CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

hanulka22
1. říj 2012

@bobbule09 ja budu 11 DC tak jsem zvedava jestli tam neco bude. Mas clostil nebo si neco pichas? Ja jsem brala clostik 8 mesicu a mela jsem vzdycky docela velke foliky kolem 26 -28 mm ale to jsem brala dva denne, ted mi dal jen jeden denne tak jsem zvedava, ale piju k tomu i kontryhel. Ja se te stredy uz nemuzu dockat 🙂 uz jsi byla na nejakem IUI nebo jdes prvně?

bobbule09
2. říj 2012

@hanulka22 já beru taky clostík, mám dvě denně. Minulý měsíc jsem byla na IFI a to jsem brala 3 clostíky denně a měla jsem vajec jak nosnice 😀 😀 Bohužel z toho nic nebylo, ale tak teď stimuluju na klasickou IUI, tak tohle určitě vyjde 🙂 Prostě to vyjít musí 😀

hanulka22
2. říj 2012

@bobbule09 určitě to tentokrát vyjde 😉 aspoň já tomu věřím 😵 😵 😵 jsem zvědavá na zítřejší ultrazvuk, břicho mě bolí dost tak doufám, že něco narostlo 🙂 🙂

bobbule09
3. říj 2012

@hanulka22 no mě právě tentokrát nebolí vůbec a minule mě bolelo a tlačilo docela dost. Ale tak stačí jeden nebo dva folíci, nemusím jich mít 10 jako minule 😀 😀

hanulka22
3. říj 2012

@bobbule09 jak jsi dneska dopadla??? ja jdu v pondeli na IUI tak se tesim 😵 😵 😵 , dostala jsem spousty dalsich leku ale nejvic me desi to, ze si musim pichnout pregnyl to nevim jestli to dokazu, kdyz vidim jehlu tak jdu k zemi 😒 folici na leve strane nic moc ale na prave tri kolem 11 mm takze do pondelka pry jeste narostou 🙂

bobbule09
4. říj 2012

@hanulka22 no já mám na levém vaječníku 4 folíky velikosti 20,19,18 a 14 mm, takže včera večer byl pregnyl a zítra ráno jedu na inseminaci 🙂
A neboj, ten pregnyl zvládneš píchnout, to je jen taková malá jehlička, to jde samo 😀

hanulka22
4. říj 2012

@bobbule09 tak Ti budu zítra držet palce 🙂 a ke komu chodíš?

bobbule09
7. říj 2012

@hanulka22 chodím ke Křenkovi, je moc příjemný 🙂
Jinak už to mám za sebou, bylo to v pohodě, spermio taky docela dobré, sice toho bylo málo, ale dobrá pohyblivost, prostě se docela dost mrskaly a to je potřeba. Na miminko stačí jedna dobrá, nemusí jich být moc.
Vyfásla jsem utroš a prednison a anopyrin a estrimax a baštím vitamíny. Teď už to záleží na vyšších místech a na přírodě 😵

hanulka22
8. říj 2012

@bobbule09 tak už to mám taky za sebou, my jsme meli spermio v pohode, ted uz jen cekat tech 14 dni 🙂 to bude nekonečné. utroš mám taky a estrimax, anopyrin a prednison už mám od středy, jen mi zvýšili dávky toho estrimaxu 🙂 věřím tomu, že teď už nám to vyjde 😵

bobbule09
9. říj 2012

@hanulka22 no já jsem minule právě estrimax neměla a teď ho mám, tak snad se to podaří a mimčo bude 🙂
Těch 14 dnů je dlouho, ale vydržet se to dá, vždyť já už budu mít za chvíli týden po IUI 😵

hanulka22
9. říj 2012

@bobbule09 to má mám zatím 1. den po IUI 😀 chystáš se testovat nebo necháš překvapit z krve? já jdu na krev v pondělí 22.10 ale přemýšlím že to víkend před krví zkusím, nevydržím to 😉

bobbule09
9. říj 2012

@hanulka22 no já jdu na krev v pátek 19. 10. a testovat teda tentokrát určitě budu. Aspoň budu vědět na čem jsem a nebudu nervozní než bude výsledek . Minule jsem netestovala, ale tentokrát to nevydržím 😀

hanulka22
9. říj 2012

@bobbule09 ty jsi minule netestovala? no to já bych nevydržela. Já testovat budu, ale zároveň vím, že se budu strašně bát zklamání ☹ včera mě břicho vůbec nebolelo, ani jsem nešpinila nebo nekrvácela, ale dneska to cítím tak snad se tam něco děje 😉

bobbule09
10. říj 2012

@hanulka22 no já jsem si minule říkala, že když nebudu testovat, tak to určitě vyjde a budu mile překvapená u doktora z výsledku z krve. No a nedopadlo to, takže teď testovat určitě budu.
Mě teda břicho nebolelo ani minule, ani teď a vůbec jsem nešpinila, jen mě pořád bolí na levé straně, měla jsem tam hodně velké folíky, tak je to možná ještě z toho.
Jo a dneska jsem si dělala test a byl pozitivní, takže to byl ještě určitě zbytek pregnylu, tak aspoň uvidím, jestli čárka bude slábnout nebo ne 😀

