CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

pavlina86
18. črc 2011

Aholky holky, tak jsme dneska byly na kopci a mimísek tam je jen jeden a má 9 mm . Už máme i fotečku. 🙂 Jinak dneska tam skoro nikdo nebyl. Takže pohodička. V pondělí jdeme na další kontrolu a možná bude i srdíčko uvidíme?? Snad to dobře dopadne, tak se mějte krásně a začínajícím píchalkám držím pěstičky @ejviska 🙂

ejviska
18. črc 2011

@pavlina86 dekuju a gratuluju! 😵
To tam asi nejvic maka slovakova a kdyz ma dovcu, tak tam tolik neni narvano 😀

@pitrisek26 tak ted uz vydrz a event.zmenis pak doktora. Ja jdu v patek k chovancovi, to je taky nemluva 😉 Jednou jsem u neho byla. Ale uz mam seznam dotazu na papirku, toz tak 😀

ejviska
18. črc 2011

@pavlina86 ....a mimisek je tam ne "jen" jeden, ale CELY jeden!!!!!! Az se narodi, tak ti bude stacit i jeden 😉

ejviska
18. črc 2011

dela se ve zline OPU i v sobotu??

kopretina27
18. črc 2011

@pavlina86 , gratulíruju 😵 😵

@ejviska, to by asi měli dělat ne? Je fakt, že třeba kvůli zahájení stimulace soboty neděle neřešili, ale toto je jiný případ... Ale kdo ví.. 😕

evitaa
18. črc 2011

@ejviska Trochu se injekcí hrozím, od jara jsme přibrala a po hormonech budu vypadat jak bečka 😝 😢

@pitrisek26 My taky chodíme ke Křenkovi a jsme spokojený. Vysvětlil vše, na co jsme se ptali.

fiallinka
18. črc 2011

@ejviska já jsem měla opu v neděli, takže předpokládám, že i v sobotu to jde 🙂

@pavlina86 víš, dle mých zkušeností je jeden lepší jak dva, protože takhle zažiješ krásné těhotenství a porodíš donošené zdravé dítko 🙂

fiallinka
18. črc 2011

@ejviska jj, on fakt málo mluví 🙂, ale zas toho asi skoro nejvíc ví, takže se to vyrovná. Jeho skóre je u nás velice dobré, a to jsem mu ze začátku nevěřila... podruhé jsem už chtěla jen k němu, radši 🙂

pavlina86
18. črc 2011

Holky děkuji. @fiallinka to víš že jsem ráda, že je tam i to jedno,ale tak nějak jsem chtěla dvojčátka, ale určitě to bude méně rizikové mít jedno. A víc si to užiju. Ale jsem fakt šťastná, tak doufám, že vše bude o.k.

ejviska
18. črc 2011

@evitaa ja budu taky jak v 5.mes. hruuza, ale mam nizsi davku, jen 150j gonalu. Minule jsem mela 185j
@fiallinka tak super, ze delaj i ve vikend, asi to tak nejak vyjde
@kopretina27 jak jsem byla v caru v patek, tak si nejaka pani volala, ze dostala ms v patek odpo a sestra ji rekla, ze bohuzel si pro leky uz nestihne dojit, takze musi pockat dalsi mesic, protoze zacit stimulku 4dc je pozde. celkem blby

rendas
19. črc 2011

Ahoj holky moc všechny zdravím 🙂 každý den tu na vás jukám 😎
moc moc gratuluju těhulkám 🙂 je úspěšné léto 😀
a bojovnicím hodně síly 😉
u mě pořád nic nového...už začínám ztrácet naději ☹ po těch věšech pokusech se jaksi tělo nechce srovnat,takže problém ovulace,menstruace atd....furt kolotoč......ted jsme zkoušeli jen clostilbegyt a pregnyl(aspoň něco)ale s manžovým spermiogramem jsem nohama nazemi 😢 a samozřejmě nic....a do dalších větších bojů nejdu, tak nevím....s holkama se kterýma jsem si tu začla psát už tu některé ani nejsou,páč už jsou v jiné diskuzi s prckama....
holky držte se 🙂

ejviska
19. črc 2011

@rendas ahoj. No v nasi druhe diskuzi je to podobne, bud maji prcka nebo budou rodit kazdy den. Jen par nas tam je, co ceka..
A o adopci neuvazujete??

kopretina27
19. črc 2011

@ejviska, jj, mě to tak debilně vycházelo myslím tři cykly po sobě...

ejviska
22. črc 2011

tak jsem prijela ze zlina, jsme si to tam vysedely..2,5h! Sice se dr.omlouval nebo spis sestra, ale ja tam byla s malou, takze ocistec 😀 Ten chovanec je fakt nemluva 🙂

denny80
22. črc 2011

Ahoj holky, Rendy. Už jsem tu dlouho nebyla a dívám se že je tu hodně nových snažilek. V osmém týdnu jsem v noci dostala nesnesitelné bolesti a začala jsem omdlívat, tak mě můj ve tři v noci vezl do nemocnice. Tam mě brali na laparoskopii a zjistili, že kromě toho pěkně uhnízděného embrijka jsem měla ještě mimoděložní v levém vejcovodu a to mě prasklo. Takže mi museli odstranit poškozený vejcovod a z břišní dutiny mě vysáli litr a půl krve, takže místo plánovaných 15 minut jsem byla na sále hodinu, pak kapačky, plazma a 2x transfuze. Je to zázrak, ale ten druhý bojovníček vydržel a dál roste. Čtrnáct dnů jsem byla nepoužitelná, ale pomalu se zotavuju. V nemocnici mi říkali že jsem rarita, pravděpodobnost že se to stane je 1:50.000.
Včera jsem byla na klinice a je všechno v pořádku, byly vidět už i ručičky a nožičky jak s něma pohybuje, tak jsem byla jak ve snu 🙂 takže se se mnou Dr. Křenek rozloučil a přecházím na svou gyndu. Teď mám jen obavy aby všechny testy, které nás čekají po 12.týdnu vyšly v pořádku. Po této zkušenosti věřím, že zázraky se dějí.

