CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

hanulka3112
5. kvě 2008

Ahojky holky už mi začínáte chybět, tak u nás je to už dobré, dokonce mi můj připomínal volat na tu genetiku a už se těší na další pokus, ale tentokrát to bude s ISCI i když je spermio OK aby případně zbyli mrazáčci pro sourozence 😉 jdeme tam 12. tak jsem zvědavá jak dopadnem, ale výsledky budou až tak za měsís, tak vám tu dlouho nebudu mít co napsat

silver2501
5. kvě 2008

Fialinko, tak tři palce naráááz..jujky, tak to snad zabere a povede se 🙂

Ivi, mooooc držíííím všechno co mám.....

Ahojík Hanulí, no ty jsi nám taky moooc a moooc chyběla, jsem ráda holka naše, že už je zase líp a pomalu vysvicuje sluníčko i u vás 🙂 No jen s tím ISCI tě moc nepotěším, my měli ISCI a stejně vydrželi z pěti jen dva (jeden ukázkový a jeden trochu horší kvality-a ty mám oba u sebe), ostatní se nevyvíjeli ani po isci...☹, takže nic na zamražení nebylo...🙂... ale snad nebude ani potřeba !!!! 🙂

kaaace
5. kvě 2008

ahoj holčiny,jakpak se máte?

Silver,pořád myslím na to co jsi mi napsala včera.že to pujde rychle.myslím,že nám ani nebudou dělat tu genetiku.já ani přítel nemáme v rodině žádnou nemoc tak by se to ani nemuselo dělat.ale nechám to na doktorech 😀 ježíši já se asi nedočkám 26.5. ☹

marinko,jak se máte s Anulkou?nemáš nějaké nové fotečky?

ahoj hanulko,jsem ráda už se cítíš líp.nevadí ze nebudeš mít o čem psát.stejně tě tu ráda uvidim a splknem 😉

ivi,přeju mooooooc štěstíčka 🙂

nunca
5. kvě 2008

Hanuli, to jsem opravdu moc ráda, že jste to překonali a můžete se těšit z další přípravy a konečně už snad těch dvou // a tentokráte to už snad musí vyjít ne? Moc jsi mi tu chyběla a doufám, že nás tu začneš zase navštěvovat 😉 😉 . Jinak nám genetiku dělali ve Zlíně a docela jsme se na výsledky načekali cca. 6 týdnů, ale určitě je to dobře udělat, aspon už budete mít vyšetření uděláno všechno.

silver2501
5. kvě 2008

Kaaače, nám dělali jen horm. profil, imuno a mojemu spg, genetiku ne... možná to dělají až po prvním neuspěchu, nebo já nevím, ale my ji nemáme do ted... 31.1. jsem tam byla poprvé, 6.2. mě odstranovali vejcovody, v 10.3. jsem měla začít už se stimulací, ale posunula jsem to na duben - necítila jsem se ještě na to...tak si spočítej kolik málo času to trvalo a to jsem měla ještě tu laparku mezi tím... takže uvidíš, jak tam jednou vstoupíš, tak už to jede 🙂

nunca
5. kvě 2008

Jinak Silver držím moc pěstičky, atˇ to tady zase někdo po takové době prolomí, atˇ můžeme být pozitivně naladěni do našich cyklů, které nás brzy čekají 😉 😉 a snad budou taky pozitivní 🙂 .

Ivi, na Tebe budeme určo myslet všechny, atˇ už konečně se zítra něco dozvíš 😉 a jestli tam je bobišek, tak atˇ už je řádně vidět 😉

Hanulko, jak to vypadá s Tebou, kdy budeš stimulovat?? Atˇ můžu začít tahat ty informace 😝 , já to mám přeci ještě daleko, ms ještě nedorazila vůbec (sice jsem už začala užívat kapičky Feminan), tak mě bude čekat hormonální léčba, aby ms naskočila (10.6. si jdu pro léky a dvakrát musím před stimulací odmenskovat). Ty mě určitě ještě předběhneš a mimi(-sci) už budou dávno v bříšku růst 😉

kaaace
5. kvě 2008

silver,diky za info.hned je mi líp.už se těším 😀 😀 😀

marinka
5. kvě 2008

Hani, jsem moc ráda, že jsi zase s námi a že už je to doma o.k!! Určitě jděte do ICSI, i když bohužel ani to není zárukou mrazáčků, my jsme ho měli a mrazáčky nemáme, i když bylo 10 embryjek ☹

