CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

pitrisek26
19. kvě 2011

@silvie13 držím palce 🙂

silvie13
19. kvě 2011

@pitrisek26 díky moc 😔

ejviska
19. kvě 2011

@silvie13 tak se drz!

slavka22
20. kvě 2011

@lukr díky. Snad to pichání zvládnu. Kdyby se podařilo otěhotnět, budu si ho právě píchat celé těhotenství. Jé, to je dobrá zpráva, že máš po minimálce holčičku. Čekám na MS a začínám se stimulkou, tak kéž by to vyšlo 😵 😵 😵 .

@silvie13 taky ti přeju hóóódně štěstíčka a držím palečky. Chtělo by to tady nějaké těhulky!!!

@rozum tak se snažte, třeba dáte doktorům na frak a povede se to přirozeně 🙂 🙂. Jinak MS nikde ☹ ☹ ☹ , klid po pěšince, ach jo!!!

slavka22
20. kvě 2011

@pitrisek26 Jéé, ty se vdáváš? Takže svatba a potom miminko? 🙂 , tak jako kdysi 🙂, je ti to jasné 😀 😀 😀!!!

rozum
21. kvě 2011

@slavka22 no to bychom byli rádi 😵 😵 😵 , ať už ta MS příjde, že? Když nemá, tak příjde a obráceně, hergot!

pavlina86
23. kvě 2011

@silvie13 Jejda, konečně tu vidím i jméno Dr. Kovalčík 🙂 Jestli se můžu zeptat , chodíš k němu nebo jsi u něho byla jen na iui? My s manželem k němu chodíme hned od začátku a teď čekáme na 1IVF-ICSI???Tak doufám, že to vyjde a bude to dělat on, i když je to asi jedno, ale je moc fain. Jinak moc držím pěstičky, aby se to povedlo!! :o)

silvie13
23. kvě 2011

@pavlina86 já k dr.Kovalčíkovi nechodím, chodím k dr.Rumpíkovi, ale musím říct, že byl velmi příjemný 😵 Jinak jsem se chtěla holky zeptat, jestli jste některá užívala Estrimax a bolela vás při tom prsa nebo jste měly citlivé bradavky? Od včerejška je cítím a i v noci mě to vzbudilo, ale nedělám si naděje, to by bylo hooooodně brzy......

pavlina86
23. kvě 2011

Ahojky holky, tak se mi to krátí a za chvilku na naše 1IVF- ICSI. A začínám nad tím nějak moc přemýšlet, mám z toho celkem strach. 😒 Chtěla jsem se zeptat, jak je to se stimulací?Jak dlouho si picháme léky do odběru vajíček?Jsem z toho pořád nějaká domotaná? ☹ Děkuju.

ejviska
23. kvě 2011

@pavlina86 to nejde presne rict, jak dlouho si pichas. OPU ma kazdy jinak. Picha se od 2.dc, ja mela OPU 13.dc, pak PK, takze ET byl za 5 dni.

pavlina86
23. kvě 2011

@ejviska děkuji. :o) Snad to všechno dobře dopadne. Mimíska moc chceme. Tak za 14 dní hurá do nejistého boje!!! 😖 Na jednu stranu se moc těším a na druhou se bojím!! Ach jo.... ☹

slavka22
23. kvě 2011

@silvie13 Citlivá prsa múžou být z prášků, ale taky to může být těhu. Je to sice celkem brzy, ale proč ne? Každá to začínáme na sobě pozorovat jindy. Přeju ti, aby to byl ten druhý případ 🙂

slavka22
23. kvě 2011

@pavlina86 jestli jsem to dobře pochopila začínáš se stimulkou? Tak to budeme bojovat spolu, teda jestli se dočkám MS ☹ , už mě to štve 😠

slavka22
23. kvě 2011

@rozum přesně tak! Potvora jedna! Asi to taky není úplně v poho, že to tak kolísá teď před tou stimulkou...

pavlina86
23. kvě 2011

@slavka22 no už to tak vypadá!! :o)U mě by men. měl přijít za 14 dní. Asi 7.6. tak pak na druhý den mám přijet do Zlína.Je to moje 1IVF-ICSI tak mám z toho celkem strach, jak to budu vše zvládat! Myslím si, že ještě bude sranda! 🙂 Tak ti přeju, aby men. konečně dorazila! A budu pak držet pěstičky,vidím, že už jedno dítě máš. Tak teď už jen bratříčka nebo sestřičku!

