CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

slavka22
2. čer 2011

@silvie13 to je škoda! Těžká volba, co dál..., ale nožná jak píše Pitrísek, že když byla nějaká reakce teď po IUI, tak proč ne po dalším 🙂 . Mě taky poslední nativ, přesto, že po něm bylo jem biochemické, neodradil a znovu zkoušíme to samé.

silvie13
2. čer 2011

@slavka22 a můžu se zeptat kolik jsi měla vajíček ?

walerinka
2. čer 2011

Ahojky tak si vás tu pročítám, už jsem dlouho nic nenapsala. Těhulkám a budoucím maminkám přeju, at je vše v pořádku a snažilkám hooodně štěstí a trpělivosti. Taky jsem dlouho čekala a štěstí přišlo, ted bude mít jeden rok a jestli bude vše ok tak už k nám brzy přiletí zase čáp nebo vrána. Jinak bych se chtěla zeptat jestli některá z vás neví jestli ta sestřička Dita má už nějaké mimi, myslím ta z CARU.

pitrisek26
2. čer 2011

@silvie13 no vidíš, tak to je jasnačka že to vyjde i napotřetí, držím palce 🙂

pitrisek26
2. čer 2011

@walerinka já si myslím, že má, už tam dlouho není, ale co to nevím 🙂

ejviska
2. čer 2011

@walerinka ta Dita mela brisko uz vloni v rijnu. To byal myslim v 15tt rikala. Takze uz mimco davno musi mit 🙂

ejviska
2. čer 2011

@silvie13 hm, ja bych asi taky zkusila jeste posledni IUI, pak uz bych se na to vykaslala a sla na IVF 🙂

silvie13
2. čer 2011

@ejviska díky 🙂
A holky myslíte, že mám zkusit nativ nebo už ten poslední pokus co máme jakože "hrazený"?

slavka22
2. čer 2011

@silvie13 při prvním 5 a minule 9, ale z toho jen dvě zralé ☹ . S nativem se poraď s Dr., záleží na tom jak reaguješ na hormony. Třeba ale já jsem po klasické stimulaci nikdy neměla o moc víc vajíček jako po nativu, ale to je určitě různé... A taky u nás hrají roli penízky, my už na pojišťovnu nemáme nic .Tak si říkám - raději víc nativů...

silvie13
2. čer 2011

@slavka22 no já jsem právě měla při minulém IVF jenom 2 vajíčka a dávky hormonů jsem měla docela vysoké. A teď při Clostylu jsem měla vajíčka 3, takže líp reaguji na menší dávky hormonů a tak to chci zkusit, ale asi až v září. Samozřejmě i u nás hrají peníze roli, ikdyž máme ještě 1 pokus. Pořád ale věřím, že ho už třeba nikdy nebudu potřebovat 😅

slavka22
2. čer 2011

@silvie13 já bych taky ráda věřila, že už žádný další pokus nebude potřeba 🙂 . Zítra jdu na UZ, ale teprve je to 8.DC, tak jsem zvědavá, co tam bude nebo nebude...Dřív jsem si taky dávala mezi jednotlivými pokusy pauzu a teď to valím jeden za druhým, hned jak to jde...

silvie13
3. čer 2011

@slavka22 tak ti dneska držím palce ať tam máš dost folíků a ať jsou kvalitní 🙂 A dej vědet, jak to s tebou vypadá, jsem zvědavá 🙂

slavka22
3. čer 2011

@silvie13 no tak nevím. Levý vaječník je šikula - je tam 5 folíků a pravý, lumpík, Dr. vůbec neviděl, tak nevím, kde se schovával ☹ . Říkal, že je asi někde vysoko, že se to může stát a proto ho nevidí. A nebo že teda nezareagoval, ale to by byl vidět aspoň vaječník bez folikulů. To se mi ještě nestalo, ale já prostě nikdy nemůžu mít něco bez otazníků a záhad. Sliznici teď 8. DC, prej nemá smysl řešit. Takže přibylla mi ještě jedna dávka Merionalu, i na neděli a v pondělí kontrola znovu. Ode dneška mám zobkat Prednison a od pondělka Estrimax. Jo a v pondělí tam Chovanec na 99proc. nebude, tak půjdu ke Slovákové. Jsem i za změnu ráda, podívá se na to zas jinýma očima a víš, jak to je-víc hlav víc ví 🙂

slavka22
3. čer 2011

@ejviska sestřičku Ditu jsem viděla na Tomášově s kočárkem už na jaře a myslím, že se jí tam vrtěl nejspíš klučina...

