Darované vajíčko-podařilo se těhu po tomto "oplodnění"?

peetta
11. říj 2013

ahojá mamky.prosím moc o vaše názory a zkušenosti s touto možností otěhotněnní.mám za sebou 4x zamlklé těh.podle jednoho odborníka jsou za příčinou zřejmě vajíčka,které již nejsou dosti zralé,je mi 37,a tím pádem u mě dochází k zam.těhu.
moc vás prosím jak to probíhalo u vás,a zda jste donosily v pořádku svá miminka,po tomhle oplodnění??ještě takový intimní dotázek,nepřipadalo vám tak trochu,že to vlastně není "vaše"mimí???asi není důvod,proč do toho nejít že???
chci to zkusit již jako poslední možnost,jestli se to nepodaří,končíme!!!!
moc děkuji petra

chrisula
11. říj 2013

@peetta myslim,ze pokud ti neude vadit,ze vlastne nebude uplne tvee,tak bych to zkusila. 🙂

anubis
11. říj 2013

@peetta
Je tady dobře zajetá diskuze o darovaných vajíčkách,určitě ti tam holky řeknou a poradí.Jinak já mám 15m chlapečka z DV a je můj🙂

expedice
3. lis 2013

Já jsem právě ve fázi čekání na srdeční akci. Po 6 IVF jsme zkusili darovné vajíčko. Popravdě řečeno - děťátko bude určitě tvoje, ať je genetika jakákoliv, navíc ho odnosíš a porodíš. Mě darované vůbec nevadí, my s manželem souhlasíme i s adopcí, kde je té genetiky ještě méně a jsou u toho mnohem větší rizika. Takže směle do darovaných vajíček 😀. Hodně štěstí....

lucavka
3. lis 2013

Ahojky, já mám z darovaných vajíček krásnýho zdravýho kluka. Už mu je dva a půl. Teď opět z darovaných vajíček od jiné dárkyně čekám dvojčátka, 14tt. Myslím že není co řešit. Našetři penízky a jdi do toho. Věř mi až ti prckové budou "vyrobení" a budou čekat než půjdou k tobě do bříška tak už tě ani nenapadne že nejsou z tvého vajíčka. Prostě budou tvoji. 😉 . Budu ti hrozně držet palečky. Jo a ještě jednu výhodu to má, protože to miminko tím že bude ze 100% zdravých vajíček bude mít do začátku podle mě velké plus.

smillleee
4. lis 2013

Ahoj, ja jsem byla prave vcera na ET z darovanych vajicek a strasne doufam, ze se to uz konecne podari. Take jsem dlouho resila jestli jit do darovanych, ale po trech neuspesnych IVF s vlastnima a po tom, co mi doktorka rekla, ze s vlastnima nemam skoro zadnou sanci jsem to zkusila. A musim rict, ze uz ted vubec neresim, jestli jsou moje nebo ne, jenom si strasne preji, aby se to uz konecne povedlo.

smillleee
4. lis 2013

A chtela bych se zeptat jeste tech, co uz maji zkusenosti s dar.vaj. Povedlo se vam to hned napoprve? Nebo kolikrat jste zkouseli oplodneni s dar.vaj. Nez se vam to povedlo a otehotnili jste? Dekuji za odpoved 🙂

lucavka
4. lis 2013

@semillee u mě první kluk byl hned na poprvé (naštěstí protože vydrželo jediné embryjko). Teď to bylo horší. První pokus sem sice otěhotněla, ale o miminko přišla, druhý pokus se nepovedl - měla jsem problémy s tekutinou v děloze. Nasadila sem čaj s kontryhele a tabletky s chilli (kajanský pepř) a třetí pokus se zatím naštěstí daří. Jak jsem psala, 14tt dvojčátka. Myslím si že i záleží na přístupu v CAR - jak moc si dají záležet s vyšetřeními a naplánováním léčby. Já jsem v Gennetu a nemůžu si stěžovat...

anubis
10. lis 2013

@smillleee Já byla taky v Gennetu a povedlo se napoprvé🙂

dasein
12. lis 2013

@smillleee Ahojky, přesně takhle to mám teď taky, taky si moc přeji, aby to s DV konečně vyšlo, akorát já na ET ještě čekám, bude začátkem prosince - mooooc doufám, mám hrozný strach, aby se něco nepokazilo, už toho mám taky dost za sebou. Tak dej když tak vědět, jak to u tebe probíhá, moc ráda si s tebou popovídám. Můžu se tě zeptat, jak si se na přijetí připravovala? nějaké injekce, tabletky?

ed13
12. lis 2013

ahoj holky, ve čtvrtek jdu na transfer od dárkyně...zatím se embryjka vyvíjejí. Je mi 41 let, 6x Ivf a mnoho nativů i s minimálkou. Celkem 28 transferů našich embryí, vyvíjejících se dobře až do blastocyst. toto je poslední pokus... Jsem dost neozní, ale na ty opledněný vajíčka dárkyně myslím od počátku jak na svoje...sama to nechápu, ale je to tak.

dasein
12. lis 2013

@ed13 Ahojky, tak to toho máš taky hodně za sebou. Držím palce, ať to teď klapne. A co doktoři, kde říkali, že je chyba, přeci jen, když se ti vyvíjely embrya až do blastocyst, tak proč se neuchytily, neříkali ti nic?
Nervozitu naprosto chápu, mám to ještě daleko a už teď jsem jak na trní.

ed13
13. lis 2013

@dasein Nikdo nic pořádně nezjistil. Několik hysteroskopii, biopsie endometria ...vše ok. Jediný nález imunologie- to řeší prednisonem nebo imunoglobuliny...prostě se to vždy po léčbě srovná do normálu, ale stejně se nechytí...Vypadá to, že jsou prostě stará ta vajca a nebo se zastaví dělení až později a ne do 5ti dnů. Kdo ví...jsou to vše už jen spekulace a i od lékařů. Domněnky a názory všelijaké...sama sjem z toho zmatená, ale nakonec jsem tedy s darovanými souhlsila, i když jsem to mnoho let odmítala...vše má prostš svůj čas...tak uvidíme.

dabolka
15. lis 2013

AHoj. Já mám z DV dvojčata. otěhotněla jsem hnes na poprvné, těhu proběhlo naprosto ukázkově, holky se narodily přirozenou cestou 2 minuty po sobě. Jedna dcera je v pořádku, druhá je ale dost postižená, řekli nám že to má vrozené. Jdi do toho, jestli je to tvoje jediná šance mít mimčo. Přeji ti ať to brzy vyjde a máte doma malého prcka nebo prcky 😉 🙂 😉

alena1956
20. črc 2016

@ed13 prosím jsem tchýně a chci se zeptat zda se vám to povedlo , nevěsta také uvažuje sháním informace o rizikách atd. Děkuji za odpověď moc Ali

renci83
5. pro 2016

Mě se povedlo z DV.

alena1956
6. pro 2016

Děkuji za dobrou zprávu u nás se to řeší jestli nebude vlastní také zkusí darované jste hodná že jste mi dala naďeji