Dny s HiPP začínají: Co vás čeká?

lidka_hipp
8. pro 2014

Milé maminky a budoucí maminky 🙂 Právě začínají naše Dny s HiPP a já budu vaše průvodkyně. Moc se těším na čas, který strávíme spolu a doufám, že nám tu bude dobře 🙂 Mám pro vás připraveno spoustu soutěží o naše dobrůtky, voňavou kosmetiku i další dárky, které potěší vaše drobečky i vás. Jsem tu od toho, abych odpovídala na vaše otázky, reagovala na vaše připomínky a vy jste tak dostaly informace, které potřebujete znát o produktech HiPP, jejich výrobě i dětské výživě a naší firemní filosofii založené na respektu k přírodě.

Hned na úvod se vás zeptám, o co byste se mnou rády soutěžily? 🙂

kalkulantka
8. pro 2014

My rozhodně o kaše - vaše milujeme nejvíc! 🙂 Konkrétně má malá nejradši ovocnou s jogurtem, ale je nějak těžko k sehnání :-/ Nebo taky o kosmetiku 🙂

lidka_hipp
autor
8. pro 2014

@kalkulantka Díky za návrh, určitě nad ním popřemýšlím 🙂 Největší sortiment našich produktů obvykle mají drogerie dm, případně eshop Feedo.cz http://goo.gl/M3flJZ

petit_grisu
8. pro 2014

My rozhodně o mlíčka. 🙂 Byli jsme na Sunaru, ale přestal nám vyhovovat. Přešli jsme tedy ve 2 měsících na Hipp Bio Combioic 1 a mám doma opravdu spokojené miminko. 🙂 Už se u jídla nevzteká, vždycky vypije celou dávku, zlepšilo se mu trávení a celkově je víc v pohodě. 🙂 Takže určitě budeme pokračovat i nadále a poté i v Hipp Bio Combiotic 2. Za mě jedině mlíčko Hipp. Je to 1*. 🙂

ladik1
8. pro 2014

My taky o mlíčko, s prvním dítkem jsme vyzkoušeli snad 12 různých mlík a chutnalo jediné - Hipp. Od té doby jsem na Hipp přešla komplet i s příkrmy a nemůžu si to vynachválit. Mlíčko ale pijí obě děti, tak aby z výhry měli případně oba něco 😉 Jinak ještě Frucht Spas - věc k nezaplacení na výlety 😀

lidka_hipp
autor
8. pro 2014

@petit_grisu

Jsem ráda, že máte s našim mlíčkem dobré zkušenosti a miminku se daří dobře 🙂 Přeji mu hodně spokojených dnů 🙂

@ladik1

Těší mě, že vám vyhovuje nejen naše mléko, ale i příkrmy. Děláme vše proto, abychom dětem nabízeli jen to nejlepší. Jinak, bez ovocných kapsiček se neobejdu ani já a ani můj manžel. Často je bereme s sebou jako malou svačinku, když pospícháme :D

ladik1
8. pro 2014

@lidka_hipp : Jo, pro manžela jsou úplně nepostradatelné 😀 , to máte pravdu!!! Na rychlé výpravy jsou úplně nejlepší 🙂

barinkas
8. pro 2014

u nás se baští polívky na svačinu Hipp 🙂 Pak všechno možné ovocné ....hlavně ty kapsičky malá miluje

terlis
8. pro 2014

My máme HIpp 1 Combiotic jako případný dokrm a nemůžeme si vynachválit. Chutná, srovná to i prdíky.

lidka_hipp
autor
8. pro 2014

@barinkas Tak to přeji dobrou chuť, pokud právě obědváte 🙂

@terlis Těší mě, že vám naše mléko vyhovuje. Mléka HiPP Combiotik jako jediná na českém trhu obsahují kombinaci praebiotik a probiotik, která jsou důležitá nejen pro spokojené příško, ale také správný vývoj imunitního systému.

sanchezova
8. pro 2014

Dobry den,ja bych brala soutez o mlicko.prechazime zrovna na 3 . hipp nam sedl jako jedinne mleko na trhu.do te doby jsme meli zacpu a boleni. 🙂

akrabka
8. pro 2014

Dobrý den,
připojuji se ke kaším. Jste jedni z mála na trhu, kteří nabízí neochucenou kaši od čtyř měsíců.

