Darovaná embrya. Máte zkušenosti?

Ahoj, jelikož jsem tu nenašla diskusi na toto téma, ale pouze na téma darovaných vajíček, tak ho zakládám. Uvažujeme s manželem, že půjdeme do darovaných embryí z důvodů genetické chyby u našich embryí ze kterých jsem nikdy nedosáhla těhotenství ani po mnoha IVF. Zajímalo by mne, pokud tu někdo je kdo absolvoval KET s darovanými embryi jaké má zkušenosti. Ráda bych se dozvěděla více kolem problematiky darovaných embryí, úspěšnost otěhotnění z darovaných embryí, zda jste měli čersvé nebo zamražené embrya atd.
japerinka7
29. kvě 2018
Holky mám dotaz, chtěla bych darovat oplodněné vajíčko kamarádce, jenže ona nemá chlapa, takže by neměla koho zapsat do rodného listu. Je to problém? Neřešila jste některá něco podobného?
katty77
29. kvě 2018
@japerinka7 ahoj, nemůžeš darovat vajíčka nikomu konkrétnímu, ani když s tím obě budete souhlasit - dárcovství vajíček, spermií i celých embryí je v ČR přísně anonymní. Navíc se darovaní čehokoli poskytuje neplodným párům, takže pokud je sama, tak nejspíš nepochodí... 😞
japerinka7
29. kvě 2018
@katty77 Děkuji za odpověd.
fonamor
30. kvě 2018
@lydiee
@mademoisell
Děkuji holky🙂
fonamor
7. čer 2018
Ahoj holky, tak jsem včera 8 den po transferu byla na krev a HCG 103, to je na 8 den dobrá hodnota, že ano?
Jinak břicho mě pořád pobolívá jak na mrchu, ale to už několik dní, tak snad se nic neděje..
lydiee
7. čer 2018
@fonamor Ano, to je moc pěkná hodnota, gratuluji🙂!! A držím pěsti, ať se u tebe miminku dobře daří❤
fonamor
7. čer 2018
@lydiee děkuji, vůbec tomu nemůžu zatím uvěřit a doufám a modlím se, at to teď vydržíme spolu do konce🙂
lydiee
8. čer 2018
@fonamor Já jsem už skoro ve 24. týdnu a uvěřit nemůžu stále, že to štěstí nakonec přece jenom potkalo i mně. Že i mně se stal ten zázrak a já dostala ten krásný dar❤!! A děkuju za něj každý den!! Za mého malého prince, který sice ještě ani není na světě a už jej miluju více než svůj život❤!!
Opatrujte se s děťátkem👶❤
fonamor
12. čer 2018
Ahoj holky, navyšovali vám při pozitivním testu estrofem nebo jste braly pořád 1-1-1?
lydiee
12. čer 2018
@fonamor Brala jsem Estrimax, což je jako Estromfem, a stále 1-1-1
fonamor
13. čer 2018
@lydiee Děkuji, už jsem se zkontakovala s carem. 14 den po transferu hodnota hcg 1662
Ty se mi s prckem taky drž, moc držím palečky. My se pokusíme taky se držet, ikdyž těch 13 týdnů bude o nervech🙂
lydiee
13. čer 2018
Moc pěkné číslo🙂 Vidíš, i na tebe se štěstí usmálo❤...jen to chtělo ten správný čas. Vše se děje tak, jak se dít má...já tomu věřím!!!
Já dnes byla na 3D UZ a můj malý princ 👶je krásný, je MÚJ😘!!! Příští týden se půjdu kouknout zase😍
Ahoj a ať se vám oběma daří co nejlépe🙂
fonamor
13. čer 2018
@lydiee Jééé, pošli fotečku, at se taky pokochám🙂... kdy máš termín? To by se člověk dokázala koukat celé těhotenství, že?🙂... jsem moc ráda, že vám to jde jak po másle, já jsem dost obezřetná, už jednou jsem měla sp v 7TT... takže si to moc zatím připouštět nechci.. Naštěstí mám teď jiné radosti,tak jsem ráda..
PS: jen mě drtí ten utrogestan, to je fakt noční můra🙂)
lydiee
13. čer 2018
@fonamor Jejda, já fotky vkládat neumím🤐 a taky si chráním dost své soukromí, tak bych své miminečko ukazovat na netu nechtěla, promiň...
Jsem 24. týdnů a něco, utíká to🙂ale je to moc fajn, užívám si tu odměnu🙂!!
No, toto byl můj 9 ET/KET, vše za vlastní penízky. Jednou jsem potratila v 5. týdnu dvojčátko a druhému přestalo bít srdíčku v 10. týdnu. A pak jsem spontánně potratila v 6.týdnu, vím, jaké to je...
Já se raduji potichu sama se svými nejbližšími a jsem také hodně opatrná, je to moje první a poslední miminko😘
Utrogestan??? Věř, že zažiješ v těhotenství jiné noční můry....ale to k tomu patří a je to prkotina podle mně, za to miminko to stojí a myslím, že jsme si tu všechny vytrpěly dost, že nás nějaký Utrogestan nerozhodí, ne?!?😉😈
Já třeba v začátku těhotenství měla akutní operaci, byla jsem v ohrožení života...a vše jsem s mojí lásečkou zvládla, nestěžovala jsem si a jen tiše věřila, že to moje miminko bude mít dost sil a bude mě dost milovat, aby u mě chtělo zůstat...a zůstalo. Miluju ho❤!!!
Takže vydržet a vše se snažit brát pozitivně🙂
Hodně štěstí🍀!!!

Začni psát odpověď...

Odešli