CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

nunca
7. dub 2008

Hanulko, moc Ti gratuluji k vajuchám, myslím taky, že je to akorát 😉 , aspon v Brně tenkráte říkali, že nejlepší množství je tak kolem 12, i když hyperstimulák se může vyvinout ještě i po transferu jako u některých od tud viz. Fiallinka, ale není známkou neúspěchu (spíše naopak). Bude to v pohodě uvidíš 🙂 🙂 , držím dále pěstičky 😉 😉

sisidani
7. dub 2008

Ahojky 🙂
Tak jsem byla zase dnes na folikulometrii a mám kupodivu dva folíky na pravé straně 12mm a na levé jeden 14mm, doky říkal že ve středu rozhodneme jestli bude IUI nebo se budeme domlouvat na IVF.
Tak čas vše ukáže, ale jsem dnes už 15DC.
Hanulko, gratuluji ke krásným folíkům, a ať rostou. 😉

hanulka3112
8. dub 2008

Ahoj Holky, krásné ráno přeji 😉 🙂
Nunci, tak to jsi mě uklidnila, že je to tak akorát 🙂 je mi fajn břicho mě semtam zabolí, ale cítím se dobře, dnes a zítra mám poslední píchance a zítra večer přesně v 8h si mám píchnout ovitrel do břicha je to na dozrání vajíček.
Jo holky, kdo už to máte za sebou, tak jsem tu injekci ovitrelu zkoumala a není tam ten alkoholový tampón, tak doufám, že tam je ta jehla pod tím černým krytem, nerada bych byla zítra překvapená 😅 ale určitě tam je co říkáte, nechci to otvírat 😉

fiallinka
8. dub 2008

hanul, to vypadá dobře, prostě "tak akorát", uvidíš, kolik z toho odeberou a kolik se oplodní - ono stejně jich nakonec zůstane většinou jen pár dobrých, ale to stačí 🙂

hanulka3112
9. dub 2008

Fialinko, díky za uklidnění, já si taky myslím, že je to tak akorát 🙂 a ještě jsem se tě chtěla zeptat na ten ovitrel na dozrání folíků, píchala sis ho taky? Jak je velká ta jehla, já to nechtěla otvírat mám si to píchnout dnes večer v 8h 😉

hanulka3112
9. dub 2008

Nunci a kdepak mám tebe? Píchala sis v Brně taky ten ovitrel? A taky do břicha, ta jehla asi moc velká není viď, já to nechtěla otvírat.
Silver, tak jakpak se máš a co mrška, už cítíš, že přijde?

nunca
9. dub 2008

Hanulko, nazdárek, já si nic nepíchala, protože k tomu už bohužel nedošlo, vajucha špatně uzrávala při stimulaci, tak nakonec stopnuto, takže jsem se k tomu nedostala, ale vím jistě od holek z Brna, že se taky něco dává, ale nevím co. Určitě to zvládneš, jedna jehlička a brzy už budou vajíčka venku 😉 😉 Držím pěstičky 😉

hanulka3112
9. dub 2008

Nunci aha, tak to jo no třeba mi to ještě dneska někdo do večera pisne, no radši bych si to píchla do nohy, protože ten cetrotide mě vůbec nebolel, ale ten gonal v peru semtam ošklivě zabolel, asi si umím spíše píchat ty injekce 😉

silver2501
9. dub 2008

Ahojky hanulko, tak tobe se už to tak krátí a máš to skoro za sebou...jak já ti závidím...
Já mám mít ms tak asi v pátek a už mě bolí prsa i v podbříšku, tak snad na sebe nedá čekat a přijde jak má... tak držím pěsťuchy štěstí at vše proběhne jak má......a samo dej hned vědět jak sji dopadla....

hanulka3112
9. dub 2008

Silver, tak to je dobře, že už mršku cítíš 😉 třeba ti přijde v pátek jako mě 😉 děkuji za pěstičky, v pátek dám vědět kolik bylo vajuch a o víkendu se doufám dovím kolik se jich oplodnilo a jak se vivíjí 🙂 už bych je chtěla u sebe, ale opravdu to utíká, uvidíš sama, hned jak si začneš píchat, tak se ani nenaděješ a bude OPU, už se těším, jak nám tu budeš zdělovat zážitky 😉

fiallinka
9. dub 2008

haňul, asi sis to už píchla, no prý to má být do svalu, takže nejlíp do nohy, ale nutné to podle mne není a byla to nejhorší injekce, docela to bolelo 🙂.. v pátek na tebe všichni tři myslíme a neboj, nic to není, hlavně z té narkózy neměj strach, je kraťoučká a bude vás tam asi na pokoji víc, my jsme to před i po narkóze prokecaly.l..

