Diphereline, pícháte si některá?

marcyk
31. led 2013

Snažilky, pícháte si některá Diphereline? Jak to snášíte? Já píchám od včera a pořád zvracím 😖 .

pavli79
3. únor 2014

@marcyk Ahoj, ja Dipherelin pichala, ale nic mi po nem nebylo.. ted uz to mam za sebou. Co Ti rekli v CAR na tu nevolnost?

delinkka
21. zář 2014

Ja zase mam nehorazny navaly vedra.

ewicka
22. zář 2014

Já už ho mám nafasovaný a teprve čekám, tak pak posdílím zkušenosti 🙂

bbibianca
15. říj 2014

Tak já se přidávám, včera jsem ho dostala a jsem celkem zvědavá, jestli to zvládnu sama 🙂

@ewicka Jak to vypadá u tebe??

ewicka
16. říj 2014

@bbibianca Začínám píchat 20.10. To je za 4 dny 🙂 Už se těším. Píchnutí se nebojím, píchám si každý den injekce už 4 roky. Zatím beru jen proveru a nepozoruju vůbec žádný příznaky. Jen pozitivní. Zvětšily se mi prsa 😀 Dám ti vědět až budu vědět co a jak. Ty začneš píchat kdy? Už to víš nebo zatím čekáš?

bbibianca
16. říj 2014

@ewicka Já se trochu bojím. Mě manžel minulý nepodařený těhu píchal fraxiparine a pak i v nemocnici, když se čekalo co teda bude... ale nestačila jsem se to naučit. Strašně stresuju a třepu se bojím se té injekce. I když vím že jednou mi to manžel píchl úplně krásně že to nebolelo a taky v nemocnici mi to jedna sestra píchla tak že mě to nebolelo... Někdo někde psal, že tady ty hormonální jsou docela nepříjemné 😒

bbibianca
16. říj 2014

@ewicka Jinak já ted čekám na MS a píchat bych měla nejdřív v polovině listopadu 🙂

bbibianca
17. říj 2014

@ewicka Já se bojím taky trochu toho jaké to bude mít vedlejší následky. Jako jestli to bude se mnou nějak cvičit... trpím na migrény, tak mám trochu obavy, aby to nebylo ještě horší..

ewicka
17. říj 2014

@bbibianca Neboj, to zvládneme. Těch vedlejších účinků se taky bojím, ale zvládlo to spoustu holek před náma, tak co bysme to nezvládly i my! Na migrény taky trpím, beru sumamigren a Texl říkal, že kdyby něco, tak až do ET ho můžu úplně v klidu brát. Neboj, není nic, co bysme pro miminko nezvládly!

bbibianca
17. říj 2014

@ewicka No, já trpím na migrény ale už 2 roky od Dr. žádné léky do těla necpu. Vlastně od té doby co jsme se začali snažit. Dr. říkala, že v těhu můžu jen paralen jen kdyby to bylo případně nutné, tak se snažím nic šíleného nebrat jen volně prodejné prášky. Ale mám strach, že na ty moje potraty má vliv třeba i ta moje migréna, ale to čert ví....

ewicka
17. říj 2014

@bbibianca Tak migrény hodně souvisí s hormonama... a ty zase můžou souviset s potratama ☹ Všechno je to zamotaný. Ale v CARU mají snad tohle podchycený. Doufám... Věřím...

bbibianca
20. říj 2014

@ewicka Ahoj, tak už jsi píchala nebo teprve tě to čeká?? Můžeš napsat jaký to bylo? 🙂 Mně se rozjíždí pravděpodobně MS a pak taky začnu

ewicka
20. říj 2014

Ještě jsem nepíchala 🙂 Ale za chvilu se na to chystám a pak napíšu. I zítřejší pocity a tak. Tobě přeju, aby MS přišla co nejdřív 😎

ewicka
20. říj 2014

@bbibianca Tak už to mám píchlý 🙂 Nejhorší byla ta příprava. Nešla mi rozlomit ta ampulka, ale manžel to chytil do vatovýho tampónku a prostě rozlomil. Samotná aplikace byla v pohodě. Trochu to štipkalo, ale nic strašnýho. Budu psát postřehy dál 🙂

bbibianca
21. říj 2014

@ewicka Teď přemýšlím a stále počítám jak nám vychází transfer. U mě asi až příští rok, ale doufám, že to vyjde hezky a nebudou mít v CAR ještě dovolenou. Předcházející 2 cykly po revizi jsem měla 33 dnů a ted to vypadá, že by to bylo asi 27 dnů. Snad se ta další nezblázní a nepřijde ještě dřív 😀 Jjestli dobře počítám tak ty stihneš transfer ještě letos 😉

ewicka
21. říj 2014

@bbibianca Jakto až příští rok? Jestli teď čekáš MS, tak by ti to vycházelo na půlku prosince? To čekání je hrozný... pořád se na něco čeká. Mně transfer vychází asi na druhou půlku listopadu, jestli to dobře chápu...

