Daruji vajíčka

kaacenka
29. bře 2010

Ahoj holky, rozhodla jsem se darovat vajicka nektere snazilce, ktere se bohuzel nedari otehotnet prirozenou cestou. Na darovani hodlam jit v Praze v Gennetu. Tak pokud se nektera chcete alespon timto zpusobem dostat vyse v poradniku, rada Vam pomohu. Preji jinak krasne, jarni dny🙂

mmmk
29. bře 2010

Kaacenka, to je od tebe moc pekny. Zkus napsat mozna i do techto temat
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/darovane...
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/darcovst...

maja50
26. kvě 2010

Ahoj Kaacenko, momentalne nekoho takoveho jako Ty moc, moc hledam a jsem z Prahy. Jestli jeste nemas nikoho jineho, tak bychom si mohly napsat. Muj mail je marie.velflova@email.cz. Diky.

actanonverba
31. led 2011

Ahoj také jsem se rozhodla darovat vajíčko. Pokud mohu někomu v Praze pomoci aby nemusel tak dlouhou dobu čekat, protože jsem četla různé články a je to tedy hrůza, tak mi napište na email actanonverba@email.cz Je mi 26 děti ještě nemám ale jsem zdravá.

saralinda
20. říj 2011

Ahoj, jelikož jsem pro nádor přišla postupně o oba vaječníky, tak jsem "odkázaná" na dárkyni vajíček. Velice ráda bych absolvovala IVF s darovanými vajíčky v CARu VFN u Apolináře v Praze (jsem onkologickou pacientkou VFN, a tak tam přeci jen lépe vědí, co se mnou).
Čekací doba je ale bohužel velmi dlouhá - bylo mi řečeno, že když nikoho nepřivedu, tak cca 1,5 roku - což mi vzhledem k tomu, že se o miminko snažíme již přes 4 roky (2x IVF s vlastními vajíčky; 1x . Byla bych proto velmi IVF s darovanými - vše bohužel neúspěšné), přijde hrozně dlouho. Odměna dárkyni je u Apolináře 8000Kč. Pokud by se našla mladá žena, která by byla tak hodná a posunula mě v pořadníku, tak jí budu moc vděčná. V tomto případě prosím o IP. Předem moc děkuji za vaši pomoc.

evulatko
24. říj 2011

@saralinda, na darovana vajicka je skutecne super Reprofit v Brne. A moc se tam neceka, rekla bych. Ja tam jezdim z Prahy a neni to zase az tak velka hruza... Zkus jim treba napsat mail, odpovi Ti velmi rychle🙂 Drzim Ti moc palce🙂

saralinda
25. říj 2011

@evulatko Děkuji za typ. Budu o tom přemýšlet.

evulatko
7. lis 2011

@saralinda, jeste me napadlo, kdybych si mela vybrat v Praze, tak urcite Gennet. Prijde mi, ze to tam maji taky docela vymakane a po tech DV jim to tam celkem dobre vychazi a taky se urcite moc dlouho neceka. Tak hodne stesti a brzy miminko🙂

amatka
8. lis 2011

@actanonverba ahoj,len nahodou som sa dostala na tuto temu a obdivujem vase odhodlanie a je to nadherne ked take nieco citam ,ze este stale medzi nami existuju ludia ktorí chcu pomoct....klobuk pred vami dolu ste uzasne aj ty aj kaacenka. Ja patrim medzi tie ktore potrebuju darovane vajicka a mala som tiež stastie ze som mala pri sebe cloveka ktorý mi chcel pomoct. Nikto kto si neprejde takýmto peklom nepochopi co sa odohrava v zenach s takýmto problemom a jedina zachrana je darovane vajicko. Dakujem vam ze ste sa rozhodli pomahat a urobit stastne zeny ktoré su momentalne velmi nestastne a cakaju na jednu z vas.........DAKUJEME

saralinda
15. lis 2011

@evulatko Děkuji za typ. Už mi to pár holek (jinde) psalo, že Gennet je dobrý. Už jsem se tam objednala. Moc děkuji.

jitusacek
Autor odpověď smazal
Zobraz
kajinkaku
26. zář 2012

Já jsem byla v Cube a byla jsem spokojená...........vše v pohodě, prima sestřička i paní doktorka. 🙂

saralinda
8. říj 2012

@jitusacek Ahoj jsi moc hodná. Nakonec jsem šla do Gennetu, kde nejsou čekačky tak dlouhé. Ale moc ti děkuji za ochotu. Je to od tebe moc milé.