CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

etra
15. dub 2012

@ruda hodně jím...ale to se asi neunesu...
@z4401 gratuluju 🙂

z4401
15. dub 2012

Holky děkuji 😉 snad to výjde a budu se moci těšit ve čtvrtek z pozitivního HCG v krvi 😉 už aby to bylo.
Jinak dnes jsem si dělala testík znovu a tále tam jsou // 😉 řekla bych, že buď stejně a nebo o kapáneček silnější

kikina9
15. dub 2012

@z4401 ahoj, nedávno jsem tu řešila to samé, za jak dlouho vyprchá Pregnyl z těla ven, testovala jsem stejně jako ty 9. den od ET, byl tam duch, a bylo mi řečeno, že Pregnyl už to být nemůže 🙂 A taky nebyl 🙂 Takže zatím potichounku gratuluju a přeju ti, ať ti kontrola v CRM a potom všechny další dopadnou dobře a za 9 měsíců se dočkáš krásného vánočního dárečku 🙂 🙂 🙂
@etra takže dvojčátka, super, gratuluju 🙂

Holky, já jdu zítra zase do CRM na kontrolu, jestli bude srdíčko. Já jsem tak nervozní, no snad to dopadne dobře a srdíčko bude krásně bít 🙂

etra
15. dub 2012

@kikina9 držím palečky !

kikina9
15. dub 2012

@etra Moc děkuji 🙂

z4401
15. dub 2012

@kikina9 Dekuji, snad to uz neni pregnylovka 🙂))

Zitra at kontrola v CARu dopadne moc dobre a at srdicko krasne bije. Drzime palecky 😉

ruda
15. dub 2012

Pregnyl už to fakt není, ten nepůsobí dýl jak 10 dnů a na zítra přeji hezkou srdíčkovou akci

z4401
16. dub 2012

Holky co myslíte?

fiallinka
16. dub 2012

@z4401 já je na fotce vidím jako stejně silné, ale z toho bych vůbec nic nevyvozovala (ono taky záleží, jak se třeba napiješ 🙂), super je, že tam čárka je!

rendas
16. dub 2012

@z4401 potichounku gratuluju a džím pěsti 😉

etra
16. dub 2012

@z4401 já tipuju na mimušo!!!! 😀
holky, já minulý týden čurala na testík, jen tak z legrace a normálně jsem čuměla, jak se čárky okamžitě objevily...hned, fakt hned! a ta síla!!!!co je to proti dušíkům na začátku!!!nutno podotknout, že minulý před 14 dny jsem měla potvrzené těhu od dr. 😀 no jsem trochu exot...hold první těhu ve skoročtyřiceti🙂)))to pak z toho člověk zblbne...

rendas
16. dub 2012

@etra 😀 😀 😉 😉

z4401
16. dub 2012

@etra 🙂 jsi stejna jako ja, ja u prvniho tehu zkousela take dlouho zda porad HCG v krvi je 😉 a je fakt, ze pak uz ty carky byly videt hned, tak jak pises.

ruda
16. dub 2012

@z4401 já vidím, že sílí, mylím, že v pohodě, mimi bude...
@etra jsi mě pobavila 😀

z4401
17. dub 2012

Holky tak je to tam 🙂))))) dneska čárka zřetelně zesílila, tak už se trochu můžu začít radovat a čtvrtek už je za dveřmi 🙂

ruda
17. dub 2012

@z4401 supéééér, moc gratuluji,jen takdál

fiallinka
17. dub 2012

@z4401 tož ta je už úplně vzorová!

silvie13
17. dub 2012

zdravím po delší době všechny snažilky, co chodí do Zlína "na kopec", opět se k vám přidám a doufám, že snad už to tentokrát vyjde. 🙂
Čeká nás poslední pokus IVF, ale tentokrát to zkusíme s minimální stimulací, na vysoké dávky reaguji špatně.
Chtěla jsem vás poprosit o radu(y), co jste všechno dělaly před IVF a v jeho průběhu, že jste otěhotněly. Myslím vitamíny, intralipidové infuze,....atd.Mám toho už moc za sebou a chtěla bych to dotáhnout do vítězného konce.
Zdá se mi, že teď se ve Zlíně nějak daří.
Všem přeji krásné těhotenství a zdravá miminka. 😵 😵

