Dlouhý protokol z folikulární fáze. Jak probíhá?

meryblue
15. kvě 2007

Ahoj holčiny, potřebuji poradit, jdu na své první IVF a moc toho nevím. Jak probíhá dlouhý protokol z folikulární fáze? prý ted až dostanu MS, tak 2-4dc dostanu injekci na útlum a pak 18-21dc-kontrola, zda to probíhá, jak má..a hlavně pro další léky a jak dál? Takže další MS už nebude a rovnou ten 18-21dc začnu píchat FSH jako u krátkého protokolu, takže budu mít vlastně se vším všudy 2 cykly spojené bez MS?
A ještě jedna otázečka, vy které jste prošly tímto protokolem, na jaký den vám připadlo OPU? Mám to počítat od injekce na útlum, nebo od první píchulky FSH? Děkuji mockrát předem.

cabalkova
20. lis 2009

Ahoj mirenka... jsem rada, ze miu na ni padlo oko... cekam na ms a v dalsim cyklu bych 21 DC mela zacit dlouhy protokol. Jak jsi na tom ty?

mirenkam
20. lis 2009

cabalkova 😉 ahoj, já mám vše popsáno ve svém albu, teď pichám dvoje injekce dipherelin a merional 😉 do odběru oocytů to vypada tak na 14 dní, tak snad nám a vám i dalším to vyjde 😉

mirenkam
20. lis 2009

cabalkova a už víš, čím budeš stimulovat? 😉

mirenkam
21. lis 2009

ahoj holky 😉 je tu nyní někdo s dlouhým stimulačním protokolem?

jennyska
30. říj 2013

@lanka @mirenkam @len @svetruska @ivkaj @milhauz @campi

Ahoj maminky,

na MK máme svou vlastní Wiki knihovničku, do které si spolu s ostatníma maminkama píšeme vše ohledně těhotenství, snažení a mateřství a k nim i cenné zkušenosti. No a i vy se do ní můžete přidat! 😉 Právě v ní totiž přibylo téma, které zde rozebíráte a sice Dlouhý stimulační protokol.

Proto bych Vás chtěla poprosit, zda byste mohly svou zkušeností přispět na https://www.modrykonik.cz/dlouhy-stimulacni-pro.... Pomůžete tím ostatním maminkám, které si právě prochází stejným obdobím a hledají radu, tip, podržení, zkušenost...

Děkuji Vám, že nám pomáháte pomáhat 🙂
Janča