pitrisek26
22. črc 2011

ahoj holky, byla jsem dnes na kopci na 3. IUI a stal se pro nás malý zázrak, po tolika špatných výsledních SPG jsme dnes měli normospermie!! Nevěřila jsem svým uším a to jsme vůbec nic nezměnili 🙂 Kéž by se zadařilo 🙂
@denny80 hlavně, že všechno dobře dopadlo 🙂

etra
22. črc 2011

na kopci bl teda nával🙂))já tam byla taky, ale ve třetím patře 😵 ...odběr vajíček dopadl celkem dobře, z nativu máme 4...zítra volat jak se vyvíjejí...a z kraje týdne asi pojedeme na transfer 😀 snad se budou pěkně vyvíjet....držte mi palečky 😉

pitrisek26
22. črc 2011

@etra Nelezely jsme spolu na pokoji? V kolik si tam byla? Já v 10 😉

etra
22. črc 2011

Já byla už v po osmé na zákroku a byla jem tam se slovenkou a ještě jednou slečnou 😀

pavlina86
22. črc 2011

Ahojky holky,chci se zeptat normální, aby mi v 6 týdnu začalo být špatně?? Nějak do sebe nemůžu nic dostat ☹ Ale trvá to jen 3 dny, tak nevím jestli to není nějaká střevní viróza??? Navíc všechno mi začíná smrdět, tchýně dělala guláš a skoro jsem se pozvracela jak jsem to ucítila! 🙂 Tak vám nevím?Ale asi je to normální, ne všechno vyzvracím ,ale 3x za den jdu. Už mě to fakt unavuje, a navíc mám strach o toho našeho prcka, pak mě bolí břicho. 😒 Ach jo.... když tak mi poraďte co mám jíst.(kromě zeleniny, ovoce, mléčných výrobků atd... 😝

fiallinka
22. črc 2011

@pavlina86 no pokud někdo vytáhne černého Petra 🙂, tak ti fakt může být takhle brzo a takhle hodně špatně a nenaděláš s tím celkem nic... mně pomáhal černý čaj, kola, pojídat piškoty při prvním pocitu na zvracení, ale mně moc blbě nebývalo. No a taky tam ještě někde může být i do druhé embryjko 🙂 a je ti proto hůř.

@pitrisek26 super 🙂

@denny80 tak to je drsné... ale teda dítě je borec! A ty taky 🙂

ejviska
23. črc 2011

@denny80 no to je teda huste! Ja chodim jeste na emimino a tam jedna holka psala o podobnem pripadu, teda pokud nepsala o tobe, ale asi ne 😀

@etra tak at se dobre vyviji!
@pitrisek26 tak se drz! My meli taky spermio mnohem lepsi a duvod nevime 🙂
@pavlina86 ja myslim, ze to normalni je 🙂 Nekomu pomaha jist casto v malych davkach, pak se prodavaji zazvorove lizatka, susenky, proti nevolnosti. Kazdemu funguje neco jineho

etra
23. črc 2011

holky, díky za podporu 😀 😀 😀 😀
...tak 3 vajíčka se dělí 🙂 ...dufám, že se mi tam o ně dobře postarají a vydrží !!!!!! 🙂

ejviska
24. črc 2011

@etra a budou je kultivovat kolik dni, kdyz jsou tri?

etra
24. črc 2011

@ejviska ...zítra jdu na vložení, říkala, že není třeba čekat déle...je jich málo 😨

pavlina86
25. črc 2011

Ahojky holky, tak dnešní kontrola dopadla výborně. Hcg se hodně zvedlo, a dr. říkal, že se musíme ještě jednou pořádně podívat, že by tam mohli být 2. Ale nakonec našel je 1 prcka. Mimískovi krásně bije srdíčko. Manžel byl moc šťastný, teda pořád je!! 🙂 A už mě poslali k ménu dr., tak snad to bude i nadále o.k. Tak se držte já si jdu užívat péče mého manžela! 🙂 🙂 😝 😝

etra
25. črc 2011

...ta jsem 3 v 1 😀 😀 😀 😀 kupa léků a klidový režim, nic, co bych neznala... 😒 krizových 14 dnů....ach jo.

ejviska
26. črc 2011

@pavlina86 super 😵 Treba druhe vykoukne!
@etra tak si mimise hyckej! 😵 a zbyl vam i mrazacek?

Ja jdu na kontrolu foliku dnes.

etra
26. črc 2011

@ejviska ...nezbylo nic, nabízeli mi zavedení dvou embrijek, ale já nechtěla...šance je tak o něco lepší 🙂
od OPU mě pobolívá břicho, včera jsem to říkala i dr. prý je to normální...si nevzpomínám, že by mě břicho boleleo tak dlouho!...a dneska nad ránem mi bylo na zvracení, jestli to množství léků a stres k tomu...neví. naštěstí už je to lepší 😵

ejviska
26. črc 2011

@etra pockej, nechtela jsi dve, ale mas dve, ne? Kdyz pises 3v1.
Po klasickem IVF mne po OPU bolelo bricho nekolik dni a "splasklo" se az 4.den po ET! ( a to jsem mela PK)
Ale bylo to 22 foliku. Takze asi to je fakt normalni.