hanulka3112
10. dub 2008

Fialinko, tak jsem tu injekci zvládla ani to moc nebolelo 🙂 dnes ráno jsem docela cítila ty vaječníky asi jak to tam dorůstá, tak piju ještě víc než předtím a už se pomalu připravuji na zítřek 😉 🙂 pžemýšlím jako si mám vzít košilku 😉
Nunci, kdepak jsi, je u vás taky tak nádherně jako u nás 😵 včera jsem dělala na zahradě ať mám vše hotové před OPu a dnes taky neodolám, asi se tam za chvíli vrhnu a ještě tam něco doupravim 😉 🙂
Silver, tak co mrška už cítíš, že přijde?

hanulka3112
10. dub 2008

Ahoj holky kdepak všechny jste? Chtěla jsem se zeptat vás co už máte za sebou OPU, jestli jste na sál musely jít i odlíčené, na IVF některé holky píší, že jo druhé, že ne tak se chci zeptat, jak je to konkrétně ve Zlíně? Mě jen řekli, že od půlnoci nemám jíst ani pít. 😉

nunca
10. dub 2008

Ahojky holky, doufám, že jste si dneska užily sluníčka, já se učila v přírodě (lepší to lezlo do hlavy 😝 ).

Hanulinko, zítra na Tebe budu mocinky myslet, atˇ jsi brzy fit a vajulky jsou krásné, velké, zralé, atˇ je z nich potom nádherný mimísek (-sci) 😉 😉 , tak se drž holka a nezapomen na mě s infem, já už se taky moc a moc těším 😉 🙂 , opatruj se 😉 !!!!!!!!

hanulka3112
11. dub 2008

Ahoj Holky, tak se hlásím po OPU 😉 🙂 cítím se dobře nic mě nebolí 🙂 takže výsledek je 15 vajuch, to je nad moje očekávání počítala jsem s 12 folíkama a nakonec tolik vajuch 😲 😀 no zítra si mám volet v 11:30 na výsledky jak dopadlo oplodnění, tak se už nemůžu dočkat a zítra vám zase hned podám info 😉
Nunci, jsi fakt zlatíčko, že jsi na mě myslela, já se už teď nemůžu dočkyt ař budeš podávat info ty a já tu na tebe budu netrpělivě čekat 🙂 😉 jinak to sluníčko to je nádhera a dnes taky 😎

ivanalysonkova
11. dub 2008

Ahoj holky, tak nám už se to blíží. Příští čtvrtek !!! Chci se zeptat. Mám zhruba na tento termín dostat MS (teda pokud přijde 😉 ). Vadí to? Budou mi na první návštěvě dělat nějaké testy (krev, ultrazvuk,...)???díky 🙂

hanulka3112
11. dub 2008

Ivanko, určitě to nevadí, spíše je lepší když máš MS, tak se dělá 2DC odběr krve na zjištění hormonální hladiny a nejlépe se to tedy pozná při MS, já šla na krev taky 2DC a UTZ mi dělali až potom, když MS odešla 😉

fiallinka
11. dub 2008

haňul, to je krásné, už teď máš šance obrovské!!! Teď ještě uvidíš, kolik se jich vyvíjí, ono to asi bude o dost míń, ale tohle je nádherný základ! Mně vzali 14, z toho 12 bylo zralých 🙂 a nakonec 5 použitelných... teď už myslím na tebe i na ně ve zkumavkách 🙂
ivana: přesně jak píše hanulka, je to jedno, spíš si o tom budete povídat a nastíníte všechny možnosti. Zkus se na to co nejvíc připravit, ať nezapomeneš, na co ses chtěla zeptat 🙂

hanulka3112
11. dub 2008

Fialinko a jakpak se cítíš ty? 😉 Já doufám, že alespoň polovina bude použitelná moc se těším na zítra, jak nám dopadnou a jak se budou vyvíjet 🙂

marinka
11. dub 2008

Haňulko, to je krása, moc gratuluju!! Držím palečky, ať se co nejvíc vajíček oplodní a krásně se vyvíjí 😵 😵

hanulka3112
12. dub 2008

Marinko, děkuji mám si volat dnes v 11:30 tak budu vědět víc, modlím se, aby alespoň polovina byla použitelná 😉

hanulka3112
12. dub 2008

Ahoj Holky, tak se hlásím z 15 vajuch se oplodnily 4, ale paní embryoložka říkala, že se to ještě může změnit, že když to bylo přirozeně, tak se prý ještě nějaké můžou rozjet, tak uvidíme,
marinko po kolika dnech si šla na ET a kolik jsi měla vajuch a kolik se ti jich oplodnilo?

nunca
12. dub 2008

Hanulko, moc Ti gratuluju k vajulkám, dopadne to dobře uvidíš a budou i mražáčci 😉 😉 . Tak dej vědět, jak krásně pokračují, ano??? 😉
A co nové léky, bereš nějaké?? Jaké všechny máš tedˇ?

