Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
2. únor 2012

vsem dobrou noc a tesim se zitra 🙂 🙂

jahodnice
2. únor 2012

@twininky
učím na speciální základní škole-děti s hyperaktivitou, postižené děti(Downův syndrom atd). Já jsem zdravá, ale partner má špatný spermiogram, takže jiná možnost než IVF prostě není

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jahodnice
2. únor 2012

@twininky
už mě z compu docela blikají očka,tak zas zítra

twininky
2. únor 2012

@jahodnice taky jdu 😀 , už sem chtěla jít před 2ma hodinami ....ahojky 😀

reni0602
3. únor 2012

@twininky Taky moc gratuluji!!!!!! Vidím, že jsem na správném místě a že se od vás nakazím pozitivním testem 🙂 Chci se jen zeptat, jsem dneska čtvrtý den po ET a začalo mě bolet v podbřišku a trochu prsa, tak se dost bojím, aby to nebyly příznaky přicházející MS ☹ Můžu se zepta, jaké jste měly pocity ten čtvrtý den?
Ach jo, já to těch 14 dní asi nevydržím...

reni0602
3. únor 2012

@jahodnice Ahoj, tak to jsme na tom skoro podobně, já byla na ET v pondělí 30.1., 2 embryjka, chodím do Gennetu Praha

annie29
3. únor 2012

@reni0602 me pri 1.tehotenstvi bolely prsa i bricho.. Dost casto je to priznak tehotenstvi, ale je vsechno samozrejme hodne individualni.. Jinak myslim ze muzes klidne testovat kolem 10.dne, to uz je vetsinou videt

reni0602
3. únor 2012

@annie29 Doutám, že se toho testování dožiju 🙂 a ty taky čekáš na // nebo už je máš potvrzené?

annie29
3. únor 2012

Jsem 3.den po KET 🙂

reni0602
3. únor 2012

Takže si bylo v úterý? A je to tvoje první IVF? Moje druhé, ale u prvního nedošlo k ET - jen jedno nezralé vajíčko ☹

jahodnice
3. únor 2012

@reni0602
já chodím do Iscaru.Ten týden do testíku bude snad nekonečný

annie29
3. únor 2012

@reni0602 kolikaty je to tvuj transfer? Muj 5.
1. ET skoncil biochem.tehotenstvim v 7tt
1.KET holcicka skoro 3 roky
2. ET nic
2. KET nic
3. KET ted cekam
A mezitim vloni jeste normalni tehotenstvi opet s potratem v 7tt 😒

reni0602
3. únor 2012

@annie29 Můj první transfér, předtím jsem byla 2x těhotná přirozeně a okamžitě, mám už dvě velké slečny 🙂

reni0602
3. únor 2012

@jahodnice To jo, to už vidím teď, ale dost se bojím, aby mi dřív nepřišla MS. Berete někdo ještě nějaké léky? Já Pentomer 2x, Utrogesten 2x2 a večer píchám Clexane ☹

jahodnice
3. únor 2012

@reni0602
já jen zavádím utrogestan 1-1-2.Můj doktor mi před transferem nabral krev na hormony a říkal, že nic jiného brát nemusím

annie29
3. únor 2012

Ja Utrogestan 2-2-2 a Estrimax 3x1

annie29
3. únor 2012

@reni0602 no tak s 2 detma se to hned lip snasi 😉 Ja pri nejhorsim zustanu u jednoho, s tim jsem taky smirena

jahodnice
3. únor 2012

my ještě dítko nemáme. Pokud to nevyjde teď, zkusím v létě ještě další stimulaci, z toho by mohlo být tak na 2 pokusy . Pak už to dál zkoušet nebudu, nechci do sebe pořád prát hormony a prožívat ty nervy.

reni0602
3. únor 2012

Jenže já ty dvě děti mám s exmanželem a moc bychom si s přítelem přáli jedno společné, i proto, že on ještě svoje nemá ☹ S těma hormonama je to fakt síla, hlavně že jsem si vždycky zakládala na tom, že skoro neberu žádné prášky a teď? Největší strach jsem měla že po nich začnu přibírat a musím to zaklepat zatím nic.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
annie29
3. únor 2012

@jahodnice ja jsem teda porad pripravena alespon ty 3 pokusy vycerpat kdyz to bude nutne. Dal bych asi nezachazela, ikdyz nemit malou tak na to koukam mozna jeste jinak. Na adopci nejsme nastaveni, tak bych asi bojovala 🙂 Ale u vas myslim neni duvod proc by to nemelo vyjit brzy.. Kdyz je problem jen u partnera tak ten ivf hrave vyresi, jen holt cca tech 30% neni jistota hned..

jahodnice
3. únor 2012

@annie29
na adopci taky nemám, vzhledem k tomu, kde dělám a vidím, kdo odkládá děti, tak se přiznám, že domů bych je nechtěla...

reni0602
3. únor 2012

Adopci bych taky asi nedala.

jahodnice
3. únor 2012

@reni0602
já vím, že adopci určitě nee, naštěstí máme doma oba stejný názor.Takže pokud bychom neměli vlastní, tak se bude mít neteř dobře 🙂

annie29
3. únor 2012

Jasne ze budete mit vlastni! Nesmi se hazet flinta do zita.. Jsi jen po 1 neuspechu.. To je prd. Minule se mnou lezela po transferu pani po 24.transferu. To uz bych asi davno vzdala

jahodnice
3. únor 2012

@annie29
ty jo, docelaby mě zajímalo,kde na to bere peníze...
jasně, že věřím, že budu mít vlastní,ale člověk musí vždy počítat s tím horším, vzhledem k věku...

reni0602
3. únor 2012

24 transférů 😒 to je síla, a kolik měla IVF nevíš? Mě stačila 2 IVF za sebou (11/11 a 1/12) a myslím, že se budu do normálu dostávat dlouho, ale když to vyjde, tak klidně i dva roky 🙂

jahodnice
3. únor 2012

@reni0602
taky jsem byla na ivf v 11/11 a teď a mám pocit, že na další pokus bych teď už neměla sílu, nejdřív tak v létě.Taky se divím, že jí tolikátý pokus doktoři nerozmluví, brát tolik hormonů snad nemůže být vůbec zdravé