ruda
17. dub 2012

@silvie13 já ti budu moooc držet palce.., nám sse podařilo 1 IVF po jednom neuspěšném IUI, moc rad ti nedám, jen jsem brala já i manžel vitamíny a listovku....a VĚŘILA

kikina9
17. dub 2012

@silvie13 ahoj, já ti za sebe můžu minimální stimulaci vřele doporučit, jsem po ní teď těhotná 🙂 Taky jsem špatně reagovala na vysoké dávky hormonů, mám vyšší FSH a nízké AMH ☹
Nic zvláštního jsem nedělala, snažila se být psychicky v pohodě, to jde ale někdy dost těžko,zvlášť když už máš za sebou několik neúspěchů, užívala listovku, pila mladý ječmen, manžel užíval taky nějaké vitamíny....no a vyšlo to 🙂 Jo, a hned po ET jsem zůstala doma na neschopence 😉 Ze začátku jsem byla rozhodnutá, že budu chodit do práce, ale potom jsem si řekla, že je to možná poslední šance na vlastní miminko, tak jsem pro to chtěla udělat maximum 😉
Když začínáš stimulaci?

ivex
17. dub 2012

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale v pátek očekávám tu potvoru no a jedu do CRM pro stimulaci a začínáme se 3 IUI a když se nepodaří, tak IVF, ale to je ještě daleko, věřím, že to teď vyjde, když se vám tu tolik zadařilo.

z4401
17. dub 2012

@silvie13 Ahojky, take budu drzet moc palce at to konecne vyjde. Ja bohuzel take zadnou radu specialni nemam. Ja jsem pokazde brala jen listovku a pila kontryhelovy cajik a to jen do ET, jako ten caj, listovku beru dal.

z4401
17. dub 2012

@ivex Ahojky, v posledni dobou hodne slycham, ze holkam vychazi IUI, tak preji a drzim palce at se pridas mezi ne 😉

silvie13
17. dub 2012

@kikina9 moc díky za rady a postřehy 🙂
Já jdu zítra na kopec se domluvit, kdy začneme, protože jsem momentálně po 6.!!!laparoskopii - vrátila se mi po 15 letech endometrioza ☹ ☹ ☹
Už nevím, jak bych tomu těhotenství pomohla, tak proto se tak možná hloupě ptám. No uvidíme , co vymyslí v CRM.
Taky užívám listovku a možná zkusím ten kontryhelový čaj a budu věřit v zázrak.
JInak už mám za sebou 3x IVF a asi 13 xIUI, nicméně hned 1.IUI nám vyšlo a máme úžasného kluka, který teď už chodí do 2.třídy a je moc šikovný. 😵 😵
@z4401 🙂 🙂 díky

ruda
17. dub 2012

@silvie13 tak vidíš, že to jde, malý je důkazem.. a čím ses zbavila endometriozy a proč se vrátila?Přeju mooc štěstí

z4401
17. dub 2012

@ruda Endimetrioza se leci hormonama a kdyz uz ji jednou mas, tak nikdy nevis kdy se opet objevi, ikdyz ji prelecis. Aspon tak me to bylo receno :(

fiallinka
17. dub 2012

@silvie13 já jsem cvičila Mojžíšku, i když problém byl u manžela, tož nevím, jestli to pomohlo 🙂

ruda
18. dub 2012

@z4401 tak hlvně, že jsi od ní měla na chvíli klid, určitě se to asepodaří...
@fiallinka určitě neublíží, pomůže zpevnit a prokrvit páneev a spraví postavení pánve a kostrče, vše to je pak připraveno na mimi, klaplo to a to je důležité...

z4401
18. dub 2012

@fiallinka jééééé já u prvního těhu také cvičila Mojžíšku se vším všudy, chodila jsem i k fyzioterapeutce na mobilizace.

silvie13
18. dub 2012

@ruda bohužel jak píše@z4401 , endometrioza je nevyzpytatelná, může se kdykoliv vrátit, ale tentokrát mě to zaskočila, protože jsem jenom na preventivku a kdybych nechtěla jít na IVF, tak bych musela brát hormony a to je "něco". V podstatě máš přechod, váha nahoru, nervově labilní, návaly a nálady-už jsem to měla, není o co stát.

@fiallinka Mojžíšovou jsem teď na podzim a v zimě taky cvičila,ale teď mám pauzu po laparoskopii a pak se do toho hned dám.

uvidím jak dnes dopadnu v CRM