CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

sonja21
25. čer 2008

To je dobré znamení, jupí, jupí a počkej až budeš tak 12-13 DC , to bude bájooo 😀

ivanalysonkova
25. čer 2008

a pak pichnou pregnyl a budou to dvojčata... 😀

sonja21
25. čer 2008

I to je možné, takto byla bomba coooo 😀 😀 😀 😀 😀

ivanalysonkova
25. čer 2008

No, ono je fakt, že od manželovy strany byly dvojčata 3x 😅 Výchází to obgeneraci, tak teď by měla být řada na nás 😀

sonja21
25. čer 2008

Ivy, moje babička měl 2xdvojčata dohromady 9 dětí a zatím žádná sestřenka ni bratránek to nezdědily, jen teta 😀 😀 😀 😀 tak uvidíme, uvidíme

ivanalysonkova
25. čer 2008

Necháme se překvapit. Našla jsem ten odkaz na ten náhrobní kámen pro MS: http://www.jellymuffin.com/generators/tombstone/

sonja21
25. čer 2008

supáááááá to je vonooooooooooooooooooooo děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivanalysonkova
25. čer 2008

tak holkýý čaáááuuu zítra, jedu se osvěžit k bazénu. 😀

sonja21
26. čer 2008

Dobré ránko, Ivy jak bylo u bazénu, superrr co 😀 ale večer teda byl bazen všude, jaká byl a buřa ☹ ale aspoń se konečně dobře spaloo 😉

ivanalysonkova
26. čer 2008

čau Soni, no paráda. Byly jsme tam kolem 5, tak už nebylo takové horko. Voda super 😀 JJ, včera to byl rachot, ale aspoň se ten vzduch trošku pročistil. Dneska je mi nějak šoufl, hlava se mi točí. Fuujjj. Snad to dneska nějak přežiju.

zajdav
26. čer 2008

Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu...., chci jen poděkovat Soňce (já Tě vyčmuchám všude, ale to Tě určitě nepřekvapuje 🙂 za zprávu o Diji.... já jsem měla včera takový kolotoč, že jsem nebyla schopna odpovědět ani na SMS, tak doufejme, že jí laparka dopadla dobře a brzo bude fit a hlavně mít //.

marketma
26. čer 2008

Ahoj Soni, na neplodnosti nejsi, tak tě snad zastihnu tady 😉 Koupila jsem si včera ten Femigard a měla jsem to i s půl hodinovou přednáškou, ale pan Mgr. mi řekl docela dost užitečných informací 🙂)

marketma
26. čer 2008

Jééé, ahoj Zajdo.... já jsem tady také trochu omylem 🙂) Markett

zajdav
26. čer 2008

Jéé ahoj Maky.... ta Sonja nám zkrátka neunikne nikam 🙂 , jak se máš? doufám, že v rámci možností dobře....

ivanalysonkova
26. čer 2008

holky, byly jste při stimulaci unavené? Já poslední dva dny sotva vylezu z postele. A občas se mi točí hlava.

sonja21
26. čer 2008

Ahoj všechny holky 😀 já nakukuju na Neplodnost,a kle nemáme ještě pokojíček, tak řádím tady 🙂
Ivy, jo, je to možné, já jsem byla unavená, bylo mi blbě, je to nepříjemné, ale to přejde do ranních těhu nevolností 😀
Marky + Zajdo, klidně se přidejte, aspoń ZAJDi holky uvidí jak je Zlín zázračný 😀
Marky, já se na něj chystám... co říkal pán lékarník ???? a Dija, se ještě neozvala- já jsem nestihla Snažilky, tak jsem to přeposlala SMS, at máte čerstvé info 😀

sonja21
26. čer 2008

Marky mooooc ti v Albíčku sluší 😀 😀 😀 a doufám, že tam brzo budeme mít fotečky z UTZ jak nám mimísci krásně rostou 😀

marketma
26. čer 2008

Soni, dík, ale to už jsou skoro historické fotky 🙂)
Lékárník říkal, že všechno co se v nás děje má spojitost se střevní mikroflórou. Femigrad mi samozřejmě doporučil jako prevenci před plánovaným početím, ale, že by určitě doporučoval předtím nějaké šetrné pročištění organismu hlavně střev, říkal třeba Yucca, že je dobrá a přírodní. Já to ale zatím zkusím bez toho pročištění..... Femigrad se má brtá alespoň 3 měsíce tal to budu mít akorát do září a pak snad 2 IVF 😉

sonja21
26. čer 2008

Marky, já piju univerzální čistící čaj, tak to spojím dohromady 😀 no hned jak budu moct do městečka, vyrážím pro něj 😀

silver2501
26. čer 2008

Ahojky holky,

no u nás včera byla přímo nad námi bouřka, že jsem myslela, že nám to propálí a nebo odnese střechu celou a nebo odnes rovnou celý barák i ze základama 😀)))

Soni, ty se opravdu nemáš šanci nikde zašít 😀))

Ivi, tak jak je při stimulaci??? Bříško jde už určo cítit pořádně 🙂

Já jdu dnes k zubařovi, bléééé ☹ ale ještě ani moc nevím, jak to zvládnem s tím mým krkrm v krunýřu 😀))) ale bolí mě zub a tak to musíme nějak udělat...no to bude akrobacie 😀

sonja21
26. čer 2008

Ahoj Silyvy, teda to bude operace cooo ? zub ještě krk, beruško malá posílám pofoukání 😉 joooo Snažilky z Neplodnosti si mě najdou všude 😉 ale jsou to moje zlatíčka, tak jsem rásda, že je jsou tady 😀

silver2501
26. čer 2008

Soni, asi jsi jako malý ohromě pozitivní magnetek a přitahuješ je k sobě na dálku 😀)) ale to je fajn, že jsou kolem lidi, co jsou stále na blízku 🙂 Děkuji za pofoukáni , a doufám, že to vrtání nebude horší jak ten krk, bo já se bojim bojim zubařůůů, nebbbbááááám je lááááda ☹ 😢 😖 😒 ☹ 😨

sonja21
26. čer 2008

Silvy - já od té doby co mám tchána zubaře se jich už nebojím 😀 😀 😀 ale vždycky když k němu jdu ho varuju, a´t si vezme manželovu hokejbalovou výstroj a helmu, že to bude potřebovat 😀 😀 😀

silver2501
26. čer 2008

Soni, já že ho varuješ a rovnou si sebou bereš ty basebolovou pálku 😀))))

sonja21
26. čer 2008

Silvy ... právě jakmile vrtne tam kde to bolí, báác hooooo 😀 😀 😀 😀 😀 on už si zvykl, tak je na mě hodnýýýý 😀

silver2501
26. čer 2008

Juj, tak to mě mrzí, že já mám zubařku takovou kačenu, bo je nepříjemná a bolestivá, ale zuby zas spravuje dobře 🙂

ivanalysonkova
26. čer 2008

Silver, jj, už to cítím 😀 Lítám pořád na záchod. V pondělí hurá na UTZ a uvidíme, kdy se do toho pustíme 😀

ivanalysonkova
26. čer 2008

holkýýý, je tu nějak mrtvo 😀

nunca
26. čer 2008

Ivi, tak to moc držím pěstičky 😉 , utíká to krásně a ani se nenaděješ a bude potom, potom už jen čekat na ten pozitivní TT 😉

ivanalysonkova
26. čer 2008

nunca, ahoj. Díky, teď si uvědomuju jak ten čas strašně letí... 😲 Budeme jenom doufat. A co u tebe nového? 🙂