Silver, už se to blíží, jsem moc zvědavá,jestli budou //! 😉

Ahoj Kači, máme se superně, teď tu mám na 10 dní ségru, která žije v Anglii, tak si to užíváme a hlavně ona malou, je z ní nadšená 😵 V albu mám pár nových fotek z víkendu ze svatby a z výletu..

ivanalysonkova
5. kvě 2008

holky díííkyyy. Zítra se ozvu co a jak. Můj asi jede se mnou, tak aspoň mám sebou nějakou oporu. 😀

silver2501
5. kvě 2008

holky moc díky, taky se jsem zvědavá jestli ty // tam budou 🙂 víkend rozhodne...

kaaace
5. kvě 2008

Silver,a ty testy co jsi psala vám dělali vám dělali hned tu prvni návštěvu nebo za jak dlouho.budu dojíždět z Vyškova tak at trošku vím.
kujíííííí za odpověd 😀

kaaace
5. kvě 2008

teda co jsem to tam napsala?pardon 😅

fiallinka
5. kvě 2008

kaaace: tu genetiku dělají v případě, že se ani ivf nedaří dlouhodobě anebo tehdy, když má partner hodně špatný spermiogram (mohlo by to totiž být genetickou vadou a mohlo by se to přenést na syny, což by bylo fakt blbé...), tak uvidíš, jestli je to váš případ

hanul: asi bych být tebou to icsi taky zkusila, i když to není až tak záruka, že bude mimíšů víc (u nás z 12 zbylo 5), ale proč ne...

kaaace
5. kvě 2008

ahoj fialinko,dekuji za info.uvidime co s nami budou provadet.kazdopadne jsi moc hodna 😀 pa

ivanalysonkova
6. kvě 2008

Ahoj holky, tak jsem se vrátila od Dr. Takže těhu to není. Sliznice je připravená se odloučit. Takže jsem dostala koňskou dávku Agolutinu a teď zase 5 dní čekat. Snad už MS příjde. Příští týden jdeme znovu na Tomášov, tak už se konečně začne něco dít. Řeknou nám výsledky a budeme se domlouvat co a jak dál....
Chtěla jsem se zeptat, od kterého dne cyklu můžu začít stimulovat? 😉

silver2501
6. kvě 2008

Kaaaace, no nám tu genetiku nedělali, jak píše fialinka, ani když muž měl hrozně špatný spermiogram...měl jen 5 mil. obsah má být min. 20 mil) a z toho 0 %rychle pohybujících a 20% pomalu a 80 % uplně mrtvých... Kaaace, jo hned první návštěvu my vzali krev na imuno a horm. profil, muž šel na spermiogram na druhé navštěvě, ale kdyby neměl styk, tak by muto udělali hned, ale doporučuje se 3 až 4 denní abstinence před odběrem...(výsledky se dozvíte asi za hodinu) no a pak jsem tam šla až na druhý den ms při zahájení stimulace.... no a ted čekám do toho víkendu, jak to dopadlo...

Holky už mě to asi leze na mozek a to jsem si myslela, že nebude a dnes se mi v noci zdálo, že jsem na odběru krve a hcg tam je a je obrovskééé 😀 )) fakt miu už z toho začíná asi hrabat 😒 😠 😖 😲 😝

silver2501
6. kvě 2008

Ahojky Ivi, tak to je mi moooc líto... jinak se stimulací u krátkého protokolu se začíná stimulovat nejpozději 3-tí den cyklu... tak držím pěsti at to vyjde konečně už .... 🙂

ivanalysonkova
6. kvě 2008

silver: můžu se zeptat, co znamená ten "protokol"???
díky 😉

silver2501
6. kvě 2008

když stimuluješ na ivf, tak máš dlouhý nebo krátky protokol... to znamená, že ti u krátkého protokolu druhý nebo třetí den začnou dávat injekčně hormony na růst folikulů (asi 10 dni), ze kterých pak jsou vajíčka.... dlouhý se začíná nějak uprostřed, ale přesně nevím, neměla jsem ho...

silver2501
6. kvě 2008

Ivi, vy máte jít na ivf? nebo iui?

