CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

z4401
11. říj 2008

fan - ty brďooooooo, to jsou krásné kresby. To kreslí nějaká tvá známá 😉

fanfulin
11. říj 2008

zet..Ano je tam nějaká doktorka...ale neznám nesetkala jsem se sní ještě... 🙂

Určitě na ty stránky mrkni....vypadalo to úžasně když mě to paní poslala pak jsem to nechala jenom zarámovat. 😉

z4401
11. říj 2008

fan - no stejně se mě zdá, že se to tam nějak střídá. Naposledy když jsem tam byla na tu krev, tak mě seznamoval doktor s další lékařkou, která seděla u něj. Asi ji ukazuje jak to tam chodí a zaučuje či co.
Ty obrázky jsou fakt úžasné a myslím, že to může být opravdu moc krásný dárek pro někoho.

fanfulin
11. říj 2008

zet..No taková nová doktorka byla jednou i s Chovancem...měla takové krátké vlasy..vypadala,ale že tomu vůbec nerozumí no neví.... 😀

Maminka toho malého byla úplně nadšená je to věčná památka... 🙂

z4401
11. říj 2008

fan - no a byla trošku starší, žádné mlaďule!!!!
Tomu věřím, je to opravdu krásná památka.

fanfulin
11. říj 2008

zet..Byla starší,ale neměla jsem zní dobrý pocit..Připadalo mě ,že vím víc než ona ohledně IVF.... 🙂

z4401
11. říj 2008

fan - tak to jsi měla stejný pocit, také se mě zdála taková divná, jen se uculovala. Jakoby doktorka vůbec nebyla. No doufám, že mě k ní pak někdy nešoupnou 😨

fanfulin
11. říj 2008

zet...no byla divná..taková trochu jak na holčičky...Když mě dělal Chovanec ultrazvuk,tak byla při tom a neměla jsem vůbec dobrý pocit... 😅 😅

z4401
11. říj 2008

fan - jejdááááá, teď mě úplně přechází mráz po zádech- fuuuuuuj "na hollčiny" 😝 No já doktorky moc ráda nemám, u nás chodím také k doktorovi. Zdají se být lepší.

fanfulin
11. říj 2008

Já právě mám gynekologa také muže zdají se mě takoví jemnější.... 🙂 Máš noví příspěvek v Albíčku..teď mě psaly holky jaktože ho nemám také...ale jsem zdechlá nahrát nějaké fota do PC:.máme to vše na CD.. 😅

z4401
11. říj 2008

fan - no já se dívám, že albumek nemáš. Tak rychle šupky nějaké fotečeky dát. Já jsem v tom zatím nováček, musím tam ještě napsat něco o mě ať holky ví kdo vůbec jsem 😀

fanfulin
11. říj 2008

zet..casualplay se ti líbí mě také... 😀 😀 Snad se to tak píše.. 😅

z4401
11. říj 2008

fan - jo jo, máš to správně napsané. Mě se ten kočárek také moc líbí a vždycky když někam jdeme a vidím ho tak hned řvu Casualplay 😀 Manža je ze mě už na mrtvicu, ale vždy mě uklidní a řekne, také se ho dočkás 😲 tak snad. Jen ty barvičky u nic teda nic moc.

fanfulin
11. říj 2008

zet..Tak to jsme natom stejně,ale můj mě vždy spaří a řekne že pro dvojčata se ještě nedělá.... 😀 😀 Kamarádka ho má v černé barvě..ale takovou tu podložku co je na sporťáku,tak má barevnou a vypadá to super...

z4401
11. říj 2008

zet - no černá barva se mě také moc líbí, připadá mě ten kočárek takový elegantní (hluboká korba) ale nevím jestli bych neměla pocit, jako že dítě dávám do rakve, musím to zaklepat. Já bych asi šla do červeného nebo zeleného. No a u spor´táků mě vadí, že dělají jen v černé barvě, jako ten nánožník, slídu atd. Jen podložky mají v barvách

fanfulin
11. říj 2008

Ale zase když to mimčo je v té černé barvě tak super vynikne...Třeba než ho budete kupovat tak budou mít větší škálu v barvách... 😉

z4401
11. říj 2008

fan - no nestraš, na netu už mají novou kolekci 2009 a já doufám, že už to tu je a že jem těhu 😉 Do roku 2010 odmítám čekat.

