Embryo Glue. Máte s ním zkušenost?

katchik
15. led 2010

Ahoj Holky,
Měla bych na vás dotaz. Chodím do Gestu a tam mi teď nabídli, že mají nové transferové medium - Embryo glue. Mělo by to prý mít vliv na uhnízdění embrya. Jelikož to neplatí pojišťovna stojí to 1.500 Kč. Mám za sebou 2x IVF + 3x KET, tak mi to dr. nabídla zda to nechci zkusit.
Máte s tím nědko zkušenost? Nabídl vám to dr. nebo už jste tuto metodu zkusily? Mě jde o to jestlo to není zase jen tahání pěněz.

Tady je když tak info ci jsem našla na netu:
http://www.gest.cz/cz/aktual.php?PHPSESSID=237f...

http://nts.prolekare.cz/cls/Ukazclanek2243b.htm...

len
15. led 2010

Á, tak už to dorazilo i sem 😀
Zaujala mě věta "Zdá se, že v běžném provozu není kladný vliv Embryo Glue statisticky významný."
A dále, že by to mohlo někomu pomoct DLE VÝROBCE 😉
No nic, asi bych neměla prudit, osobní zkušenost opravdu nemám, ale dokud mi to doktor nenabídne spolu se statistikou, že to opravdu k něčemu je, osobně bych do toho nešla, takových zlepšováků už tu bylo a časem se od toho stejně opouští 😒

fiallinka
15. led 2010

katschik: no tak pokud máš mezi 30-38 lety a po více pokusech, tak proč ne 🙂

dorra
15. led 2010

Tak já se na to chtěla zeptat loni při transferu, ale zapomněla jsem. A při dalším transferu taky, ale dr. pak, až bylo po všem, řekl, aťsi zajdeme na příjemnou večeři, dáme si dvojku červeného a že to je devadesátiprocentní lepidlo. Tak mi to najednou připomněl, ale taky mi zároveň odpověděl, aniž bych se zeptala. Tenhle dr. mě dokázal otěhotnět třikrát ze svých čtyř pokusů (ostatní dělal někdo jiný), věřím mu. Myslím, že by nám to nabídl, kdyby chtěl prodat, nebo kdyby to bylo víc jak devadesátiprocentní..

katchik
autor
15. led 2010

Děkuju za reakce.
Taky nejsem moc přesvědčená o tom, že by to k něčemu bylo. Zarazili mě přesně dvě věty jak píše Len.
Ale znáte to...tonoucí se stébla chytá. 🙂

aja37
15. led 2010

Baby, ja s tym sice osobnu skusenost nemam, nakolko ked sa to v Geste objavilo, tak ani jedno z nasich vajicok nebolo schopne oplodnenia, takze nebolo ani co prichycovat ... ale ak by som dosla do stadia, ze bude co prichycovat, tak by som do toho urcite sla.

Katchik, mas za sebou 5 pokusov, kde sa ti embrya nezanidovali .... ja by som nevahala. Ja osobne ich mam za sebou 4, 2xET a 2xKET a ja do toho pojdem. Pokazit nemozem urcite nic a este som nevidela liek, kde by vam niekto nieco zarucil. Navyse som o tom trosku citala na britskych strankach a tam je bezne, ze to pouzivaju.

nikitaguza
16. únor 2014

@katchik Ahojky,chtěla jsem se zeptat,zda jste nakonec Embryo glue použili a jestli se to vyplatilo. Zajímá mě jakákoliv informace,děkuji.

katchik
autor
17. únor 2014

@nikitaguza Ahoj, při posledním KET jsem nakonec embryo glue použila a vyplatilo se. Emryo se chytlo a dneska mám
3 letého chlapečka. Jestli ale opravdu pomohlo embryo glue netuším.

nikitaguza
18. únor 2014

@katchik Děkuji za odpověď,zkusím se domluvit v CARu a uvidím 😉