hanulka3112
6. kvě 2008

Ahojky holky, nevíte jak je to s tím ISCI jestli ta částka je za určitý počet oplodněných vajuch nebo na to nezáleží. No stejně bych to nejradši udělala půl na půl a alespoň by se vidělo, jestli ta přítelova nehoda na to měla vliv nebo ne nebo jsou jen vajíčka špatně prostupná, chci toho co nejvíce vědět, abych se na druhý pokus mohla co nejvíce připravit.
Nunci, no já přesně nevím, kdy bude ten druhý pokus, ale asi v srpnu a alespoň budeme stimulovat tak nějak spolu a zdělovat si pocity a tentokrát to musí vyjít, už teď ti držím moc palečky 😀 a doufám, že jsi už zdravá 😉
Holky letím do kuchyně, protože vařím a nerada bych něco připálila, tak pak sem mrknu a třeba trošku dočtu a napíšu 😉

ivanalysonkova
6. kvě 2008

silver: no, 15.5. si jdeme pro výsledky spermiogramu a mojí krve. Tak podle toho se asi rozhodne.

silver2501
6. kvě 2008

Hani, ISCI je ve zlíně 8 000,- tis. za 10 vajuch... a jeslti máte špatný spg, tak do toho bežte..jinak vybírají při ISCI ty nejlepší spermijky...no u nás to stejně nešlo jinak bo jsme měli při opu ještě horší spg než poprvé, jen 3% použitelných...no a z pěti vajuch to zvládly stejně jen dvě...☹ ale doufám, že ty pravé dvě 🙂))

Ivi, vidíš, tak pak hned od ms, když to bude vše ok ty výsledky, tak začneš a brzy bude vytoužené mimi uvidíš 🙂

ivanalysonkova
6. kvě 2008

silver: já doufám, že MS dostanu tak nějak rozumně, aby jsme stihli začít ještě tento měsíc (nejlépe). Když ne, tak už ten měsíc vydržím.

silver2501
6. kvě 2008

Ivi, jo jo..už aby to bylo co? no já to prvně o měsíc odložila a pak se nemohla už dočkat...🙂 furt nějaké čekání a vyhlížení 😀 aměla jsem z toho hrůzu, hlavně z těch injekcí a ted když to vezmu zpátky, tak to vlastně "skoro" nic nebylo a dalo se to přežít 🙂

fiallinka
6. kvě 2008

silver: podobně špatný spermiogram jako u nás , jsi na nejlepší cestě k dvojčatům...
hanul: 8000,- Kč je ve Zlíně za všechny oplodněné vajíčka, co budeš mít, nerozlišuje se to - my jsme to platili za 12 kousků (je to skoro nejlevnější z celé republiky, pokud jich budeš mít moc).. a ta "nehoda určitě vliv" neměla, aj tak jich zbylo moc...

silver2501
6. kvě 2008

Fialinko, beru i dvojky samo 😀
no a to jsem nevěděla, že je to za všechny, se mi zdálo, že jsem někde četla, že za 10 vajuch 8 tis., tak to se omlouvám za milnou informaci 🙂

marinka
6. kvě 2008

Holky, my jsme taky platili 8 tisíc za 10 vajíček, jak psala silver. Měla jsem jich víc, asi 13, ale oplodnili jen deset, takže si myslím, že to silver napsala dobře..

nunca
6. kvě 2008

Hanuli, tak to jsem tak potěšena, že nebudu sama (ale to víš, že bych byla radši, kdyby Ti to vyšlo na poprvé, moc jsem Ti to přála a držela pěstičky, ale co už tedˇ že, člověk to musí hodit za hlavu a bojovat dál 😉 ).
Určitě to na podruhé vyjde (pro nás obě) a příští rok budeme držet krásné květnátko (-tka).

Silver, co Ty? Už nějaké příznaky nebo jak se cítíš?

Ivi, moc přeju, atˇ ta mrcha dojde už, co nejdříve, atˇ můžeš začít stimulovat 😉 😉 , hurá do toho 😉

Marinko, dnes jsem jukla na Tvé fota, moc hezké vážně (takové umělecké dílka-mohly by i na výstavu 😉 ). Malá je moc krásná, vzpoměla jsem na naši malou, když byla taková maličká a sladká, ona je tedy taková pořád, i když trošku odrostlejší (6 let). Ale vážně moc hezká princeznička 😅

kaaace
6. kvě 2008

Ahoj holky,Silver diky za informace.a s tim spermiem jsem si myslela ze ho asi vezmou hned kdyz budeme mit 😀 3denni pauzicku.tak uz myho pripravuju,ze bude muset byt hodnej a nehrat si 😀 .tezce to nese,a modli se at je to naposledy 😀 a s tou krvi musim byt na lacno nebo je to fuk?
Marinko,koukala jsem na albicko a mala je v te ruzove cepicce kouzelna 😉 a to,ze jsi uchylna na ruzovou.Ruzova je krasna a muzu te ujistit ze jestli budeme mit holcicku tak bude taky ruzova 😀 😀 😀