Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
2. únor 2012

jako až ve třetím měsíci???? To neeee ne?

darazv
2. únor 2012

Ahoj holky možem sa pridat 😉 som 9 den po KET a už na 6 den som kusok špinila -hnedy vytok ale iba jeden den tak som sa zlakla a urobila testík a bol tam duch ,tak som potom skusila na 8 den a duch bol silnejší a dnes som už mala hotovú dialnicu 🙂 je to moj 4 transfer tak dufam že uspešny ☹ mám za sebou 1 ET a teraz tretí KETík,takže tehulkám gratulujem a snažilkám odkazujem nádej umiera posledná a ja už začinam verit že vo mne rastie zázrak menom dieta 🙂

lokiska
autor
2. únor 2012

Ahoj, jasně přidej se k nám. Já jsem 11.den po 6. ET, twini je 12.den a go se chystá na transfer. Pošli nám testíky jestli můžeš a mrkni na naše 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
2. únor 2012

knížka se dává jak je prokázána srdeční akce, takže 6.týden, už jsem se lekla

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
2. únor 2012

@lokiska joo?? holky tady psali až cosi kolem 11 týdne.... 😕

lokiska
autor
2. únor 2012

Jojo jak říkal náš nejúžasnější pan doktor: letos těhotní všechny ty, kterým se dlouhá léta nedařilo huráááááá

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
2. únor 2012

@twininky neeee, to je hrozně pozdě, vždyť je plno kontrol mezi tím, kam by se vše zapisovalo

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
2. únor 2012

jooo já takyyy, uteče to jako voda a knížečky budou u nás v kabelkách 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
2. únor 2012

twini a ty nemáš strach, bereš to jako hotovku? já se bojím a nevím čeho víc. Jestli tří miminek nebo že se to zase nepodaří 🙂 Říkali mně o revizi plodů, ale to bych nikdy nedovolila, vzít jednomu z nich život a i riskovat že odejdou všichni brrrrrrrrrrrrrr

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
2. únor 2012

jooo jasně, jsem zvědavá, jak nám dopadne krev že? jaké budou hodnoty, porovnáme a zjistíme kolik která jich máme 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
darazv
2. únor 2012

Holky trvalo mi to pretože foták mám pokazeny a mobil nefotí tak kvalitne 😒 tak dúfam že niečo uvidite 🙂 od spodu je to 6,8,9 den po ket

darazv
2. únor 2012

@twininky nestraš 🙂 mam v sebe dve morulky ,ale u každej to ukazuje inač kamoška mala po ketu tiež 6 den ducha a na 10den mala hcg 400!!!čo som neverila mala v sebe jedno embryjko,tak som si robila srandu či nahodou to nebolo počaté skor ako pred transferom 😀

darazv
2. únor 2012

Teda baby ste riadne rozkecané nestiham vás ani čítat 😀

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
2. únor 2012

jžš to bych neudělala za nic a když, tak bych na to myslela až do smrti

lokiska
autor
2. únor 2012

@darazv supeeer je to tam!!!!!

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
2. únor 2012

asi joooo. a to se říká, že v zimě je o 10% menší šance na IVF než v létě a na jaře. No a venku -15st. a jak se jim u nás líbí 🙂

darazv
2. únor 2012

Ste fajn 🙂 a kde chodite do caru?ja praha-podolí,