Cyklus s minimální stimulací. Native. Kde to nabízí?

wrtulka
7. črc 2010

Ahojky chci vědět jaký máte názor, zkušenosti s minimální stimulací nebo nativem.
V kterých centrech to nabízí a kolik to tak stojí.. hledala sem ale téma přímo zaměřené na tohle tu nikde není..
Taky mě samozřejmně zajímá úspěšnost a taky v jakých případech se vyplatí do toho jít a kdy ne..
Předem děkuju..

mufyxa
20. dub 2013

moc všechny holky zdravím dlouho jsem tu nebyla ale ted potřebuju sdělit své pocity někomu kdo mi porozumí jelikož s tím má zkušenost... mám za sebou nativ dvě dva folikuly jeden1.8 druhý 1,9 takže super ale jeden byl prázdný druhý se krásně oplodnil a včera mám za sebou transfer šestibuněčného embijka tak se modlím a modlím a modlím aby se zahnízdilo a bylo vše ok ten stres kolem toho všeho je hrozný . Holky které otěhotní normálně si to zoufalství které mi tady prožíváme neumí ani představit . tak ted beru utrogestan 2-2-2 a prednison . 😉 jestli to ted nevyjde nevím zda budu mít na to jít do toho znova už jsem z toho hrozně vyčerpaná a vím že vy mne tady pochopíte

jennyska
30. říj 2013

@lenkarehankova @ mufyxa @coralin @ vla77 @misa.patrik @cilkaa @martulle @barce @leny11

Ahojky snažilky, těhulky a maminky, mohly byste prosím napsat svou vlastní zkušenost s Minimální stimulací? 🙂

Máme totiž na MK takovou naši knihovničku, kterou si se snažilkama, těhulkama a maminkama tvoříme a je v ní i téma Minimální stimulace, tak pokud by to šlo, pomohly byste ostatním ženám, které si právě procházejí stejným obdobím, kladou si stejné otázky a hledají radu, tip, zkušenost...

Svou zkušenost můžete vložit zde: https://www.modrykonik.cz/minimalni-stimulace/ 🙂

Děkuji Vám, že pomáháte.
Janča

adenka84
13. pro 2013

v Natalartu v Plzni to nabízí a chtějí za to cca 20 000kč