petulaleskova
8. pro 2014

My zatím jednoznačně mlíčko, ale rádi bychom zkusili i první příkrmy a kašičky, takže ideál - kombinovaný mix pro ty nejmenší🙂

lulufina
8. pro 2014

Máme dva měsíce a jsme dvojčátka, museli jsme přejít z Nutrilonu na jiné umělé mléko a vybrali jsme si Hipp 1 BIO Combiotic a nemužeme si ho vynachválit 🙂 100% rozdíl, téměř jako mateřské mléko a holčičky jsou nejspokojenější miminka na světě 🙂

hance09
8. pro 2014

My bychom taky radši jídlo než kosmetiku 🙂

klairs
8. pro 2014

Tak naší malé už je rok a je na HIPPu se vším všudy - od mlíčka (teď už č.3), kaše, ovocné, jogurtové i masozeleninové skleničky, ovocné kapsičky přes kosmetiku (ubrousky, oleje, šampony) po stínítko do auta - nad ničím jiným už ani neuvažujeme, takže za mne soutěž o cokoli včetně plyšového slona 🙂

lidka_hipp
autor
8. pro 2014

@sanchezova
@lulufina
@klairs
@hance09
@petulaleskova
@akrabka

Moc díky za vaše tipy. Těší mě, že máte tak dobré zkušenosti s našimi produkty 🙂 Myslím, že soutěž o pokračovací mléka HiPP Combiotik je super nápad 🙂 Samozřejmě, že počítáme i se soutěžemi o naše dobrůtky 🙂

akrabka
8. pro 2014

Jejda no to jsem úplně zapomněla na vaše ovocné tyčinky. Ty jsou strašně dobré a je to celkem fajn alternativa k čokoládkám a spol.

luckazac
8. pro 2014

Nelli vzkazuje že miluje zeleninový a ovocný příkrmy 🙂

lidka_hipp
autor
8. pro 2014

@akrabka Ovocné tyčinky jsou určitě dobrý nápad, to se před Vánoci, kde je všude kolem strašně moc sladkostí, určitě hodí 🙂

@luckazac Můžete Nelli vzkázat, že má dobré nápady 🙂

yvonneullmann
8. pro 2014

Dobry den...od mala co jsme začali prikrmovat tak jedine hippem od mleka po predsnidavky cajiky i sucharky... Podle nas lepsi znacka není... Nikdy jsme neměli ani zažívací problémy a nic. Jsem rada za tuto znacku

erin5
8. pro 2014

ja mam doma dvojcatka a od narozeni papame Hipp Bio Combiotik,pijeme vase cajiky,za chvili budeme davat 2,takze ja sem za mlicko a prikrmy 🙂

lidka_hipp
autor
8. pro 2014

@yvonneullmann Moc díky krásná slova 🙂

@erin5 Vidíte, soutěž o čaje by taky mohla být 🙂 S příkrmy počítáme 🙂

yvonneullmann
8. pro 2014

@lidka_hipp udelejte soutěž o hippofanta. 9mesicu ho malemu sháním moc bychom.ho chtěli 🙂

lidka_hipp
autor
8. pro 2014

@yvonneullmann Moc díky za tip 🙂

lenkaatom
8. pro 2014

Dobrý den, od mala jsem používala u prvního syny hipp příkrmy a teď u druhého je používáme také. Vaše příkrmy jsou chuťově výborné a Pavlíkovi strašně chutnají takže velká chvála. 🙂

Pěkný den. 😉

lidka_hipp
autor
8. pro 2014

@lenkaatom Tolik chvály si snad ani nezasloužíme 🙂 Moc díky!

chechia
8. pro 2014

Hipp kosmetika 😉

1velrybka
8. pro 2014

Dobrý den, uvítala bych soutěž především o jídlo (i když kosmetika je taky fajn, ale většinou docela dlouho vydrží, za to penízky za papání doslova létají), a to masozeleninové příkrmy, ovocné příkrmy a taky třeba jogurtíky. Naší Marušce (10 měsíců) moc chutnají, je pravda, že jsou dražší, ale zase co bychom pro své miláčky neudělali, že? Začínali jsme vyloženě s příkrmy Hipp, protože jsou bio a nejsou v nich různé zbytečné "hnusy" (pardon) navíc. I ovocné šťávičky Marušce moc chutnají. Ovocné přesnídávky bez cukru jsou taky super, i tak jsou sladké, tak proč tam cpát další cukr. Přiznám se, že teď když už je Maruška větší, tak občas koupím i jinou značku nebo někdy dávám doma uvařené a přidám masíčko Hipp ze skleničky (to je super).

maudn
8. pro 2014

kaše a skleničky, kosmetiku jsme ted dostali od babičky k mikuláši

elafonisi
8. pro 2014

Dobrý den, u nás vedou kaše, jiné už ani nekupujeme 🙂 Dvojčátkům moc chutnají a mně se líbí, že jsou bez přidaného cukru a mají dobré složení. Kupovali jsme hodně i ovocné příkrmy, ale skleničky už jsou pro ně moc malé. Mají v sobě hodně ovoce a žádné přidané zbytečnosti, velká pochvala.