš se i nětěšíš? Já to mám totiž stejně tak ... mám hrozný strach, že začnu panikařit 😉

lucciano
14. dub 2010

Lili, zavolej na kopec, jak dostaneš mrchu a oni Tě objednají buď 2. nebo 3. den a začneš stimulovat. Doktorka si na Tebe určitě udělá čas a vše s Tebou probere, sestřičky Ti dají léky a polopatě vysvětlí, co a jak si píchat a jsou tam fakt všichni moc vstříční, tak se neboj. Zvládneš všechno!!! Půjdeš na krev a budeš čekat hodinu na výsledky a pak na ultrazvuk. Snaž se hodně pít a jít tam s plným bříškem, aby Ti doktorka mohla udělat ultrazvuk přes bříško. Ale je to docela obtížné vydržet, protože vlastně ani nevíš, kdy půjdeš na řadu 😉 Teď se Ti to zdá všechno takové zvláštní, ale až do toho vklouzneš uvidíš to všechno jinak, věř mi, znám to. Určitě panikařit nezačneš - neboj a kdyžtak se na všechno ptej. Těším se, jak budu mít mimísky v sobě, ale člověk nikdy neví, jak to nakonec dopadne, tak se těším i netěším. Nevím, jestli to výjde nebo ne, tak jsem už v tomto taková opatrná, protože minule jsem si říkala, že to prostě musí vyjít a ono nic.

lilisa
14. dub 2010

No právě že já jsem potkala jednu debilní holku, která mi začala říkat, jak je těhu hnusné, jak v tobě roste mimi atd. no a já začla panikařit, no blb a teď se bojím, že se mi to vrátí. Tak proto ten strach, nesmím nad tím přemýšlet do hloubky. Takže stačí volat až dostanu MS, ok? A tu krev mi vezmou hned na začátku té stimulky? A ultrazvuk taky hned první den stimulky? Možná až začnu stimulovat, tak ten strach přejde 😉

tirtir
14. dub 2010

Ahoj holky může se zepta
Nějak mě přepadla panika, že ti moji folíci nevydrží a prasknou něž stihnem udělat OPU.
Je to vůbec možné a stalo se to už někomu???

lucciano
14. dub 2010

Lili, tak ta holka musí být asi fakt divná - tohoto se vůbec nebojím, spíš si myslím, že to bude krásné - roste v Tobě miminko, které až se narodí, bude tvůj miláček. Myslím si, že to musí být úžasný pocit, teda podle mě. Tohle si vůbec neber k srdci, jasné!!! Budeš si to užívat !!!! 😀 Jo, jak dostaneš MS, tak volej - když ji dostaneš v pátek ráno, tak tam hned brnkni a pojedeš tam zrovna v pátek, když až odpoledne nebo v sobotu, musíš tam jet pak hned v pondělí, ale je dobré jim třeba zavolat, že tam míříš. Jak tam příjdeš, hned vezmou krev, hodinu počkáš a pak si Tě zavolá doktorka, udělá ultrazvuk napíše protokol a pak už si Tě vezmou sestřičky do parády, nabalí tě injekcemi a vysvětlí co a jak. Určitě ten strach přejde, fakt to není tak děsivé, jak se to píše, nebo o tom mluví. Pak mi řekneš.... 😀

fiallinka
14. dub 2010

tirtir, ta šance, že by se to stalo, je minimální - ten orgalutron zabrańuje tomu, aby se vajíčko uvolnilo dřív a naopak po pregnylu nastane ovulace přesně po cca 36 hodinách - mají to vymakané...

fiallinka
14. dub 2010

A aby tu nebyla nuda, tak Fialinka má dnes hcg 11320 a vidět jsou dva váčky, jeden 9 a druhý 7 mm. Nicméně do 12. týdne se opravdu budu snažit vůbec neuvažovat o tom, že by to fakt byly dvojčata.

tirtir
14. dub 2010

fial tak to je nádhera moc moc ti to přeji
No abych to upřesnila já se moc polekala, protože dneska nějak lidsky řečeno teču, výtok je jako před ovulkou, nebo je to tema hormonama, nevím.
Moc jsem se polekala.
Jinak opu nám přehodili už na 7.00 ráno v pátek

fiallinka
14. dub 2010

tirtir, to jsem měla taky 🙂, to je podle mne prostě znak toho, že folíky jsou velké a normálně by už nastala ovulace 🙂

lilisa
14. dub 2010

Luci to víš že ti řeknu 😉 já doufám a věřím že to bude moc fajn 😉

aja8
14. dub 2010

Fialli, tak to je úplně super..moooc gratuluji..
Lilisa, já měla ze všeho taky strašný strach..ale jak začneš, tak to všechno z tebe padne..ani nebudeš vědět jak a budeš mít u sebe v bříšku embryjka..mně přišlo, že to byl strašný frmol..ale taky jsem pořád měla z něčeho strach..nejdřív, jak to začne, pak z injekcí, pak z narkózy a teď mám strach z toho, aby to vyšlo.. 🙂

aja8
14. dub 2010

Lucciano, Tobě držím moc pěstičky na ten KET..ty jsi vlasně ta skoro rekordmanka s vajíčkama, že? 😎

ivus16
14. dub 2010

ajo: mluvíš mě z duše já taky měla ze všeho ani ne strach jak obavu, taky jsem se bála narkózy a teď nastoupil ten strach z toho aby to vyšlo. pořád do sebe láduju prášky podle rozpisu. Ten ranní test jsem si ani nedělal a jsem smířená s tím, že to všechno budem absolvovat minimálně ještě jednou. Holky vy se máte, vy plodíte aspoň víc vajíček a né jen jedno jak já.
fialinko: tobě přeju, aby se ti podařily dvojčata, když už tak dvojnásobná radost, ale i starost 😀