Duphaston. Prodloužil se mi cyklus. Máte zkušenost?

karkule
2. kvě 2007

Ahoj holky!
Prosím o radu. Už rok se snažíme o mimčo a doktorka mi před měsícem předepsala duphaston. Říkala, že by se mi měl upravit cyklus. Jenže já ho měla předtím pravidelný vždy po 28 až 29 dnech. A teď už je to 34. den a menstruace nikde 😒 . Dělala jsem si test a byl negativní. Máte někdo stajnou zkušenost???? Díky

hankah
2. kvě 2007

ahojky, já duphaston brala na srovnání cyklu a na hormonální podporu. podařilo se nám po něm otěhotnět. třeba jsi těhotná, na test by mohlo být ještě brzy.......držím pěstičky

karkule
autor
2. kvě 2007

Hankah a měla jsi ten cyklus pravidelný? Já jsem ho brala 17-27 den cyklu a doktorka mi řekla,že bych měla dostat mens. 28-29 den. Jejda kéž bych byla těhotná 😵 .

jankatr
2. kvě 2007

ahojky, jestli chceš mít jistotu, vyprdni se na testy a skoč si k Dr. na krev. Tam už by to mělo být vidět, na krvi poznají i sebemenší zvýšení HCG, které na testu nemusí být vidět.

karkule
autor
2. kvě 2007

Asi počkám do pátku, zkusím ještě jeden testík a pak brnknu doktorce.

pavlinka3
3. kvě 2007

karkule já dostala duphaston teď po inseminaci (IUI) a budu ho brát buď do doby, dokud nepřijde ms nebo pokud se zadaří, tak až do 12tt

hankah
4. kvě 2007

karkule jak jsi dopadla?
pravidelný cyklus jsem neměla a jak píše pavlinka3, brala jsem ho taky ještě první 3měsíce.

malaika
21. čer 2009

Tak jsem "vygooglila" tuhle diskuzi 🙂
Holky do kolika dni jste dostaly MS po Duphastonu? Ja ho mam ted prvne, predtim vzdy jen Utrogestan, po kterém jsem měla MS vždy 4.den po dobrání. První měsíc po Duph. 5. den, tak jsem čekala, že to bude podobné, ale už čekám 8.den a nic....
Těhotná nejsem (na 95 % 😉

bury
21. čer 2009
boubinka
30. zář 2011

Ahojte,prosim o radu. Chceme s pritelem mimco, posledni mestruace se dostavila 03/09 a dnes je 30.9. a stale nic. Normalne mivam menstruaci vzdy cca 24.den. Dnes jsem si delala test a vysel negativni☹ Prosim poradte!🙂 Moc radi bychom mimi🙂