CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

fanfulin
3. říj 2008

Aha..Martinice..nebyla jsem tam nikdy,ale znám to dělala semnou paní z Martinic.. 🙂
No je to už doba,ale nějak jsme si padly do oka..manžel je sice o něco starší,ale je zlatíčko... 🙂
Tak hlavně papkej vitamínky..miminko je bude potřebovat a ty také.... 😉

z4401
3. říj 2008

Tak na věku nezáleží, hlavně že vám to klape a věřím, že teď to výjde a budete se těšit s mimíska v bříšku.
Dnes jsem si koupila v lékárně kyselinu listovou. Sice jsem brala doma už bioaktivní folic ale nevěděla jsem kolik ji tam je a doktor řekl, že brát ji moc není také dobré, tak jsem si koupila novou a zjistila že to množství je stejné u obou, ba co ještě, koupila jsem si i baby plan a tam je už také kyselina listova. Takže mám teď několik kyselin navíc 😀

fanfulin
3. říj 2008

Já zobu také kyselinu listovou už asi víc jak měsíc,protože je tam B 12 a chtěla jsem trochu přibrat..a piji kontryhelový čaj...
To musí být super pocit když ti oznámí,že čekáš miminko...jsem zvědavá až se to jednou dozvím já tak budu asi brečet jak želva radostí ale... 🙂
No já bych brala i 2 mimíska....ať to mám jedním šupem... 😀 😀

z4401
3. říj 2008

no je to fakt krásný pocit, ale řeknu ti, že jsem se v ordinaci nasmála. Dokror mě napínal a napínal 😀 a když jsem mu řekla, že jsem si dělala několik testů tak kroutil hlavou, prý málo kdy se stane, aby tak v ranném stádiu test reagoval, řekla jem mu, že jem testovala totiž už 10 den 😀
Mě by také 2 miminka nevadila, jsem totiž z dvojčat, ale neužila bych si je tak jak jedno mimiško. Ale ještě tam klíďo 2 můžu mít. 😉

fanfulin
3. říj 2008

No to ještě můžou... 🙂 Tak třeba budou... 😉
Půjdu pomalu do hajan a ty by jsi měla také měla jsi dnes hektický den...Bude se ti určitě zdát něco pěkného... 😉
Dnes mě celý den bolí hlava nevím jestli to nemám z toho Puregonu... 😖
Zítra když tak zítra si zase písnem... 🙂 ..Je škoda že tu moc holky nechodí..ze Zlína...

lukalu
3. říj 2008

Ahojky, jsem také ze z okolí Zlína a na CRM Zlín, nedám dopustit, díky nim jsme teď 19+5 😀

silver2501
3. říj 2008

Ale chodí, já sem nakukuju téměř denně 🙂

Zetko, moooooc velká gratulace 🙂 já začínám stimulvoat za týden, tak doufám, že s Fanfuli naskočíme na těhu vlnu .-)

z4401
3. říj 2008

Také jem to chtěla napsat, že půjdu také spinkat.
Myslím, že to může být z toho, já měla zase zvýšenou teplotu skoro 38 po tom Ul..... teď přesně nevím jak se to jmenuje, prostě tu drouhou davku hormonu co mas a píchá se do hony. Ale jen 1 den, prý je to normální.
Zítra během dne se určitě kuknu co novoučkého. Ale jak říkáš, škoda je, že sem nechodí více holek ze Zlína, to je pravda.
Tak já to pomalinky vypínám. Přeji krásnou dobrou noc a posílám pohlazeníčko na pupík ať pěkně folící rostou ať jsou co nejkvalitnější a co nejvíc jich je. Dobrou noc.

silver2501
3. říj 2008

Lukalo, také grtuluji moc, je krásné vidět, že ve Zíně mají uspěch 🙂

fanfulin
3. říj 2008

Děkuji...Dobrou a zítra písnem...
A přeji dobrou i bobkovi do bříška... 😉

lukalu
3. říj 2008

Díky 🙂 , byla jsem ve Zlíně moc spokojená i s přístupem a i s výsledkem 😀

fanfulin
3. říj 2008

lukalu...Ahojko..tak to je fajn,že ve Zlíně jsou úspěchy.. 😉
Silver..ano ty tady chodíš poctivě... 😉

fanfulin
4. říj 2008

Ahojko..přeji pěkný den.... 🙂

z4401
4. říj 2008

ahojíček, také nakukuji a přeji krásný den. Ikdyž je trošku zamračerný a upršený.

