Divný průběh stimulace. Máte podobnou zkušenost?

bozicanak
13. zář 2019

Dobrý den, dnes jsem D11. Stimuluji od druhého dne Gonalem 2x250j, 3x225, 4x262,5 a nyní 300 j to budu mít 4 dny. První UTZ jsem měla D7 a na pravém vaječníku 1 folikul 7 mm, pak 3 menší a plno malých, na levém vaječníku to stejné, ale nelze se k němu dostat je vysoko a je tam klička střeva. Navýšili mi hormony, další UTZ D9 povyrostli o 3mm, dnes UTZ D11. V pravo jeden folikul 13 mm, ostatní 7-8 mm, vlevo to stejné, stále je vaječník vysoko. Od D9 si píchám Cetrotide. D15 jdu na UTZ doktor říkal, že když povyrostou budou to řešit dál, jinak se to stopne. Máte někdo taky takovou zkušenost? Myslíte, že je šance, že vyrostou a dojde k odběru?

hance89
13. zář 2019

Určitě je. Už si přesně nepamatuji o kolik mm vždycky ob den povyrostou. Já třeba měla vyhovující velikost folikulu až někde kolem 17-19 dne

bozicanak
autor
13. zář 2019

@hance89 fakt? Já právě četla že povyrostou denně o 1-2 mm. Všude jsme dočetla že odběr dělají kolem 12-13 DC. Strašně bych si přála aby bylo co odebírat. Děkuji za odpověď.

lenatko91
13. zář 2019

@bozicanak já jsem jednou měla odběr i 16DC, takže bych se nestresovala 🙂

bozicanak
autor
13. zář 2019

@lenatko91 Mám strach. Od začátku stimulace mám bolesti, na první UTZ mi řekli, že skoro nic neroste, že se to stopne. Na druhým mi řekli super roste to, takže naděje je. Dnes mi řekli zase že moc nereagují, ať si hladím břicho a doufám. A že v úterý to možná stopnou. Ta nejistota je děsná.

martaskaaa
13. zář 2019

Hele když foliku roste v průměru o 1-2mm za den a teď máš 13mm, tak za 4dny až tam půjdeš teoreticky je schopný dorůst do potřebných 20-21mm (myslím že tolik nějak by měl mít, už si nepamatuju). Tak držím palce

bozicanak
autor
13. zář 2019

@martaskaaa snad doroste, kéžby jich dorostlo víc, abych měla šanci, že aspoň pár vajíček by bylo. Děkuji

lenatko91
13. zář 2019

@bozicanak vím, že je to hrozně těžké, ale snaž se myslet pozitivně 🙂 šance, že dorostou, je velká.. a i kdyby náhodou ne, tak ti příště místo gonalu můžou dát jiný lék, který ti třeba víc sedne 🙂 každopádně držím palce!

bozicanak
autor
13. zář 2019

@lenatko91 děkuji ☺️