hanulka3112
12. dub 2008

Ahojky Nunci, to jsem moc ráda, že ses tu na mě přišla mrknout 🙂 no od zítra si mám zaváděl gel, který se jmenuje crinone 8% je to asi na zlepšení prostředí uvnitř pro lepší uhnízdění 😉 jinak jsem ráda za ty 4 embryjka, ale možná jich mohlo být víc nebýt menší nehody, která se mojemu stala v kabince, prý mu něco ukáplo bokem a teď si říkám, že právě tam mohli být ti nej bojovníčci, raději mi to neměl říkat, musím teď na to pořád myslet ☹ ale třeba budu v úterý překvapená, že se ještě nějaké embryjka rozběhly a bude i na zamražení, třeba pro případné sourozence 😉 🙂 ale díky tobě myslím pozitivně, když mě tak podporuješ jsem fakt moc ráda, že tě tu mám, nevím jak bych to zvládala sama tobě se z toho všeho alespoň můžu svěřit a je mi hned líp a taky ostatní holky tady umí podpořit člověka a dodat optimismu 😉 🙂

nunca
12. dub 2008

Ahojík Hanulko, vždytˇ já to znám taky, jsem taky moc ráda, že jsi Ty i ostatní tady, dodává to sílu do boje a opravdu se člověk cítí, že na to všechno není tak sám (to by bylo to nejhorší), budu s Tebou a při Tobě, to víš a moc ráda 🙂 🙂 , musíme stát při sobě přece ne? Jsme na jedné lodi.
Třeba ještě vážně nějaké budou a vůbec na to, že nebylo použito ICSI, tak je to super, vážně 😉 😉 (při krátkých protokolech jich prý moc nebývá), hlavní přece je, aby byly v pořádku silné a zdravé a to určo budou 😉 😉 . Moc se opatruj!! 😉 A kdy nastane den D?

hanulka3112
12. dub 2008

Nunci ty jsi fakt zlataá 🙂 opravdu jsi mi zvedla náladu, taky si myslím, že je to úspěch, když je to přirozeně a ještě byla ta menší nehoda 😅 den D bude v úterý ve 13:00 chci aby jel semnou můj, tak doufám, že bude mít čas, že nemá žádné zákazníky a kdyžtak aby si je přesunul, no uvidíme a jak přijedu hned napíšu kolik jich nakonec bylo a jak se piškoti vyvíjeli 🙂 😉

silver2501
12. dub 2008

Ahojky holčinky 🙂 Přeji hezkou sobotu všem 🙂

Hanulinko, tak ty už to máš za sebou??? moooc se omlouvám, že jsem tě nepřišla dřív podpořit, ale tři dny nám nešel netík a já z toho docela bláznila...tak ty jsi měla takvou snůšku, úrodičku??? hezké, té nehody je samo škoda, lae uvidíš, vyjde to i se čtyřmi bojovníčky....rok pupíků začíná a zadaří se uvidíš.....
Jinak já ms ještě nechytla, ale myslím že co nevidět to už bude.... tak budu na tebe při et samo myslet..kéž bjá bych užž to měla taky za sebou......pa páááá

hanulka3112
12. dub 2008

Silver, tak držím palečky ať mrška dorazí a injekcí se neboj je to pohodička, já se na ně těšila, když jsem z té první měla strach, ale vždy na další jsem se těšila 😉 🙂 jinak se cítím dobře a snažím se myslet pozitivně ikdyž mě dneska ta zprávička trochu zaskočila, ale zase mě překvapilo, že paní embryoložka říkala, že se ještě nějaké můžou rozjet 😕 já myslela, že to je konečné číslo, tak se necháme do úterý překvapit 😕 už teď na ně moc myslím a je to neuvěřitelné, že někde máme svoje piškoty o které se nám starají 😵 a už bych je chtěla moc v pupíku a tobě to taky uteče jako voda a budeš je mít u sebe 😉 🙂

marinka
12. dub 2008

Haňulko, my jsme měli ICSI, při kterém se oplodňuje 10 vajíček, takže jsme měli 10 embryí, nejdžív se vyvíjely všechny hezky, ale nakonec byly pěkné jen dvě, ty jsem dostala do bříška a zbytek jsem ani nezamražovali 😖 Myslím, že na to, že nebylo ICSI, je to super úspěch!!! Já jsem šla na ET třetí den od OPU..

hanulka3112
12. dub 2008

Marinko, tak to jsi mě uklidnila, vím, že když se to nechá ne přírodě, tak to oplodní ti největší bojovníčci a člověk má alespoň jistotu, že to byli ti nej spermíci a mělo by se to už vyvíjet dobře 🙂 moc na ně myslím, je to zvláštní, že něco z nás je teď někde a čeká až si pro ně přijedem 🙂