fanfulin
4. říj 2008

zet Ahojko..tak jak se dnes cítíš... 🙂
To počasí je fakt otrava... ☹

z4401
4. říj 2008

fan - ahojíček, počasí je fakt otravné. Jde vidět, že je podzim. No a já se tak těšila na babí léto a nic. ☹
No cítila jsem se dobře, než jsem začala drhnout koupelnu sprcháč, teď se mě trošku ozvalo bříško tak jem si šla sednout k PC. Je tu tchán a pomáhá manželovi tak me je blbé se jen válet u telky, tak chvilkama něco dělám.

fanfulin
4. říj 2008

To počasí mě taky štve,ale nedá se nic dělat... 😒
Stou prací opatrně...jestli ti není až moc fajn tak radši odpočívej.. 😉

z4401
4. říj 2008

fan - to máš pravdu ať se něco nepodcení, práce neuteče. Teď mě píše i švagrová, že jak se odpolko staví, že mě doma pomůže uklidit. Tak jsem se smála, přece mě nebude návštěva uklízet ne 😀 Ale tak bordýlek tu nějak extra není. A to co si nadělá teď manža s tchánem tak si to snad po sobě uklidí.

fanfulin
4. říj 2008

zet..no budou muset si to uklidit.. 😉
Tak to já jsem naštěstí už dnes uklidila musela jsem sice potichu protože manžel spí po noční..
Jsem zvědavá kdy ucítím aspoň trochu vaječníky při té stimulaci..mám strach aby reagovaly... 😒

z4401
4. říj 2008

holky, já se prozatím loučím, půjdu dodělat obídek a něco ukuchtit. Odpolko mám návštěvu tak se sem nedostanu, ale navečer zase nakuknu. Tak zatím pa pa a krásný sobotní den

fanfulin
4. říj 2008

zet..Páčko a odpočívej trochu ještě.... 😉

z4401
4. říj 2008

Tak zase nakukuju 😉

fanfulin
6. říj 2008

Ahojko berušky... Tak jsem po kontrole..vaječníky reagují dobře..jsem 6 DC a na pravém vaječ. mám 5 foliků největší 12 a na levém vajč.mám 8 foliků největší 14...Dávka 250 IU Puregonu mě zůstává+ od zítřka píchat Olgarutran ..Kontrola ve čtvrtek. Opu by mělo bít 13.10.... 😉

z4401
8. říj 2008

Ahjíček Fan - tak to je pěkná úrodička. To bude krásných vajuch. 13. bude štastné čísílko pro nás obě, já jdu zase na kontrolní test krve a UTZ. Tak snad už uvidím mrňouska. 😉

silver2501
8. říj 2008

FAnfuli, tak to gratuluju k urodičce 🙂 já snad už začnu příští týden kolem uterý....🙂
Zetko, přeju hodně štěstí ke KO. 🙂

silver2501
10. říj 2008

Dobré ráno holky, zdravím při pátku, tak co je nového?????
Nakukuje tu vůbec ještě někdo???? chi chi 🙂

fanfulin
10. říj 2008

Dobré ráno beruško... 😀
V pondělí mě čeká OPU...jsem z toho trochu nervozní,ale myslím,že reakci mám zatím fajn,tak snad z toho něco bude.... 🙂

silver2501
10. říj 2008

Juuuu Fanfuli, tak to tak rychle uteklo a už OPU??? a jak to vypadá teda s folíky aktualně???? nějaký další UTZ???? no to bude vajíček a později mimineček 🙂

h.jitka
11. říj 2008

Fanfuli, tak přeju ať jich je hodně kvalitních. A ať to i nadále dobře pokračuje. 🙂

fanfulin
11. říj 2008

Ahojko...Silver..Na kontrole jsem byla ve čtvrtek...Dr.mě říkal,že folika pěkně rostou..asi jich bude více jak 13...ale myslím ,že mě stačí i těch 13.... 😉 Hlavně ,že budou doufám dobré..... 🙂 ..Jak se to pondělí blíží,tak mám docela depku...Dnes už budu píchat Pregnyl a zítra ještě jakýsi Dexamed.....

jituš..Doufám,že to tentokrát dotáhnu do konce a konečně se dočkám //.....no uvidíme... 😉
A ty jak se cítíš doufám ,že fajn a bobek určitě roste...pozdravuj ho... 😉 😀