Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

annie29
4. únor 2012

@annie29 pry je to jako zrnko maku vlozene mezi 2 chleby namazane maslem a priplacnute k sobe 😀

twininky
4. únor 2012

@annie29 no tohle by měla číst lokiska, že prej jí kamarádky řekly že šance při KET je mizerná, ale já si taky myslim, že ne...jestli ET nebo KET, vždy je to hrozně moc individuální... 😉
takže vítej v klubu čekatelko na testík a na srdíčko 😉

annie29
4. únor 2012

@twininky no jsem na to zvedava, bud tohle nebo prace..

twininky
4. únor 2012

@annie29 a to jako kdy? hned po transferu??(ty chleby..)
a kdy jsi zjistila že je biochem???

annie29
4. únor 2012

Jinak 2 kamaradkam taky vysel az KET.. Oni po rozmrazeni jsou fakt silaci..

annie29
4. únor 2012

@twininky chleby hned po transferu.. Rikali mi ze teda nevedi co bych musela delat, abych ho vyklepala.. Ze to proste nejde. Biochemicky vzdycky skoncilo v 7tt

annie29
4. únor 2012

@twininky tobe to vyslo teda krasne napoprve..

twininky
4. únor 2012

@annie29 ještě taky ale nemám vyhráto...snad ano...mám darovaná vajíčka, měly by být tedy zdravá... 🙂

twininky
4. únor 2012

@annie29 to muselo být strašný...už si doufala že to bude dobrý a najednou konec??? a to se vždycky do tý doby vpohodě vyvíjelo? i srdíčko bylo??

annie29
4. únor 2012

Ne, srdicka jsme se nikdy nastesti nedockali.. To by bylo asi horsi. Napoprve mi to bylo hodne lito, ted podruhe jsem si rikala ze to neni mozny ze otehotnime normalne.. Na utz se to uz jevilo mensi nez melo a pak jsem zacala spinit a bylo mi to jasny..

annie29
4. únor 2012

@twininky stat se to muze, pry je to bezny, jen my to hodne sledujem, brzy testujem a tak. Ale vubec si to nesmis pripoustet, to by ses stresovala furt.. To proste neni tvuj pripad

twininky
4. únor 2012

@annie29 je mi to líto ☹ a to už se pozná při prvním UTZ, že to bude špatný??

annie29
4. únor 2012

@twininky nemusi, napoprve to vypadalo ok, ale to byl jen jeden utz. A nemysli na to! Je milion veci kvuli kterym se muzeme bat 🙂

annie29
4. únor 2012

@twininky jen se raduj ze to vyslo napoprve

twininky
4. únor 2012

@annie29 blázníš?? 😀 já stresuju od 1dne ET doteď...nemám skoro žádný příznaky, hrozně se bojím...
a na testu jsi měla čárky dycky pěkný??

twininky
4. únor 2012

@twininky já se radovala moc, taky po 2 letech kdy jsem zjistila že jinou šanci nemám, jsem to obrečela, ale teď se bojím, aby bylo vše jak má... 😕

annie29
4. únor 2012

@twininky myslim ze az tak treba 18 dni po transferu byla stejne tlusta jako kontrolni. Ja poprve testovala 10.den tenkrat a byl jen duch

twininky
4. únor 2012

@annie29 no to jo...10 den mají většinou všichni ducha...no ach jo, proč když ženská chce otěhotnět tak se děsně bojí, a ty co děti nechtěj tak sebou házej, aby to šlo ven, a ono se jim to stejně udrží....
je to paradox 😕

annie29
4. únor 2012

@twininky no to mi povidej, a ze tech lidi s problemama je.. Jedna kamaradka ma za sebou 7 IVF a nic, dalsi adoptovala holcicku, dalsi resi nahradni matku.. A pani co se mnou v prosinci lezela pi transferu mela 24. transfer 😒

twininky
4. únor 2012

@annie29 😖 no to je hrůza, pojďme na pozitivnější myšlenky, 😉

twininky
4. únor 2012

@annie29 zrovna na nově běží film o holce, která potřebuje postinor... 🙂

annie29
4. únor 2012

@twininky ok, v rijnu rodis 😉 kde budes rodit?

annie29
4. únor 2012

@twininky taky na to koukam a vzpominam na doby kdy jsem brala antikoncepci 😉

twininky
4. únor 2012

@annie29 jestli budu rodit, pořád doufám,tak asi v Klatovech..

annie29
4. únor 2012

@twininky jasny ze budes rodit, prece si je v tom pupku nenechas 😉

annie29
4. únor 2012

@twininky ty bys mohla podle testu vypadat na dvojcatka vid..? Poprve jsi testovala ten 8.den?

twininky
4. únor 2012

@annie29 chci je tam mít aspoň 9 měsíců... 😵 no a ty koukám že jsi z prahy, tak tam je to v suchu co?? já tam jezdim do CAR, úžasný a v podolí jsem byla na hysteroskopii, praha je dobrá...
ale porod zkusim risknout holt v KT, sice nerada ale je to daleko do Phy...ale snad otevřou v létě novou nemocnici za několik miliard, tak by to mělo být dobré.. 😉

twininky
4. únor 2012

@annie29 jestli koukáš do blogu tak je to tak...transfer byl 20.1. a dali mě 3denní osmibuněčný embryjka 😉 , doufám v ně, ale když nebudou tak budu šťastná i za jedno... 🙂

annie29
4. únor 2012

@twininky jojo, jsme z Prahy. No do Prahy bys to mela do porodnice z ruky 🙂 Ale na nakupy to mozna stoji za to

annie29
4. únor 2012

@twininky kdy mas utz?