laola
23. kvě 2011

@silvie13 , přeju, ať se IUI vydaří 😵 😵

silvie13
24. kvě 2011

@slavka22
@laola holky díky, že mi přejete, ale přesto zůstávám nohama na zemi 🙂 těch zklamání jsem už opravdu zažila dost ☹
Ale je pravda, že takto citlivé bradavky jsem měla naposledy před 8 lety, kdy jsem otěhotněla po 1.IUI a narodil se nám pak Honzík... 😵 😵 😵
Uvidíme......do 1.6. je ještě moře času.

ivus16
24. kvě 2011

Ahojte, tak si vás tady každý den pročítám a zjisťuju že my jsme byli jedny z těch lehčích případů, což jsem si na začátku mého snažení nemyslela. Takže všem držím palce at se to brzo podaří. 😉 Mě už se to taky krátí a jsem z toho trochu nervozní jak to všechno zvládnu, ale určitě se všichni těšíme na nového člena rodiny. 😀

fiallinka
24. kvě 2011

@ivus16 to není možné, jak to letí 🙂... držím pěsti 🙂

ejviska
24. kvě 2011

@ivus16 ty jo! Fakt tu muze byt mimco kazdym dnem 🙂 Tak to dobre zvladnete!!! 😵

slavka22
27. kvě 2011

Tak jsem se dočkala, dnes kóóónečně darazila MS 🙂 🙂 🙂 . Jak málo stačí k radosti 😅 . Takže v neděli začínám se stimulkou, no a taky s tím Clexanem ☹ .

@silvie13 Jak se daří? Nechystáš se testit?

silvie13
27. kvě 2011

@slavka22 díky 🙂 , zatím se mi daří dobře, ikdyž mám pocit, že mě prsa už tolik nebolí ☹ ....Zatím ještě nechci testovat, počkám do úterý a když nic, tak to zkusím, ale bojím se , že neuvidím, to co bych chtěla ☹

silvie13
30. kvě 2011

ahojte holky, tak zázrak se na 99% nekoná. Nevydržela jsem a udělala test a jenom jedna / 😔 😔 😔 Už mě začíná i bolet břicho jako na MS. Ve středu jdu na kopec , tak uvidíme co navrhnou.Asi už IUI ne , ale rovnou další IVF naše už 3. Ach jo!! Jsem z toho moc smutná. 😢 😢

slavka22
30. kvě 2011

@silvie13 to mě mrzí ☹ , ale ještě je tam to 1 % 🙂 . Uvidíš ve středu!!! Držím palce.

laola
30. kvě 2011

@silvie13 , to je mi líto ☹ ☹

slavka22
1. čer 2011

@lukr dnes mě Dr. zvýšila dávku Clexanu, jsem zmatená. Při minulé kontrole ještě bez Clexanu jsem výsledek měla skoro v normě a dnes po injekci jsem ji měla míň naředěnou, jak před tím. Tak nevím, co to jak to? 🙂 Jinak modřinky mám pěkné, takové pěkně vybarvené-malinkaté. Kolikátku sis pichala ty, prosím?

slavka22
1. čer 2011

@silvie13 tak co kontrola, jak dopadla?

silvie13
2. čer 2011

@slavka22 kontrola dopadla špatně 😢 😢 HCG jsem měla 15 a tak mi sdělili, že zřejmě se něco povedlo, ale dál nepokračovalo. Takže jsem z toho docela hodně smutná ☹ a řeším, jestli jít ještě na 1 IUI (do třetice všeho dobrého) nebo už IVF a v tom případě jestli nativ nebo náš už poslední hrazený cyklus?? Fakt nevím ......zkuste mi poradit.

pitrisek26
2. čer 2011

@silvie13 zkoušej IUI, já budu taky zkoušet i když je šance pramalá, pokud se tam něco povedlo a nedopadlo, tak šance pořád je 🙂

silvie13
2. čer 2011

@pitrisek26 já to asi zkusím, díky za podporu 🙂 Pořád tomu věřím, protože Honzíka tak máme na 1. pokus 🙂