Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

go
4. únor 2012

@twininky tak nakoupeno a ted doma odpocivat, kdyz si mimiska tak neprijemne probudila 🙂 . Tricka jsou uzasna, nejradeji bych ho koupila hned ☹

go
4. únor 2012

@twininky prave, ja bych si pak stejne chtela nechat vsechny, ale to by pry zase bylo nebezpecne pro me ☹

lokiska
autor
4. únor 2012

ale riziko je vždy, co bude bude. Mám mít dvojčátka podle kartářky, tak uvidíme 🙂

lokiska
autor
4. únor 2012

dobréééé a fotky nenašlas nikde?

twininky
4. únor 2012

@go taky bych hned kupovala všechno, 🙂 no dnes už budu maximálně hodná, 🙂 na ty trička jsem narazila, ale určo se na netu najde spousta dalších jiných střihů...jo to je jasný, jenže tady jde o to aby byly všechny zdravé a vyvíjeli se dobře...nejde o to že by to člověk nezvládl...No hlavně ať jsou z toho na konci zdravá miminka, o nic jiného nejde....já sem taky měla bláhovou představu, že kdyby jich tam dali třeba 5, ak aby byla jistota že se chytne aspoň nějaké, ale tak nějak chápu, že kdyby se pak cokoliv nastalo a měli redukovat, stáhli by ti špatní třeba i ty dobré...a pak je to ještě horší....
ALE PROSIMTĚ, to je jen můj názor...lokiska má taky 3 a nebojí se, 😉
a hele tobě se to už blíží, ještě jednou se vyspíš a jedeš pro mimísky 😉 😉

twininky
4. únor 2012

@lokiska koukni na to , to je mazec.......... 😉 http://web.lfp.cuni.cz/histologie/education/gui...

twininky
4. únor 2012

@go
@lokiska holky koukejte 😉

lokiska
autor
4. únor 2012

@twininky to je krásňoučké 😀

jahodnice
4. únor 2012

supeeer tričko 😉

lokiska
autor
4. únor 2012

@twininky jžš kdes to našla, ,mně úplně buší srdce. Tam jsou děti které mohly žít a ty vady že? to je mazec teda fakt

twininky
4. únor 2012

@lokiska no taky sem koukala....mazec... 😒

go
4. únor 2012

@twininky holky, ale mate se divat na pozitivni fotecky a na nektere z tehle studie. ☹ Uplne jsem se u toho zasekla , az jsem malem zapomnela na dort v troube. Dnes prijde tchan, tak velka priprava 🙂

go
4. únor 2012

@twininky krasne tricko, ale to co jsi poslala vcera bylo hezci🙂)

go
4. únor 2012

@twininky uz se tesim , az to budu mit zitra za sebou. Doufam, ze se jim dnes dari dobre a zitra bude trasfer do teplicka 🙂

twininky
4. únor 2012

@go tovíšže bude...nojo když někdy to člověk musí zkouknout, já už taky vařim vejce půl hodiny 😀

lokiska
autor
4. únor 2012

@go jsem zvědavá a dej si tři neboooj. kolik toho máš za sebou?

twininky
4. únor 2012

holky a tohle znamená v překladu : V PROCESU 🙂

go
4. únor 2012

@lokiska dve neuspesne IVF v mladi, coz ani nepocitam(s byvslym partnerem).....jedno neuspesne minuly rok s manzelem a zitra ET, doufam, pokud bude co transferovat. Vzhledem k veku bych take dala 3. Jen manzel ma stale strach o me, aby me to neublizilo atd...je vzdy nervozni i ze stimulky vic nez ja, aby to na me nemelo spatny vliv 🙂

go
4. únor 2012

@twininky jeee, ale to je fakt super 😀

lokiska
autor
4. únor 2012

ten je hoooodnej 🙂

twininky
4. únor 2012

@go tak tvému manželi tleskám....a tobě tak trochu závidim 😉 GO s ET je velká šance...je to čerstvé takže by to mělo být lepší... 😉 než KET

lokiska
autor
4. únor 2012

jojojo, já teda zkušenosti s KET nemám, ale od slyšení vím, že šance je mizerná.

twininky
4. únor 2012

ale nee, mizerná ne, jen menší.. 🙂

go
4. únor 2012

@twininky pravda je, ze jsem si pockala , uzivala si a nakonec skoro ve stari mam uzasneho muze, i kdyz znas to, kazdy ma sve mouchy 😉 . Zitra Vam doufam po ET pisnu dobre zpravy🙂

go
4. únor 2012

@lokiska vis jak to je , kazdy hodny nekdy zlobi, i kdyz vsichni rikaji, ze tomu cemu ja rikam zlobeni je smesne 🙂

lokiska
autor
4. únor 2012

@twininky znám 6 holek, kterým se ani jedné KET nepovedl, tak nevím

twininky
4. únor 2012

@lokiska nestraš tady, počítám s tím že jestli půjdu ještě do dalších dětí, tak mam ještě 2 mrazáčky..a věřim že to musí dobře dopadnout... 😕

lokiska
autor
4. únor 2012

jééé to nevím, tak promíííííň

twininky
4. únor 2012

@lokiska je to individuální...taky záleží na ženě jak je připravená její sliznice atd. j bych t předem nezahazovala...vždycky je šance, otázka je zada měli kvalitní embrya, oni většinou už pak mrrazí méně kvalitní...ale když je zmražené 1čkové embryjko tak je šance taky dobrá... 😉

twininky
4. únor 2012

@lokiska tady jsou výsledky, jedné nejmenované, takže jak říkám, hodně individuální.

1.IVF - 4 vajíčka - 2 embryjka - nic
2.IVF - 4 vajíčka - 4 embryjka - ET dvou - nic
povedl se následný KET - chytla se obě, ale pak došlo k syndromu mizejícího dvojčete, takže čekáme jedno mimčo.

Takže u nás byl úspěšný třetí transfer, což zhruba odpovídá úspěšnosti IVF - cca 30-35%