Dlouhý protokol při IVF, jak probíhá?

eevvaa
11. led 2014

20.1 .jdu na injekci a co dále?

stazina1
11. led 2014

Ahoj.
Ja mám tiež dlhý protokol,presne ako som mala aj pri prvom IVF.
Začínam 23.1.takže to máme natesno 🙂 Budeš si pichat niekolko dní gonal(aspon ja to tak mám)cca 10 dní,tak ideš na odber folikuliek, a partner na odber spermíkov,...následne asi o 2 - 5 dní pojdes na vloženie embryí (záleží od toho,ci budes mat predlzenú kultiváciu,ISCI a pod)do bruška a cakás cca 2 týždne ci sa ti v brušku ujmú alebo nie.
Ja osobne budem nat aj PK aj ISCI,tak ako som to mala pri prvom IVF(po ktorom mám takmer 3 ročného syna 🙂
Ak chces nieco vediet tak sa pýtaj 🙂

eevvaa
autor
11. led 2014

spíše jsem chtěla vědět, za jak dlouho půjdu na tu první injekci, mám mít Elonvu na těch 7 dní, teď píchnout tu zastavovací ovulaci a pak někdy půjdu na tu Elonvu, za jak dlouho?

cicinky
12. led 2014

@eevvaa
Ahoj, jakmile píchnou první injekci na ovulaci, tak to trvá max. 7 dní, ale záleží, jak rozhodne tvůj lékař, takže to může být i 10 dní, mezitím půjdeš na UZ, a tam ti řeknou, jak se ti plodí oocyty a folikuly, dle toho ti řeknou, kdy půjdeš na odběr vajíček /OPU/, muž s tebou na spermio, a pak od 2-5 dní na transfer.
Dlouhý protokol se vydává na 20 dní, a v těch 20ti dnech by jsi měla mít komplet IVF a v tom nejlepším i potvrzené těhu 🙂