kytkatka
10. říj 2012

Holky, bolelo vás někoho po pregnylu dlouhodobě břicho, jakoby vaječníky? Mě začlo druhý den po pregnylu, to jsem byla nadšená, že se něco děje a třeba konečně ovuluju. Teď už jsem spíš nervózní, jestli není nějaký problém, protože je to už týden po injekci. Testovat prý nemá smysl dřív jak cca 12. den, jinak to jsou vyhozené peníze.

ruda
10. říj 2012

bobby a katy, jako dlouho máte po Pregnylu? po 10 dnech by tam už neměl mít vliv/ na testu/

hanulka22
10. říj 2012

@bobbule09 ja jsem si ze zvedavosti taky udelala test abych vedela jestli se pregnyl drzi, no prvni tam nic nebylo a az po chvili vyskocil maly duch a musela jsem se teda hodne dukladne divat abych ho videla, takze pregnyl uz pomalu vyprchava, pichala jsem ho v sobotu tak jsem cekala ze se bude drzet dele. Ty jsi mela hodne vyditelnou carku na testu nebo taky jen ducha? me porad boli bricho jako pred ms, ale IUI nebolelo vubec tak nevim, doufam ze je to dobre znameni 😒

ruda
11. říj 2012

@hanulka22 určitě je to dobré znamení..

hanulka22
11. říj 2012

@ruda myslíš??? ty jsi taky byla na IUI a vyslo Ti to?

ruda
11. říj 2012

IUI mi nevyšlo, bylo špatné spermio,ale pak jsme byli na IVF a mám nejbáječnějšího kluka 🙂

bobbule09
12. říj 2012

@hanulka22 no já jsem si dneska dělala další test a čárka byla vidět jen trošku, spíš takový duch, takže to byl určitě zbytek pregnylu 😒 Ve středu byla vidět mnohem líp, tak uvidím příště 😕

bobbule09
12. říj 2012

@ruda pregnyl jsem si píchala minulý týden ve středu, takže teoreticky by měl být už z těla ven. Tak ta čárečka slaboučká je buď poslední zbyteček pregnylu a nebo první náznak miminka 😀

ruda
12. říj 2012

uvidíme, držím palce ať je to mimísek

hanulka22
14. říj 2012

@bobbule09 držím palce ať je to miminko 😉 , máš nějaké příznaky??? Já vůbec, tak si říkám, že to asi nevyšlo ale na 6 den po IUI je to asi ještě brzy 😒

bobbule09
15. říj 2012

@ruda díky moc, ale včerejší test byl naprosto jasný, sněhobílo, ani náznak druhé čárky, takže to byl zbytek pregnylu 😢
@hanulka22 příznaky snad ani nemám, krom toho, že mě v pátek a v sobotu bolelo břicho jako na mrchu a pak to přešlo. A taky mě bolí prsa, což mě minule nebolely, ale to může být z těch léků co beru. A taky jím pořád rybičky, ačkoli je vůbec nemám ráda a teď na ně mám pořád chuť.
Ale to ještě neznamená, že se zadařilo, včerejší test byl jasně bílý 😔

ruda
15. říj 2012

a kolikátý jsi den?škoda, aspoŇ duch tam být mohl...

bobbule09
15. říj 2012

@ruda dneska jsem 10DPO, ale zkoušet to nebudu. Asi to ještě ve středu ráno zkusím, to už by tam teoreticky mohlo být něco vidět, pokud teda jsem těhotná. Tak nějak mě pobolívá trochu břicho a prsa mě tak divně tlačí 😕

hanulka22
15. říj 2012

@bobbule09 ve středu je tam určitě najdeš 😉 příznaky na to máš 🙂 mě břicho bolí pořád, ale teď se ta bolest přestěhovala doprostřed podbřišku, od včerejšího večera mě začaly bolet prsa a dnes snad ještě víc, ale to je asi tím, že se člověk pozoruje, normálně by si toho ani nevšiml. A ještě mi dnes ráno bylo hodně ale fakt hodně zle, myslela jsem že budu zvracet ale ustála jsem to, ale doteď mi není nijak extra 😒 ty se máš, že už to budeš tento týden vědět 🙂

ruda
15. říj 2012

tak holky moooc držím palce, aby už tam konečně byly // 🙂

harley26
15. říj 2012

Ahoj holky, taky chodím na Tomášov. Momentálně stimuluju na 3 IUI. Píchám si injekce menopuru. První i druhé IUI dopadlo biochemických těhotenstvím, takže ted doufám, že už se do třetice zadaří a miminko se udrží 🙂 Držím vám všem palce a hlavně to chce optimistický přístup 🙂