CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

nunca
14. únor 2009

Rudy, taky Ti to moc přeju, aby to vyšlo 😉 😉 , vždytˇ si tady každá z nás nepřeje přece nic jiného než chovat své krásné, zdravé miminko 😵 .

ruda
14. únor 2009

🙂 nunca díky, taky držím moc moc palce, tak ty jsi taky sestřička? tenhle problém má hodně zdravotníků... děláš PL? 😅

nunca
14. únor 2009

Rudy, díky, jsem Dis., ale pracuju jako nutriční poradce, je to tak, že takové problémy má spousta lidí z oboru 😕 .

ruda
14. únor 2009

Ahojky nunca, jsem taky Dis, jsem i sestra,ale taky záchranář Dis

nunca
14. únor 2009

Rudy, takže taky všestranné pracovní použití ..... 😀

ruda
14. únor 2009

nunca jasně,ale tu práci mám moc ráda, neměnila bych..vždycky jsem to chtěla dělat,ale směny asi taky nejsou pro organismus nic moc.. neví, kdy je den a kdy noc...ale já naštěstí funguju jako hodinky...NAŠTĚSTÍ, hezký večer všem!!!!

ruda
15. únor 2009

Tak holky, kdepak jste? nějaká nová dvojčárka??

h.jitka
16. únor 2009

ahojda. byla jsem dnes v CRM a akorát mě naštvali. Sestřička mi na recepci oznámila, že z Atlasu ještě nepřišla propouštěcí zpráva. Hlavně že mi v nemocnici tvrdili, že mám jít na kontrolu za týden a zpráva už tam bude. Prostě není tam ani po 2 týdnech. A druhá zpráva byla, že Horváth je nemocný a ordinuje pouze dr.Rumpík a to tak, že dělá za 3 doktory. Na to jsem konstatovala, že jsem tam jela úplně zbytečně a přeobjednala jsem se na příští týden. Stejně bych s ním nic nevyřešila a ještě bych čekala kdoví jak dlouho. Čekárna byla úplně plná.
Naštěstí jsem měla v plánu obejít obchody, protože jsou všude slevy. Ale v tom počasí mě to ani moc nebavilo.

nunca
16. únor 2009

Ahoj Jitko, tak to je tedy pech a s tou zprávou, když jsem byla já v Atlasu (na tom samém zákroku), tak jsem měla ten samý problém 🙄 . Tak ještě, že jsi to nám tady napsala, chtěla jsem se totiž objednat, ale vidím to tak, že ještě počkám, chodím totiž k dr. Chovancovi.

nunca
16. únor 2009

Jinak chtělo by to tady zase nějaké pozitivní zprávičky, dlouho tady žádná nebyla a motivace je dost důležitá pro ostatní do budoucna 😉 , tak se holky snažte 😀 , atˇ se to tady zase mimískuje 😀 .

ruda
16. únor 2009

tak to je mazec, takové zprávy jsem teda nechtěla!!! Horvát mi má dělat v pátek UZV a v úterý iui"!!!!!!sakra,snad je to jen dvoudenní chřipka do pr...já chci,aby to vše klaplo i tak jsem na nervy, muž je taky nemocný tak spermíci nic moc a teď tohle... teda.... 😖 ☹ 😠

nunca
16. únor 2009

Rudy, tak to mě vážně mrzí, vím, jak jsi se už těšila a připravovala 😔 . No myslím, že by bylo nejlepší, kdyby už konečně bylo teplo, té zimy už mám taky docela plné zuby (manža dělá "zateplovačky", takže by konečně bylo více penízků) a navíc ty chřipajzně 😠 brrrr!!

h.jitka
16. únor 2009

Rudy, jsem si jistá,že to bude jen krátkodobé. Sestra mě přeobjednala na příští úterý. 🙂 A snaž se nestresovat,určitě to bude v pořádku.
Nicméně alespoň druhá část dne byla úspěšná, slevy se mi podařilo využít. Odjížděla jsem s bezva svetříkem a polozimníma kozačkama na příští rok. Pořád si říkám, že si můžu dopřávat, dokud nejsou děti. 😉

ruda
16. únor 2009

jituš, aspoň něco, taky doufám, že to má jen chřipku, UZV snad ještě dám s někým jiným,ale iui chci od Horváta, jdu možná taky v úterý, teda dle toho ultrazvuku..na kolik tam budeš? se třeba asi potkáme, ta nejvíc vystrslá budu já 🙄

mataaa
18. únor 2009

Ahojte, trosku sa Vam sem votriem. Mam za sebou 3x neuspesne IVF na Slovensku. Pretoze dalsi pokus nam uz poistovna nehradi, chceme sa rozhliadnut po nejakej klinike v CR (vychadza to o nieco lacnejsie). Nevedeli by ste mi niektora napisat kolko stoi IVF v CRM Zlin + lieky pre samoplatcu a cim vlastne stimuluju. Doteraz som brala merional, choragon, pregnyl, utrogestan. Dik moc za odpoved.

