CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

hanysek.hanysek
1. únor 2011

@clloi v pátek to mám dostat.

clloi
1. únor 2011

@hanysek.hanysek tak to nechej až na pátek a uvidíš, jestli MS dojde...třeba už ne 😉

hanysek.hanysek
1. únor 2011

@clloi já nevím. Jen mě znepokojuje, proč jsem měla 10dní před očekávanou menstruací na toaletáku krev a trošku sem špinila a druhý den taky nepatrné špinění. Tak nevím, kde se stala chyba.

clloi
1. únor 2011

@hanysek.hanysek no ono to může být uhnizďování, bývá to zpravidla 5-7 den od oplodnění, ale já bych se tím opravdu netrápila, pokud ta MS má přijít, tak stejně přijde. Některým holkám se // ukáží až po termínu MS, někomu už 10 DPO. Moje známá měla MS až do 3 měsíce těhotenství a testy jí vycházeli negativně....to že je těhotná jí řekl až na gyndě 😀 😀 každé tělo je jiné.

hanysek.hanysek
1. únor 2011

@clloi V pátek se uvidí. Kdyžtak se budeme snažit dál.

clloi
1. únor 2011

@hanysek.hanysek přesně tak, přece to tak lehce nevzdáme 😀 😉 ono se to štěstí na nás všechny jednou usměje 😵

hanysek.hanysek
1. únor 2011

@clloi do pátku budu čekat. Ale myslím, že mrška dorazí. Ale tak jindy se zadaří.

ivus16
1. únor 2011

@clloi já jsem byla na IVF, 9.9 jsem začala se stimulaci a myslím nějak kolem 20.9.2010 jsem byla na ET, tak to jsme se asi minuly, ale sedět spolu v čekárně jsme klidně někdy mohly 😀

clloi
1. únor 2011

@ivus16 no to určitě jo 😀 😀 😀

kamcatkakoc
2. únor 2011

Dobré ránko všem 🙂 nevíte někdo,kolik cyklů musí být mezi IUI? Vím,že mezi IUF musí být 3 cykly. Hezký den 😉

clloi
2. únor 2011

@kamcatkakoc ahoj, nám říkala dr. 1 cyklus 😀

kamcatkakoc
2. únor 2011

@clloi Děkuji....budu vám držet v pátek pěsti 🙂

hanysek.hanysek
2. únor 2011

Do pátku sice daleko, ale menzes nikde, břiško chvíli bolí jako na menzes a pak je mi zase špatně od žaludku. Tak já fakt nevím. Ale chci to vědět, co ta kapka krve a to špinění bylo!!!

fiallinka
2. únor 2011

@hanysek.hanysek může to být hormonální nerovnováha, nebo to mohla být ovulace - někomu se špiněním projevuje, tak proč ne jednou tobě... nebo si těhotná a test to ještě neukázal..

hanysek.hanysek
2. únor 2011

Ovulace to nebyla, ta byla jindy. Uvidíme v pátek, jestli menzes dorazí nebo ne.

ejviska
2. únor 2011

@hanysek.hanysek a kolik dni od ovu to spineni bylo? JAk pisou holky, bud je to uhnizdovani nebo nejaka hormonalni nerovnovaha, vic moznosti asi neni. Tak treba je to to prvni 🙂

hanysek.hanysek
2. únor 2011

@ejviska špinění od ovu bylo 7-10dní, myslím.

ejviska
2. únor 2011

@hanysek.hanysek tak treba je to mimis 🙂

hanysek.hanysek
2. únor 2011

@ejviska já myslím, že mimi to nebude. Chvíli mě bolí břicho jak na menzes a potom zase je mi špatně od žaludku. Tak opravdu nevím.

hanysek.hanysek
3. únor 2011

Ještě jeden den, kdy bych to měla dostat. Uvidíme.

ruda
3. únor 2011

@hanysek.hanysek já měla tyhle těhu netěhu příznaky během snažení téměř každou třetí menstruaci, hodně pracuje psychika a s každou MS hold doufám... moooc přeji,aby to klaplo,ale o těhu se dá uvažovat fakt, až se MS zpozdí... zbytečně se na těhumyšlenky neupínej, to zklamání pak moooc bolí, v každém případě přeju,aby to klaplo, jen se teď na to všechno s odstupem doby dívám reálněji

hanysek.hanysek
3. únor 2011

Já mám doma 11měsíčního klučíka, takže taky vím, jaké to je :o) čekali jsme na něho 2roky! A to, co se mi stalo teď, když sem měla kapku a špinění, tak se mi nikdy nestalo. A to už menstruaci mám od 11let, teď je mi 26let :o)

ruda
3. únor 2011

@hanysek.hanysek aha, my čekali 3 roky... a to fakt nemusí nic znamenat, každý cyklus je jiný... třeba to fakt těhu bude...a bude radost veliká... hlavně, že to nešpiní pořád, nezapáchá a nebolí nijak výrazně, kdyby něco, koukne gyndař a uvidíse, co se děje...držím palečky, tak jako tak

hanysek.hanysek
3. únor 2011

@ruda uvidíme, když nedorazí, budeme rádi, když dorazí, tak budeme se snažit dál a užívat našeho malého. A děkuji :o)

hanysek.hanysek
4. únor 2011

Dnes je pátek, menstruace zatím nepřišla. Chvíli mě bolí bříško na menzes a chvíli je mi špatně od žaludku. Ach jo.

ejviska
4. únor 2011

@hanysek.hanysek tak zkus test

ruda
4. únor 2011

@hanysek.hanysek tak další den naděje... testla jsi?

ejviska
4. únor 2011

@ruda jsme vic zvedave jak hanysek 😀 😉

hanysek.hanysek
4. únor 2011

Dneska jsem netestovala. Musím zajet odpoledne na testík :o) takže odpoledne budu testovat a uvidíme, co uvidíme :o)

ejviska
4. únor 2011

@hanysek.hanysek tak jestli myslis tehu test z moci, tak to nech na rano. Prece jenom je to den po vynechani ms a rano je moc nejkoncentrovanejsi.