Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
30. led 2012

@twininky pravda, budu poslusne cekat 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
30. led 2012

@twininky bude to jak ma byt, mas krasne dve carecky. Moc se tesim az budu mit take takove 🙂

go
30. led 2012

@twininky pred rokem jsem mela 2 blastocysty a 1 morulku, a nic ☹ , nechapu, kdyz nam tvrdi, ze jsme oba zdravi 😒

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
30. led 2012

dve carky jsou uzasne, super, moc ti to preji 🙂
Lezela jsi nebo jsi fungovala normalne? Mas nejake babske rady? 😉
Imuno v pohode, manzel tam mel nejaky problem se spermiogramem, ale pak kdyz byl na odberu, mel ho pry ukazkovy. Asi jsme teda jen stary 😒

go
30. led 2012

@twininky dve carky jsou uzasne, super, moc ti to preji
Lezela jsi nebo jsi fungovala normalne? Mas nejake babske rady?
Imuno v pohode, manzel tam mel nejaky problem se spermiogramem, ale pak kdyz byl na odberu, mel ho pry ukazkovy. Asi jsme teda jen stary

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
30. led 2012

@twininky Me bude v dubnu 40. 🙂 Jsi tedy opatrna, ale nelezis. Varis , codis se projit a vice odpocivas? darovana, nedarovana, podle me je to jedno, hlavne kdyz se zadari 🙂 . Vypada to tedy, ze budete mit dvojcatka,ze? 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
30. led 2012

@twininky kamaradka poprve lezela celou dobu a nic, podruhe se setrila , ale delala skoro vse, ale v klidu. Dnes ma krasna dvojcatka. Nevim co je spravne a jak podporit dve carky, ale nechci si pak neco vycitat. Zkusim se setrit a jen obcas neco uvarit, projit se. Dvojcatka jsou uzasna, taky bych brala dve🙂. Super 🙂 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
30. led 2012

@twininky taky jsem dost cvicila, ale myslim, ze pokud se to povede, nebudu delat nic, budu se bat 🙂
Nas to bude taky sta neco okolo 70,000,-Kc a to nemame darcovskeho nic. Platime vse co jde, jen at je vetsi sance. 🙂 . Tentokrat se bojim nejak vic, protoze uz je to opravdu vymodlene.

twininky
30. led 2012

@go a to nám pojišťova hradila 32,000, takže konečná cena byla 95,000 mazec co? ale neměli jsme zahrnutou PK ani PICSI, to by stálo dalších 20,000, ale říkala jsem si že jestli to nevyjde, tak i do toho bychom šli....
Snad už Ti to také vyjde....hlavně zůstaň doma, já šla na neschopenku hned v den transferu...tovíšře v práci jsou naštvaný, že tam nejsem, ale co..dítě je nade vše...

lokiska
autor
30. led 2012

twinky gratuluji, čárka je krásná, já ji měla včera přesně takovou a dnes tam není vidět nic, ale je to nějaký test z Polska, tak snad je to tím. Jinak je možné, že by to zmizelo ze dne na den? Jsem dnes 8.den po ET tří morulek. ach jo, úplně mě to zklamalo teď

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

minulou neděli, prošlej není. A myslíš, že je to možné aby to tak rychle zmizelo, že žádný postup není, jako ubývání čárky na síle?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

nee, dělala jsem ho teď před chvílí, tak snad je to také tím. a kolik ti jich dali? a v kam chodíš do centra?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

já mám tři, teda taky doufám, můj drahý mi teď dovezl nějaký test z lékárny a mám chuť si ho udělat ještě teď, ale to ráno to bude lepší, ale asi to nevydržím, já se tak bojím. Ty se máš, ti závidím a přeju ti to, je úžasný pocit že?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

Jelikož to byl náš už 6.pokus, tak jsme se tak rozhodli a teď je možná na nic. Já jdu také 6.2. a když se chytnou všechny, tak klidně. Lepší než mít prázdný dům, sice by to byl mazec, ale to by se zvládlo 🙂. Měli jsme teď nejkvalitnější embryjka ze všech těch IVF, nejlepší kvalita co je, úplně jsem z toho nechápala, protože to byla mizérije vždycky 🙂 ty jsi pokolikáté?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

jsem si teď ten test udělala, a taky nic, ale má citlivost 25mUI. Ten co mi ukazoval čárku měl 10. já se zblázním to není možné

lokiska
autor
30. led 2012

také jsme už o tom přemýšleli a najednou taková kvalita. Jasně že jsou tvoje, to vůbec nevadí a je to bezva, že hned napoprvé se ti to povedlo.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz