Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

lokiska
autor
5. únor 2012

@twininky jejda chudina

lokiska
autor
5. únor 2012

@darazv v Reprofitu, ale také jsem je musela přemlouvat, ale byl to už 6.ET tak pochopili. 🙂

darazv
5. únor 2012

@lokiska prosím ta neboj 🙂 som to ani pisat nemala,,,ale ak ti mám pravdu povedat či už budeme tehule nikdy nebudeme spokojne vždy sa budeme bat či bije srdiečko či rastie jak má atd,,takže spokojne až ked bude mimi v náručí 😀

darazv
5. únor 2012

@lokiska 6ET?to mám akože chapat že máš za sebou 6 ivf?

lokiska
autor
5. únor 2012

jojo to jsme před chvílí řešily s Twini, že se o to prostě budeme bát celý život 🙂

lokiska
autor
5. únor 2012

@darazv a kdy ti HCG začalo klesat?

lokiska
autor
5. únor 2012

@darazv anooo 6.IVF mazec no

darazv
5. únor 2012

@lokiska teraz mysliš pri prvom ET ?

go
5. únor 2012

@twininky joo, nechala jsem nakonec 3. Bylo nam receno, ze se nevi zad ty dve budou bna mrazeni, ale to jedno bylo tak pekne, ze by me bylo lito ho nechat jen tak znicit 😒 .
Nakonec ma zavedene 1 uzasnou blasticku (ta uz je dokonce hatchinguje), 1 blastocista, 1 morulka(ktera uz take rano vyloupla do blasticky) - ty jsem si nechala dat. Jednu morulku nechaji do zitra zda by nebyla nahodou na mrazacka 🙂 .

lokiska
autor
5. únor 2012

@go jeee kuličky malinké. Kámoška si je nechala vyfotit a má je na památku 🙂

lokiska
autor
5. únor 2012

@darazv třeba to je jedno, zajímá mě kdy to odešlo víš.

go
5. únor 2012

@twininky moc dekuji, uz chi at je alespon 10den 🙂

go
5. únor 2012

@lokiska to bude deti v rijnu🙂. Ja mela same blastiky 🙂

darazv
5. únor 2012

@lokiska na 14 den po transferu som šla klasika na krv testy doma ukažkové ,,hcg som mala tiež super lenže asi 3 alebo 4 dni na to som začala krvacat tak som hned volala prišla som tam zobrali mi hcg znova a začalo klesat tak mi vysvetlili že mimi ma opúšta spolu s menzesom ☹ proste ako hcg rastlo tak aj časom po menzese padlo ☹

twininky
5. únor 2012

@go hrozně moc TI přeju aby se hned zakously....ale vypadá to moc dobře podle toho co píšeš...to bude kráásné, to budeš mít dálnice, že ty čáry budou prosvítat až z druhé strany jestli se chytí všechny...a jak dlouho tě nechali ležet?? 🙂

twininky
5. únor 2012

@darazv hrůůůza..teď se budu bát ještě víc... 😢

lokiska
autor
5. únor 2012

Twini pomooooc čteš to??? Toho se právě bojím, že přijdou měsíce a ono to odejde jžš. mám to dostat zítra. zítra krev a v pátek půjdu znovu na krev

go
5. únor 2012

@darazv car muze jen doporucit, ale zakazat ne. Me je sice skoro 40, ale nenachala bych si do toho mluvit ani ve dvaceti. Jinak chodim do Pronatalu Praha. A Ty? 🙂

darazv
5. únor 2012

@lokiska ty nemaš tiež žiadne dieta zatial?no ja som sice pri prvom ivf mala som 42 vajičiek z toho 21 ukazkovych embryi ostali mi v zasobe 2varky 2 embrya a jedna morulka,ale každopadne ta obdivujem musiš byt silná žena pretože ja do druheho ivf nepojdem nemam na to silu ani prostriedky už ☹ je to fakt tvrdy boj ,,,

lokiska
autor
5. únor 2012

@twininky kdy máš UZ? já až za 14dní

twininky
5. únor 2012

@lokiska je mi zle 🙄 ..asi vás vypnu 😀

twininky
5. únor 2012

@lokiska loki vůbec nevím, řekne mi to DR. až zítra ☹

lokiska
autor
5. únor 2012

@darazv jooo ještěže jsem znamení s rohama, prostě jdu po všem dokud to nemám 😀

darazv
5. únor 2012

holky preboha prestante trepat!!ma tu uškrtite za to,,neznamena že čo som zažila ja musíte aj vy,,ste tehule a basta

lokiska
autor
5. únor 2012

@twininky ale je dobré to čekat že to náááááááááááááhodou nevyjde

darazv
5. únor 2012

@go praha-podolí

lokiska
autor
5. únor 2012

joooo jsme těhule a basta fidly 🙂

go
5. únor 2012

@twininky tentokrat jsem mela opravdu jeste hezci blastiky nez minule, tak snad se jim u me i bude libit 🙂 . Lezela jsem asi 45min a pak jeste 10min sedela v cekarne. Po ceste domu jsem v aute take lezela, tak snad jsem je nekde neztratila🙂.Jak jsi na tom ty, delala jsi dnes testik? 😉

twininky
5. únor 2012

@darazv promiň..prosimtě trepat je výraz pro plašit??

lokiska
autor
5. únor 2012

@darazv neee nemám a nechci zůstat bez dětí ani za nic