Cysta + nemoc partnera, bude IVF opět odloženo?

hankalt
10. zář 2013

ahoj,chci se optat, spíš jen tak pro představu, minulý měsíc jsem měla začít stimulovat před IVF : na utz objevena cysta, tudíž o měsíc odloženo a užívání antikoncepce, do toho aby toho nebylo málo přítel chytil nějakou střevní infekci, teď se ještě doléčuje, další kontrolu mám příští týden, mám asi počítat s tím, že to opět bude odloženo?cysta údajně pokud sama nezmizí bude odsátá, ale spíš když je partner nemocný?je mi jasný, že příští týden se dozvím víc, ale ráda bych věděla nějaké názory 🙂 děkuju všem.

puzejmic
11. zář 2013

Ahojky, pokud nebral antibiotika, tak by to neměl být problém 🙂 Měla si nějaké problémy než Ti našli cystu? Ptám se proto, že jsem také před IVF a měla jsem dostat MS až příští týden a dostala jsem ji dnes. Po hovoru s dr. kdy mně řekla, že je otázka, že jsem to dostala takto brzy kvůli cystě..

hankalt
autor
11. zář 2013

@puzejmic ahoj, no vůbec žádné problémy jsem neměla, všechny předešle UTZ v pohodě, jedno neúspěšné IUI, potom tedy rozhodnutí pro IVF a když to byl UTZ před stimulací, tak mi řekla, že je tam cysta, ale vlastně jsem měla dříve ještě podstoupit druhé IUI ale na UTZ to nevypadalo že by zrály folikuly tak jak mají, tak mi doktorka dala Duphaston, tak si říkám, zda té cystě nepomohlo tohle. NO antibiotika nebral, tak snad to bude dobrý a nebudu muset zase čekat 🙂

puzejmic
13. zář 2013

@hankalt Budu držet palce, aby Vám to vyšlo. Já jsem včera dostala léky a začla píchat. 😲 Kam chodíš do CARu?

hankalt
autor
13. zář 2013

@puzejmic Já chodím do Gennetu Praha letná a kam ty? No to já samozřejmě taky držím palečky aby se vám zadařilo 🙂 no snad mi tam stimulace taky brzy čeká, to neustály čekání už mi dost štve :-/

puzejmic
14. zář 2013

@hankalt Chodíme do Motola. Jak se tam k Vám chovají?

hankalt
autor
15. zář 2013

no já tam s nimi žádný problém nemám, měla jsem možnost poznat 2 doktorky a obě fakt v pohodě. vše vysvětlí,jsou milý, no fakt si nemůžu stěžovat.

puzejmic
17. zář 2013

Jak to u Vás dopadlo?? 🙂

hankalt
autor
17. zář 2013

@puzejmic Takže včerejší kontrola supr, cysta je pryč, teď čekám na MS což bude tak pozítří a 2.DC začnu píchat, tak jsem zvědavá, zda to všechno bude mít úspěšný konec 🙂 a co ty? kdy tě čeká odběr vajíček?

hankalt
autor
19. zář 2013

@puzejmic no a ještě se zeptám, jak to jde aplikování těch hormonů? Máš taky to pero? Já začnu od zítřka, tak jsem zvědavá a v úterý na UTZ, co ty, jak to u tebe probíhá? Kdy tě čeká odběr?

puzejmic87
20. zář 2013

Mám Fostimon a Diphernon O,1 klasické injekce. Ještě budu píchat zítra a v sobotu. V nedělí píchám Puregon a úterý OPU 🙂. Dle UZ mám dohromady cca 18 folikolů o velikosti 18 mm a endometrium 7,1 mm. Celkem to jde, hodně piju a hlavně mléční výrobky. Napiš jak to probíhá u Vás. Držím palečky 🙂

hankalt
autor
21. zář 2013

@puzejmic87 Já mám Gonal, včera jsem prvně aplikovala a budu ještě do středy, kdy jedu na kontrolní UTZ, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat. Teda tak to budu držet palečky už příští týden, aby vám to všechno hezky klaplo 🙂