ejviska
3. čer 2011

@slavka22 tma by se hodilo misto "lumpik" "rumpik", ne?
Slovakova je super, bude se ti libit

slavka22
4. čer 2011

@ejviska 😀 😀 😀
Holky, neslyšela jste některá o intralipidové infuzi? Dává se týden před vkladem embryí a měla by tělo připravit pro lepší uchycení emrya...

ejviska
4. čer 2011

@slavka22 teda to jsem neslysela...ani vygooglit to nejde. Neni tam chyba v nazvu?

silvie13
5. čer 2011

@slavka22 5 folíků je docela slušné na nativ 🙂 , mě říkal Dr.Rumpík, že víc jak 3-4 vajíčkama nemám počítat. Takže kdyby byly všechny zralé, tak je to super. Uvidíš, že to bude zítra dobré. Já od včerejška zase zobu Clostyl a doufám, že tam zase aspoň 3 budou. U Slovákové jsem taky byla a jdu k ní v pátek, je fajn a přesně jak píšeš, víc hlav víc ví 😵 😵 Ozvi se jak jsi dopadla.

zlatanka30
6. čer 2011

prosim vas neviete mi pomoct.chcela by som vediet pribliznu cenu darovanych embryi v crm zlin.

slavka22
6. čer 2011

@zlatanka30 Ahoj, je to 25 000,- Kč a vkládali mi tři darované embryjka

zlatanka30
6. čer 2011

@slavka22 dakujem si zlata 🙂 to su cerstve alebo mrazene?ja som pisala aj tej pani,co maju na ich stranke ale nejako sa vyhybala tej cene.v troch emailoch som ju prosila 😠

slavka22
6. čer 2011

to je za mražené, za čerstvé cenu nevím...Oni dřív nebo možná i teď majíi i embryjka za 15 000,- a je to od párů z dřívějška, kdy se u nich nedělalo vyšetření na nemoci v den odběru vajíček a spermií, ale byli vyšetřeni dříve - 100 procentně zdrávi. Potrvdila mi to i embryoložka...Teď nově se toto vyšetření musí dělat v den odběru a to je ta vyšší cena. Těch starších, cca 2 - 3 roky, mají už málo. Snad jsem to napsala srozumitelně 🙂

slavka22
6. čer 2011

@zlatanka30 promiň, zapoměla jsem napsat, že je to pro tebe 😅

denny80
6. čer 2011

@slavka22 Ahoj, tu infuzi mi doporučil dr. Křenek, byla jsem na ní cca před 14 dny. Je to nová metoda z ameriky, stála mě 900,-Kč a co se bavily sestřičky, tak si ji nechávají na vyžádání dávat hodně američanky, prý je pak větší pravděpodobnost uchycení. V pátek jsem byla na transferu (třetí IVF) tak uvidíme....

denny80
6. čer 2011

Holky, kolikátý den po transferu by mohly být vidět // ?? Sice sem si řekla, že vydržím aspoň do příštího pondělí, ale nevydržím 😖

evatk
6. čer 2011

já jsem tu ditu viděla na dětském dni v sobotu a řekla bych dle barvy kočárku, že má holku

pak tam byla ještě jedna sestra, o níž jste tu psaly, že jě těhotná, jsem nevěděla, která a nakonec ta, do které bych to řekla nejmíň, tam bych to viděla na kluka

lukr
6. čer 2011

@slavka22 zas jsem tu chvíli nebyla,tak až teď ti odpovídám na dotaz z 1 června.Já jsem si píchala celou dobu nejnižší dávku Clexan 0.2 a stačilo,ale to jsem spíš vyjímka.Ale např.před operací a po operaci jsem si píchala 0.6.Srážlivost se Ti mohla zvednout stimulačníma lékama,oni to hormony dost ovlivňují.
Jinak všechny zdravím a držím všem pěsti. 😉 😉 😉

slavka22
6. čer 2011

@denny80 díky, taky jsem se domluvila dnes s Dr., zítra mě ji budou dávat, tak jsem zvědavá... Měla jsi ji teď poprvé? A co máš za problém, jestli se můžu zeptat? No a s testováním bych počkala aspoň na 10. den. Vím, že je to nekonečně dlouho 🙂 . Někomu se sice duchové objevují dřív, každá jsme jiná 🙂 , každopádně přeju hóóódně štěstíčka a na testu pořádné dálnice.

slavka22
6. čer 2011

@lukr díky. Ve středu jsem byla na kontrolním odběru a zrovna mi to navýšili na 0,6. Krev se neředila, jak by měla. Tak snad to bude stačit...

fiallinka
6. čer 2011

@denny80 zhruba osmý den, nepočítaje den transferu, bys už něco vidět mohla 🙂. Někdo čárky viděl už 6. den, ale to bylo většinou u dvojčat nebo by to mohly být "pregnylovky", takže já bych to nechala na ten osmý, devátý...