CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

silver2501
1. říj 2008

Tak to já začínám 300iu a to bude stačit tak na 7 dní, tak jsem musela ještě 1000 iu sehnat at to nemusím nakupovat za draho v CAR... jinak budeme mít vše, ISCI+AH+PK.. takže tak ☹ snažili jsme si pořádně zlepšit spermio, bylinná kúra, vit.E + zinek+Selen, Vit. C., taky muž bere litovku a podařilo se nám jít z 0 na 3 % a ted naposled měl už 60% pohyblivosti, zlepšila se mu i morfologie, ale furt je toho málo na ml a tak stejně i tak budeme mít vše, ale na druhou stranu, aspon jsou mnohem kvalitnější jak poprvé..nám to totiž z 5-ti vzdyli všechny až na jednu morulku, a ala jsem is ještě opožděné 8-mi bun., ale stejně ani tuk ☹

silver2501
1. říj 2008

nám to totiž z 5-ti vzdaly všechny až na jednu morulku, a dala jsem si ještě opožděné 8-mi bun., ale stejně ani tuk ☹

promin píšu jak barbar a nestíhám po sobě číst 😀)))

fanfulin
1. říj 2008

Silver..myslím že to bude dobré,mi máme SPG v pohodě já mám také vše v pohodě jediné co mám jsou ty protilátky proti zona pellucida,ale myslím že to není až takoví problém...a budeme mít také ICSI+AH+PK..ale stejně člověku to pořád vrtá hlavou co a jak bude a jak to dopadne...
Manžílek i přes dobrý SPG pije doma kotvičníkoví čaj je dobrý na sperma.... 😉

silver2501
1. říj 2008

Jo kotvičník byl taky v té kúře 🙂 a proč když má dobré sperma, tak jdete do ISCI?? na jistotu??? to je 8 tis. ??? se jen ptám, jsem zvědavá jeslti neva 🙂 nebo vámto rovnou navrhl dr. ?? my to připadne jak vyhozené peníze, ikdyž teda za mimi není nic vyhozeného 🙂

silver2501
1. říj 2008

a kdy začínaáš baštit ten prednison??? to ti zjistili na imunu?? kde jste na něm byli?? v praze???

juj to je otázek coooo?? 😀 😀 😀

fanfulin
1. říj 2008

Pije čajdu jenom pro jistotu a to ICSI máme protože už minule měly spermie problém se dostat do vajíčka podle DR. mám moc tvrdý obal okolo vajíčka..tak radši jsme ji daly i teď..
Prednison bych měla začít baštit na začátku stimulace ...
Na imunologii jsme byli v Plzni u docentky Ulčové- Gállové je z oboru myslím nejlepší a ta mě zjistila ty protilátky proti zona pellucida..takže mě do papíru napsala injekce které se mají aplikovat 24/12/6 hod před ET..to by mělo potlačit ty protilátky a po ET ještě jakésy další injekce..inak by neměl být problém... 🙂

silver2501
1. říj 2008

Juj, tož další injekce, tož to je mi tě líto, já šílím z těch stimulačních ☹ a k tomu další to by mě jeblo s ☹

fanfulin
1. říj 2008

NO já z toho nemám až takoví strach poprvé jsem neměla pera píchala normálně stříkačkou a jehlami a bylo to v pohodě ani jeden modrák jsem neměla...můj země doma šílel jak se můžu tak slastně dívat nato jak si to píchám..no úplný feťák... 😀 😀 😀

silver2501
1. říj 2008

No já si sehnala od kámošky na ty kontejnery z menopurem ty mikro jehly a stříkačky na inzulin, tak by to nemělo být taky niijak bolestivé až tak.., lepší ještě jak ty nejtenší černé, ale i přeci ☹ nemám ráda píííchááánííí 😀

já jdu ted nasmažit palačinky s povidly, slíbila jsem malému,za chvíli dorazí ze školy, tak budu tak za hoďku... 🙂

fanfulin
1. říj 2008

Tak já potom kouknu a písnu měla bych také jít něco dělat ,ale mě se táááák nechce...Zatím páčko... 🙂

fanfulin
3. říj 2008

silver Ahojko..tak kontrola dopadla dobře,tak od 2dc budu nakonec píchat Puregon 250IU a k tomu od 6DC ještě Orgalutran no doufám, že budu reagovat.V pondělí šestého mám kontrolu jak vaječníky makají.. 🙂
Jinak myslela jsem,že už nebudu muset nic dokupovat ale asi ano pokud mě dávku nesníží ke konci.. 😉

Zatím se měj fajn zase písnu Pááá. 😀

silver2501
3. říj 2008

Ahojky Fanfuli, tak to je skvělé, že už budeš píchat a máš to talhle nalajnované...tak moooc držím palečky, at je pro tebe tahle kobinace uspěšná a jsi skvělá nosnice...🙂
a to už ti dali léky předem??? nejdeš druhý DC na krev na HP? nebo ti ho dělali už ted ???

