Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
reni0602
3. únor 2012

@jahodnice Já jsem byla tak rychle za sebou kvůli tomu, že mě tlačil čas, stejně třetí IVF už nestlhnu, ale ani nechci. Myslím, že náš vztah s přítelem dostává poslední rok kvůli tomu co se děje dost zabrat, všechno se točí jen okolo otěhotnění, všechno tomu přizpůsobujeme, ani jsme nejeli na Vánoce na hory, tak jako každý rok. A na letní dovolenou když si vzpomenu, tak se mi vybaví jen to, že jsem to tam dostala a a dva dny probrečela a na sáhodlouhé rozhovory ☹

jahodnice
3. únor 2012

@reni0602
já jsem stimulovala už v červenci, jenže jsem měla zhoršený nález na čípku, byla jsem na konizaci(nakonecse ukázalo, že to bylo zbytečné,naštěstí), takže oba moje pokusy byly kety, tam je úspěšnost nižší. Když to teď nedopadne, tak další stimulaci až o prázdninách, nechci si pořád brát v práci volno.

reni0602
3. únor 2012

@jahodnice S tím volnem to mám to samý, u nás v práci to nikdo neví, ani doma ne. Nechtěla jsem, neměla bych sílu odpovídat na to, jestli se to povedlo nebo ne. Stačí když se mě můj bratr pořád ptá , kdy budeme mít dítě.....

jahodnice
3. únor 2012

@reni0602
u nás v práci to vědí, ale stejně...taky mě nebaví odpovídat na otázky typu-povedlo se? Teď mám marodní na 3 dny, kromě ředitelky a jedné kolegyně si taky všichni myslí, že tentokrát mám chřipku. 🙂
Kdyby se z toho vyklubala chřipka na 9 měsíců, nebyla bych proti 😉

sara78
3. únor 2012

Ahoj, tak dnes už 9 den po transferu jednoho embryjka a od dopoledne lehce špiním.... 😨 . To už je asi konec snažení, že??? Máte někdo nějakou radu?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
3. únor 2012

Krasny podvecer, koukam , ze je nas tu cim dal vice, uzasny 🙂 . Twininky tak jsem dnes volala do centra , vsechny ctyri se krasne drzi 2x kvalita 1 - pry krasne ostatni 2 take krasne kvalita 1-2. Tak stoprocentne ET v nedeli, tedy pokud se vajicka udrzi 😒

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
3. únor 2012

@twininky mooc hezka zpravicka, usmivam se u notase jako blazinek 🙂 . Dekuji, fakt mile. Mrazacci asi , dnes rikala doktorka, ze ty dve vidi jako opravdu ukazkova, ale ty druhe dve at radeji pocitam, ze mrazacci nemusi byt. Zatim planujeme, ze by to bylo jako munule dve krasne blasticky a treti treba v horsi kvalite, Planuji tedy dat si 3 🙂 . Jak Ti je, byla jsi venku? Opatrujes se v tech mrazech? 😉

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
3. únor 2012

@twininky uzasny, manzel je taky rijnovy 😀 , tak ho treba bude potomek nasledovat 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
3. únor 2012

@twininky jojo už jsem tam také kukala 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
3. únor 2012

@twininky jojo testuji, dnes čára 🙂 byla stejná jako včera, jsem z toho lehve nervózní, snad to bude ok. Prsa mně bolí o trošku víc a jinak vůbec nic. Jooo v pondělí na krev, ale výsledek budu znát až v úterý ráno, to budou nervy zase. že?

lokiska
autor
3. únor 2012

Ještě mám testy dva, tak so, ne. takéé.

lokiska
autor
3. únor 2012

jo a taky mám nějaký citlivý frňák, dnes jsem citěla jakési smrady všude fůůůj 🙂

go
3. únor 2012

@twininky neverim , ze bych mela takove stesti a vsechna tri embryjka by se mne drzela 🙂 . Uvidime, pokud zbyvajici dve pujdou na mrazacek, tak si necham dat dve a zbytek priste🙂. Uzasny ctyrlistky - zaruka dobre nalady a clovek nema cas myslet negativne 🙂 . Ja byla dnes poprve od uterka venku, ale jezdila jsem autem, tak venku zadna prochazka. Jen jsem to trochu prehnala s nakupem a ted jsem docela unavena 😉

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
3. únor 2012

@twininky , neeeee stirecka neee, to je divne znameni ☹ . To je sice manzel , ale ten se asi minul, je uzasnej 🙂

sysysy
3. únor 2012

@sara78 - já jsem taky 9 den po ET špinila....ale zahnizďováním 😵 😵 😵 Takže pokud není jasná krev, nic to neznamená 😉

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
3. únor 2012

@lokiska to je , ale priznak tehu🙂super, gratuluji 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
3. únor 2012

@twininky nestras, musim to jeste zvazit, mozna dame dve 🙂 🙂

go
3. únor 2012

@twininky ja jeste nemam, stydim se, stale jsem to odkladala kvuli kariere, domecku....hruza, ted toho lituji ☹
Take si myslim, ze stir je divne znameni a mimco taky jednou vyroste a bude mit partnera, partnerku....chudaci 🙂
Se stirem je to opravdu tezke, nastesti manzel je docela vyjimka...spis to ma tezke se mnou🙂))