ruda
18. únor 2009

Ahojky mataaa, to je mi líto, že to nevyšlo 😢 do zlína jezdím teprve krátce,až na čekací dobujsem spokojená,ale zatím jsemnic nepodstoupila, příští týden mě čeká teprve první iui, co se týče cen, bude nejjednodušší, když si najedeš na jejich stránky, kde jsou fotky i ceník..myslím si osobně, že jsou asi dražší než ve státních klinikách, třeba iui se někde neplatí, oni chtějí 1.500,- plus doplatek za léky u mě 750.-lae zase jich dost lidí chválí.. stránky najdeš pod www.crmzlin.cz nebo tak nějak... nevím stránku přesně,ale to najdeš. Hodně moc štěstí přeju a vůbec neva, že ses "vetřela" jak píšeš, tak to není, jsem ráda, že je ás o jednu bojovnici více, tak držím palec 🙂

mataaa
18. únor 2009

ruda dik moc, podľa mojich výpočtov to bude 27.000CZK za vykony + lieky (pocitam tak 25.000CZK) Pokial to tak je, bude to menej ako v SR. Tam kde som chodila doteraz by to vyslo na ca. 2.500EUR, a to su jedny z najlacnejsich.

ruda
18. únor 2009

tak to jsou pálky, taky hodně záleží kolik stimuluješ, jak máš dlouhý protokol, ty léky taky něco stojí, cena za výkon je tak fixní...držím palce 😅

h.jitka
18. únor 2009

Mataaa: myslím si, že taky záleží na tom, jaké konkrétní úkony se dělají, jaké dávky hormonů nasadí apod. Ono je to pak hodně individuální. Vám pak narostou zase náklady jinde. Tak uvidíš, jak to bude vycházet. Já nemám možnost srovnávat, ale ve Zlíně jsem spokojená. 🙂 Držím pěsti.

ruda
18. únor 2009

taky si myslím a taky jsou i důležité náklady a čas na dojíždění, já to mám dost daleko, a je celý den v pytli...jituš a co už máš za sebou ve Zlíně? snad bude ten Horvát zdravý, už jsem si zvykla, chtěla bych ho u toho... 😒

h.jitka
19. únor 2009

Rudo, já tam jedu až v úterý. Hlavně ať ti dobře dopadne. 🙂

ruda
19. únor 2009

ahojky, no já v pátek na uzv a iui vypadá předběžně taky na úterý, to se přesně dozvím zítra, takpísnu v kolik ju?

ruda
20. únor 2009

ahojky holky, tak sliznice dle uzv vysoká a nachystáno 5 velkých folíků.tak v úterý jdeme naiui...držte palce 😉

walerinka
20. únor 2009

Ahoj holky tak jsem byla na ultrazvuku před stimulací, našli mi na levém vaječníku cystu, pan dokrot Horváth mi řekl že možná praskne a odejde sama, sestra mi píchla nějakou injekci a 5 března jdu na další ultrazvuk a jestli tam bude tak mi ji odsají, říkal mi že nemůže nasadit injekce pokud tam je, že by rostla spolu s folíkama. To je pořád něco ☹ Uvidíme....

ruda
22. únor 2009

ahojky Wali, to jsem přesně měla munilý cyklus,taky ji Horvát objevil a nemohla jsem stimulovat,ani mi nic nepichli a na kontrole už tam nebyla a teď vesele pichám a v úterý iui, tak neboj, zmizne... 😉

ruda
26. únor 2009

ahojky holky,,,,kde jsteeeeeee

walerinka
5. bře 2009

Ahojik, dnes kontrola po injekci, cysta není, od soboty začínám stimulovat 🙂

h.jitka
10. bře 2009

Dlouho jsem se neozvala, protože jsem nějak neměla chuť popisovat další vývoj. S odstupem dvou týdnů jsem mnohem klidnější a tak vám řeknu, jak si se mnou doktoři pohráli.
Horváth opravdu vnesl naprosto jiný náhled. S primářem z Atlasu se po telefonu dohodli, že by bylo dobré přece jen znovu udělat hysteroskopii kombinovanou s laparoskopií a pokusit se přepážku odstranit.To jsem absolvovala minulý týden. Kousek je pryč,takže můžu doufat, že to pomůže.
Nebudu se vyjadřovat k tomu, jakým způsobem doktoři komunikuji nebo spíš nekomunikují. Jsem ráda, že to mám za sebou a snad už bude klid.
Rudo, Walerinko, držím vám pěsti. 🙂

ruda
10. bře 2009

ahojky, já zítra jedu na kontrolu po iui,ale už dnes vím, že to nedopadlo, Bt 36,8 a TT neg. a špiním.. ☹

walerinka
10. bře 2009

Čauky Rudo to je mi strasně líto, ale neboj podaří se a mimi bude na cestě, moooc držím pěstičky a pevné nervy.