CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

lentillkaa
4. lis 2007

laola: 🙂 já vím...ale stejně mám strach...člověk by řekl, že teď už to bude v pořádku...ale jak vidím tak ne ☹

fiallinka
4. lis 2007

lentillkaa: neplaš, ta čárka nemusí být vidět, právě kvůli hraničním hodnotám, které jsi měla v krvi, vydrž..

lentillkaa
4. lis 2007

🙂 tak jooo....zítra se uvidí. už aby to bylo, nebo se picnu 🙄 moje nervy

jabluncanka
5. lis 2007

lentillkaa:
...tak jak???? 🙂 😉

fiallinka
6. lis 2007

nooo?

extravaganca
6. lis 2007

Krásné ráno holky 😵
No já jsem taky napnutá jak kšandy co lentillkaa nahlásí

fiallinka
6. lis 2007

holky, prosím, kdy vám přišly výsledky genetiky, po jaké době? Chtěla bych se dopředu do Zlína objednat nejraději už teď, a doufám, že objednat se šestý týden po té krvi bude stačit, že už to budeme mít.
Jo, nevíte, od kolika hodin ráno tam jsou?

juliet
6. lis 2007

myslím, že od 8 hod.

holky, a vám všem dělali genetiku?

laola
6. lis 2007

Ahojky holky, tak jsme tam dneska byli... Jsem moc spokojená s přístupem doktora🙂 Dnes mi brali krev na testy - výsledky budou za měsíc a dělali utz. A manža půjde na spermio... 🙂

fiallinka
6. lis 2007

juliet - no, my jsme tam byli zatím jen jednou, mně vzali krev, chlap taky musí znovu na sperm. a oba jsem byli poslaní na genetiku, a právě mne zajímá, jak dlouho to trvalo...

extravaganca
7. lis 2007

laola:No vidíš,ani to nebolelo,co 😉 Já můžu hodnotit jen přístup slečny z recepce...byla super 😀

laola
7. lis 2007

extravaganca: fakt to nebolelo🙂 byla to zatím má nejlepší gynekologická prohlídka 😀 😀

extravaganca
8. lis 2007

laola:Tak to ráda slyším 😵 To je super.Nevíte jak je to s lentillkou?A co ostatní holky?Nějaké novinky?Povídejte přehánějte 😀

evule
8. lis 2007

Ahoj holky, já včera k Duphstonu dostala Clostilbegyt. Chtěla jsem se zeptat, jaké s tím máte zkušenosti? Nějaké vedlejší účinky a tak? A jestli vůbec vám pomohl?

extravaganca
8. lis 2007

evule:Tak to jsem na tom stejně.Taky mám duphastan a clostil..ale budu je brát od příštího cyklu,což bude někdy od příštího víkendu,takže já Ti ještě nic o účincích říct nemůžu ☹

evule
8. lis 2007

Já asi až tak za 2 týdny 🙂 TAk doufám, že nám oběma bude dobře fungovat 🙂

v199
autor
8. lis 2007

Ahojte Berušky snaživé, já stále čekám na menstruaci a ona se někde potuluje čert ví kde.Už je to 14dnů od mé poslední návštěvy ve Zlině, injekce mě nic nepřivolala, test negativní tak nevím. Zítra si tam zavolám a objednám se na další včeličku, doufám že bude silnější a zabere mě.Držte se papa 😅

extravaganca
8. lis 2007

evule:Nebo ještě líp...že to vůbec nebudem muset baštit 😵
v199:No a nechceš požádat o krevní test?Třeba jsi těhu a test to vůbec nemusí ukazovat...

evule
8. lis 2007

No já to baštit musím, tak kdyby to vyšlo už první měsíc, tak bych byla ráda, ale moc tomu nevěřím ☹ Mám malé folíky i nízkou sliznici a manžel na tom taky není nejlépe 😒

extravaganca
8. lis 2007

Mě to doktorka předepsala když jsem byla v půlce cyklu a to se už clostil nebere,tak oboje začnu brát příští víkend...uvidíme co to semnou udělá.Ovulovat ovuluju,foliky mi měřila jednou a ten hlavní měl 18mm což je dobrý..tak uvidíme,uvidíme

evule
8. lis 2007

Tak to já jsem měla tak kolem 10mm ☹ ale tak doufám, že to zabere. Ještě zkouším kontryhelový čaj, prý to většině holkám pomohlo na nízkou sliznici.

z4401
8. lis 2007

Ahojte holky, pojďte si povykládat o CaRu Zlín i na http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=7545

v199
autor
8. lis 2007

Ten test mě dělali, já jsem to taky zkoušela nic. Zítra tam zavolám dak dám vědět 😠

extravaganca
9. lis 2007

Krásné ráno 😵
v199:Určitě dej vědět...je to nějaké divné...tak dlouho čekat na MS a to ikdyž jsi dostala vyvolávačku.Jsem zvědavá,co Ti řeknou 😉

v199
autor
9. lis 2007

Ahoj holky, tak jsem to dnes ráno dostal.Hned jsem volala do Zlína, řekli že mám hned dojet. Dostala jsem injekce puregonu, od zítřka začínám se stimulací.Dnes to ve Zlíně ovšem stálo zato:1 doktor, plná čekarna lidí, moje čekací doba byla 2,5hodiny 😲

laola
10. lis 2007

Dobré ránko,
v199, tak aspoň že už konečně víš, co se děje... Držím pěsti, aby se co nejdřív zadařilo🙂)) 2,5 hodiny:-OOO Tak to je mazec... 😒

juliet
10. lis 2007

ahojky, tak já jedu do Zlína v pondělí ... snad také začneme se stimulací. Jinak můj "čekací rekordů je 😒 3 hodiny

fiallinka
10. lis 2007

vidím, že když jsme poprvé přijeli asi s 20 minutovým zpožděním, asi to nemělo na nic vliv...

laola
11. lis 2007

Tak to asi opravdu na nic vliv nemělo 🙂 My jsme dojeli asi o pět minut později, ale díky tomu, že jsme hledali, kde nechal tesař díru, z toho rázem byla čtvrthodina... A je fakt, že nám nikdo hlavu utrhnout nechtěl... 😀
Juliet, zítra budu držet pěsti 😉 😀

juliet
12. lis 2007

Ahojky, takže dnes začínám píchat Puregon, ve čtvrtek jdu znovu na krev a ještě k němu zřejmě přidám Orgalutran. Víte někdo, co to je?