Embrya zmražená 2 roky. Je to moc dlouho?

horalka021
26. říj 2009

Ahojky!
Chtěla jsem se zeptat na vaše názory a zkušenosti. První KET se nám zdařil okamžitě, zavedena dvě pětidenní embryjka kvality AA a AB, ujalo se zřejmě to AA. 🙂 Zmrazených nám zůstalo do dalšího KETu 10, při něm se všechna rozmrazila pro větší úspěch "aklimatizace", zůstala tři a zavedena byla opět dvě, ale "jen" kvality BB a to obě. Bohužel 20. den po KETu jsem začala krvácet, ač všechny testy byly pozitivní a 2x HCG úspěšně rostlo (to bylo ještě 24. den), o tři dny prý rapidně kleslo, krvácím stále. Neustále hledám příčinu - jestli doba zamražení byla "moc dlouhá" - 2 roky nebo jestli kvalita BB je opravdu tak "špatná"... Děkuji moc, utápím se v tom neskutečně. 😢 😢 😢

marhulinka
26. říj 2009

Ahojky horalko...vím,že to bolí,člověk hledá pak příčinu,kde se stala chybička...ale věř,že spousta miminek byla jednou třeba kvality BB a horší a teď už běhají po našem světě...znám takových pár,prostě zrovinka nebyl ten správný čas,kdy k tobě mělo miminko/ka přijít...Samozřejmě,že se stává,že zmrzlíci třeba nejsou takové jako čerstvounké...asi je to těžké,ale netrap se tím a věř,že příště to vyjde!!! 😉 Miminko si k tobě určitě cestičku najde...mocinky ti to přeji,ať se brzičko zadaří 🙂

lendam
26. říj 2009

Ahoj horalko, znám pár, který měl zamražená 2 embrya 5 let a povedlo se jim to hned na poprvé. Příčinu nehledej, jen Tě to bude stresovat, přijmi to a jdi dál, příště to vyjde!

horalka021
autor
26. říj 2009

marhulinka, lendam: jj, máte pravdu, měla bych být radost, že se mi jedno krásné, hodné a hlavně zdravé mimi povedlo, to jediné mě teď drží nad vodou 😵 (krom manži, ale ten to tak nechápe jako ženská, v podstatě - žádné stresy, jede se dál, "pohoda"...), když holt člověk chce vždy víc, než je to, co právě má 🤐

mmmk
26. říj 2009

Horalko, zkus i toto tema
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... - tam by ti mohlo i hodne holek odpovedet.