Ahojky Hanulko, tak držím vše co mám na sobotu...🙂

Soníííí, a jak ty pokračuješ??? ukaž se tu někdy zasejc 🙂

fanfulin
3. říj 2008

Ahojko silver..včera jak jsem byla v CRM..tak mě vzaly krev udělali sono...a hned jsem nafasovala injekce..takže dnes budu píchat už druhou dávku...no sama jsem zvědavá jak to bude pokračovat....uvidím v pondělí jaká budu nosnice..... 😀 😀

silver2501
3. říj 2008

No a jak jde pícháníčko??? 🙂)))

z4401
3. říj 2008

Ahjte holky, tak dnes jsem byla na krevních testech a hlásím že to vyšlo. Huráááááá. Jsem TĚHOTNÁ!!!!!!! HCG 224,6.
Holky prosím vás nemáte některá zkušenost s ASCORUTINEM? Předepsal mě ho doktor, a já si doma četla příbalový leták a píší tam, že ho nemají brát těhotné. Tak mě to teď vrtá hlavou.

fanfulin
3. říj 2008

Ahojko zet..tak to je báječná zprávička....moc gratuluji... 😉 🙂 🙂

fanfulin
3. říj 2008

silver...to pícháni je veget...jenom aby moje vaječníky reagovali.... 😒

z4401
3. říj 2008

fan - děkuji, ale ještě není stále vyhráno.
No a jak to vypadá s tebou? Myslím, že jsi začala teď stimulovat je to tak?

fanfulin
3. říj 2008

Ahojko..jo začala dnes jsem si píchla druhou dávku Puregonu,tak doufám že to bude O.K....protože při prvním IVF to nebylo nic moc... 😒
Neboj vše bude dobré..bublinku jsi měla už?
Ascorutin..brala moje mamka když čekala bráchu,protože špinila tak jí to daly na udržení....je to vlastně na podporu plodu... 😉

z4401
3. říj 2008

fan - bublinku? Nerozumím.
No mě to nasadil doktor, páč jsem mu řekla,že malinko špiním. Tak proto. Ale dělalo mě to starosti, ale už jsem klidnější, když vím, že to bral kde kdo.
Tak to je skvělé, puregon jsem si píchala také. Určitě se to tentokrát podaří. Uvidíš. Kdy jdeš na kontrolu?

fanfulin
3. říj 2008

zet..bublinka myslím na sonu.... 😉
Na kontrolu jdu v pondělí jak vaječníky reagují a od úterý bych měla začít píchat k Puregonu ještě jakýsi Orgalutran.. 🙂
Tak to jsem ráda že se ti to povedlo..aspoň mám trochu optimismu.... 😀

z4401
3. říj 2008

Tak to máš úplně stejný postup jak já, tak to musí vyjít 😉
Jinak na UTZ jdu za týden, teda týden a něco, totiž v pátek tam Horvát není a já nechtěla k někomu jinému tak půjdu až v pondělí 13.10. Takže další týden čekání v napětí.

fanfulin
3. říj 2008

Neboj to uběhne..já 13.10 mám jít na OPU.. 😉
No snad už to vyjde...nasadily mě podle mě docela silné dávky....Puregonu..poprvé jsem měla 150IU teď mám 250 IU....no ale stejně....člověku to vrtá hlavou vyjde nevyjde...asi mě z toho za chvilku klepne.... 😖

z4401
3. říj 2008

No ani o tom nepřemýšlej, že by to nemělo vyjít. Teď to vychází všem a my tě tu nakazíme těhu bacilama. Takže s chutí do toho. Já si píchala 200. No a na kolik jdeš v po? Ja jsem objednana na 9 hod.

fanfulin
3. říj 2008

zet..tak to ještě nevím,ale OPU se dělá ráno..jenom mě to Chovanec zdělil..ať s tím počítám ..když mě řekl 13..tak jsem se.. 😀 😀 ..Tento rok se mě vše plance okolo 13..
Děkuji to ráda slyším ,že to vychází všem já bych si to už moc přála...už jsem s manželem 13 let z toho 6 let svoji..a to mimčo chceme vlastně už 8 let... 🙂

z4401
3. říj 2008

fan - to máš pravdu, vy tam půjdete s manželem na ráno, ty na pokoj a on dát vzorek. 13 bude určitě šťastné číslo. Mě řekli 3 že jsem těhu a 13 je tam také 3 tak doufám, že hodnota poroste a bude to na UtZ tutovka. Takže věřím, že 13 bude šťastné číslo pro nás obě.
No a mimčo ještě nemáte?

fanfulin
3. říj 2008

zet..právě ,že to bude naše první...tak bychom ho moc chtěly... 🙂
A určitě 13 bude šťastná... 😉
Ty už máš nějaké děti,nebo je to první...

z4401
3. říj 2008

určitě to výjde, je to plodný měsíc 😉
U nás to bude také první mimčo, ale nejsme spolu tak dlouho jak vy, o něco malinko míń. 8 let a z toho 1 rok vzítí. No a před měsícem jsem se přestěhovali do našeho nového domečku, tak nám tu chybí už jen to mimčo 😉

fanfulin
3. říj 2008

Aha tak to je krásné..že jste rok manželé...tak to já jsem s manželem od 16 let...moje první láska... 🙂
Tak miminko už máte...v domečku je určitě super...
A kde jste v domečku..psala jsi někde u Kroměříže...ale konkrétně...
A jak reagoval dnes manžel určitě by šťastný jak blecha....

z4401
3. říj 2008

Ty jo, tak to klobouk dolů, že je to první láska a vydrželo vám to až do svatby a tolik let a teď se přídá i miminko. Tak to je krásnééééééé.
No je to asi blíž do Zlína jak do KM, Martinice u Holešova.
Manžel když jsem mu to volala tak byl šťastný, také mě dnes nakoupil všelijakého ovoce - vitamínky, prý mě bude každý den nějaké vozit 🙂 Ten to snad prožívá víc jak já.