z4401
11. říj 2008

fan - já se pro dnešek loučím, jdu se nachystat a za chvilku vyrážíme směr Štípa, valíme za našim architektem ještě něco dořešit skrz baráček. Tak přeji krásný zbytek dne. Zítra se pokusím zase nakouknut ať příjdu na jiné myšlenky a ať mě to do pondělka brzo uteče.
Tak si hýčej v bříšku folíky, ať krásně rostou a zase někdy pa, pa

fanfulin
11. říj 2008

zet..To ani nevím že už je nová kolekce..Třeba ještě objevíš nějaký, který tě upoutá více máš ještě spoustu času na výběr... 😉

z4401
11. říj 2008

jo fan- a kdyby náhodou jsem se sem zítra už nedostala tak držím palečky v pondělí ať je co nejvíce krásných vajuch 😉

fanfulin
11. říj 2008

zet..děkuji...když by jsi mě v pondělí třeba náhodou viděla,tak mávni...mávnu také.... 😀 😀

z4401
11. říj 2008

fan - jasnačka, pokud se tam potkáme tak mávnu 😉 Ale nevím nevím. Já jdu až na 9 a ty na 8 a k tomu ty budeš nejspíš ve 3. patře kdežto já ve 2. Ale co, náhoda je blbec jak se říká. 😉 Tak zatím čauky

fanfulin
11. říj 2008

Čao...třeba se potkáme...Jak říkáš náhoda je blbec.... 😀

fanfulin
13. říj 2008

Ahojko berušky ,tak OPU mám za sebou žádná sláva mám jenom ze 13 foliků...7 vajuch...
Čekala jsem více,tak jsem to trochu obrečela ... Cítím se docela dobře jenom mě trochu bolí břicho,ale to je normální...ET bude ČT-PÁ...podle toho jak se budou embryjka vyvíjet .... 😉

h.jitka
13. říj 2008

ahoj fan. nehleď na kvantitu, hlavně když budou kvalitní a budou se dobře vyvíjet. 🙂 já jsem měla ze tří dvě dobré.
bohužel se ale nezadařilo a potratila jsem. ani jsem to tady nechtěla psát. ono to bylo asi i stresem. jsou věci, kterým člověk neunikne.
tak vám držím pěsti. a hlavně myslet pozitivně, relaxovat. teď je bezva počasí na zdravotní procházky. a ono se to zadaří. 😉

sarri
13. říj 2008

fanfulin - 7 je dobré - určitě bude dostatečný počet embryjek - držím palce 🙂
jitce - neboj, další pokus vyjde, cítím to v kloubech, my se chystáme na další až příští rok, bo čekáme na genetiku a dáme ještě nějakou dovču, ale po 2 měsících od neúspěchu začínám být znovu optimista

silver2501
13. říj 2008

Fan, to je dobrá zprávička, i 7 je hodně...🙂 hlavu vzhuru, neplač, chce to pohodu a hlavně věřit🙂, i s jedním embrouškem můžeš být těhu...🙂

Jity, to mě moc mrzí, že to nedopadlo ☹ člověk ani neví, co v takovouhle chvíli říct ..☹ drž se holka !! 🙂

Jinak hlásím, že já dnes byla na první konské davce gonalu - 300iu a začínám ode dneška stimu.... 🙂 tak doufám, že druhý pokus už bude uspěšný...!!!🙂 chjooo, tak bych si to přála 😨 😨 😨

fanfulin
13. říj 2008

Ahojko..holky děkuji..snad to bude vše dobré..... 🙂

Jituš..to je mě moc líto...buď statečná příště tu bude O:K..... 😉
Silver...Tak už konečně...budu na tebe moc myslet..a určitě se to teď povede..... 🙂 😉
Sari...Pak dej určitě vědět jak ti ta genetika dopadla.... 🙂

z4401
13. říj 2008

Ahojte holky, tak já mám dnes za sebou druhou kontrolu po ET a HCG krásně stouplo a dostala jsem už i fotečku našeho prďolky 😉
silver - držím moc palečky ať je stimulace úspěšná a více úspěšnější pak ET
Sari - také držím palečky ať jsou z genetiky jen a jen dobré zprávička.
Fan - fan, uvidis, ze se vsech 7 chytne a budes mit i krasne mrazacky, ikdyz si myslim že stejně nebudou potřeba, že se to teď povede. Držím mooooc palečky ať ti zítra embrioložka řekne jen ty nejlepší 😉 zprávičky. 😉

silver2501
14. říj 2008

Zet, Fan, moc díky, snad druhý pokus u nás bude ten uspěšný....🙂 se mi zdá, že začíná zas podzimní těhu vlna, tak sned všechyn naskáčeme a pevně se budem držet celých 9 měsíců 🙂