bbibianca
21. říj 2014

@ewicka No já mám dlouhý protokol s PGD to zn. že ted dostanu MS. V polovině cyklu začnu píchat dostanu druhou MS půjdu na odběr vajíček to je polovina prosince a pak dostanu MS a půjdu na transfer v lednu

ewicka
21. říj 2014

@bbibianca Aha, tak moment. Já mám také dlouhý protokol, ale bez PGD. Myslela jsem, že transfer bude už po druhé MS, kterou čekám cca teď o víkendu. Ale je možný, že to budu mít jako ty... Nebo to tak prodloužilo to PGD? Já tomu nerozumím... ☹

bbibianca
21. říj 2014

No, to je kvůli tomu PGD. Když je PGD, tak se odeberou vajíčka, měsíc se to vyšetřuje a pak se zavádí embrya, takže to je až následující cyklus. Bez PGD je to ten samý cyklus, takže ti odeberou vajíčka a pak já nevím kdy asi do 5 ti dnů ti udělají transfer už embryí

bbibianca
21. říj 2014

@ewicka Můžu mít dotaz? Marodíš nebo pracuješ??

ewicka
21. říj 2014

@bbibianca Pracuju. Ale tak, že jsem třeba tři dny v kuse v práci (prostě den noc, den noc, den noc), tak je to takový pitomý. Naštěstí je v práci dobrá domluva, ale nikdo ještě neví, že se snažíme... Příští týden se uvidím s vedoucím, tak mu to řeknu. A ty? vůbec nevím, jak to budu řešit po ET. Jestli to dám s těmahle zabijáckýma službama nebo půjdu na neschopenku. A co MS? Dorazila?

bbibianca
21. říj 2014

@ewicka jejda, no tak to myslím, že to máš hodně náročný... jinak od 1 DC budeš muset asi jezdit ob den na ultrazvuk a na odběry do ovulace tedy odběru vajíček. No, já plánuji marodování od toho 1DC, ale pro mě je to ještě měsíc, je to šílená doba... 😒

ewicka
21. říj 2014

@bbibianca Právě... všechno je na tak dlouho... To čekání je fakt na houby... 😒 Navíc výsledek nejistej. Nedávno jsem si psala s kamarádkou, která se takhle snažila tři roky, ale nakonec to vyšlo a teď má krásnýho chlapečka, tak to čekání se vyplatilo 🙂 Ale někdy si říkám, že to je fakt na houby. Taková základní lidská přirozená věc jako je otěhotnět a my kvůli tomu musíme podstupovat toto. Ale pořád věřím, že se to vyplatí! Ty taky chodíš do Heliosu, že? A máš to tam daleko?

bbibianca
21. říj 2014

@ewicka No, já dojíždím do Heliosu 60 km, takže to je na prd... 😒

bbibianca
21. říj 2014

@ewicka a ty?

bbibianca
21. říj 2014

Na youtube jsem našla krásný návod na použití

https://www.youtube.com/watch?v=X6MzmBdAFkQ
ewicka
21. říj 2014

@bbibianca Z domu 30km, to je v pohodě. A z práce 50km. Nevím, jak budu vysvětlovat kolegovi, co zrovna se mnou bude mít službu, že musím vypadnout. Ale co, nebudu se nervovat ještě před bojem 🙂 Právě proto už moc nechodím do skupiny, kde jsou holky z Heliosu. Nedělalo mi dobře sledovat, jak to někomu nevychází atd. Vím, že je dobrý s tím raději počítat, ale je to těžký... však asi víš.

ewicka
21. říj 2014

@bbibianca Tak ten návod je supeeer! Včera jsem něco podobnýho hledala a nakonec jsem to nějak rozlomila a nasála. Ale tenhle návod je parádní.

bbibianca
21. říj 2014

@ewicka Jjo, já měla nedávno docela dobrou náladu a prostě doted nebo ještě stále s tím počítám, že to vyjde, ale taky nemusí toho jsem si vědoma a oni mě včera tak shodily tu moji pozitivní myšlenku, že ted nad tím pořád dumám 😒

ewicka
21. říj 2014

@bbibianca Ale já si zase myslím, že pozitivní myšlení je strašně důležitý. Ok, počítat s tím, že to nemusí vyjít... ale taky to vyjít může 🙂 A stres je zabiják embryjek!