Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

darazv
5. únor 2012

@twininky nie trepat znamena že hovorite nezmysli 🙂 proste nestresujte a je mi luto že som vobec niečo pisala z mojej skusenosti

go
5. únor 2012

@darazv na ne jsem slysela jen chvalu, tak asi vedi co doporucuji. Nechala jsi si dat tedy 2 a neco na mrazacek? 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
darazv
5. únor 2012

@go no všade je to iné a ivf celkovo mi pride jak loterie,,hej mam dve morulky v sebe a mrazačku dva embrya a jednu morulku 🙂

go
5. únor 2012

@twininky neboj, vis, ze letos vsechny rodime 😉

twininky
5. únor 2012

@go kéž by to tak bylo....my se budem bát do konce... 😒 víme co to je vymodlené....jsme zasloužilé matky...měl by nám to bůh splnit že jo? 😉

lokiska
autor
5. únor 2012

@twininky jooo to by měl, slz už bylo dost.

twininky
5. únor 2012

holky tohle se stalo anince, je ve fóru TP říjen 2012 http://www.dlouhacesta.cz/cz/leve-menu/nase-det...
já už sem tam a doufám, že se tam už taky přidáte...loki ty hlavně 🙂

darazv
5. únor 2012

@twininky smutny pribeh ☹

lokiska
autor
5. únor 2012

@twininky tak to je hrozné, chce se mi brečet, takže jak říkám, ten strach mě neopustí :(

go
5. únor 2012

@twininky presne, ceka nas jeste dlouha cesta a same nerviky, ale pak si to s mimcama uzijeme. Ja se ted uplne bojim pohnout. Mam nafoukle bricho jako bych uz byla min. ve 3 mesici.

twininky
5. únor 2012

holky a vemte si, že měla naprosto zdravé mimčo....prostě dokud to nebudeme mít doma, budem se bát, tak a´t nám to rychle uteče
@go no neboj, to tě přejde, počkej zítra už budeš jak rybky, ale dej si týden relax...nemusíš ležet, jen být co nejvíc v klidu 😉 , budeš si pouštět pohádky a číst... 😉

go
5. únor 2012

@twininky prave premyslim, ze bych byla do patku v klidu a pak bych si sem pozvala segru s malou. Moc se me po male neterince styska, tak si rikam, ze bych prisla na jine myslenky. Jen nevim, zda bych vydrzela okolo nich nebehat 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
5. únor 2012

@twininky musim to jeste zvazit, nechci nic zanedbat a pak si to vycitat ☹

twininky
5. únor 2012

@go tak tak, pěkně v klídku, pak si vše užiješ dost a dost 😉

twininky
5. únor 2012

@lokiska loki pojď pomalu do TP říjen 2012 🙂 @go a za 14 dnů tam pujde i go 🙂

lokiska
autor
5. únor 2012

kukám tam někdy, podívám se 🙂

go
5. únor 2012

@twininky ale bezte pomalu 🙂

go
5. únor 2012

@twininky jo a kdo me bude tady podporovat ? 😖

twininky
5. únor 2012

@go nene neboj, dokud nebudu mít potvrzeno, tak tady budu s Tebou..budu tady s tebou dokud taky nepřejdeš do TP říjen 2102... 😉

go
5. únor 2012

@twininky to jsem rada, uz jsem se bala, ze me nikdo nebude podporovat ☹ . Bylo by tady bez Vas smutno ☹

twininky
5. únor 2012

@go řekli sme si že jsme TRIO né?? tak to tak bude...a pak až přejdeš do rodiček, ak budem TRIO tam 🙂

go
5. únor 2012

@twininky jee, uz at to je, moc se tesim 🙂 . Snad Vam to nepokazim ☹

twininky
5. únor 2012

@go OPOVAŽ SE!!! 😀 😀

go
5. únor 2012

@twininky ne opatruji je, jak to jen jde 🙂

twininky
5. únor 2012

lokiska se někde zasekla 🙂

twininky
5. únor 2012

@go hlavně že už je máš pěkně u sebe...no ty můžeš skoro testovat po 6 dnu co?? já měla 3denní, tak jsem se dočkala až ten 8mý...budeš mít kratší čekání 😉

go
5. únor 2012

@twininky myslis, ze uz bych mohla tak brzo? 🙂

reni0602
5. únor 2012

@go Tak to moc gratuluji !!!!!! 🙂 Vidíš, já to říkala, že to bude v pořádku 🙂 Já dnes šestý den po Et, zase mě začal bolet podbřišek a prsa, takže opět velká nervozita ....

go
5. únor 2012

@reni0602 dekuji moc 🙂 . Nestrachuj se, verim, ze nam to vyjde stejne jako twininky a lokisce 🙂 . Moc Ti drzim pesti, palce 🙂 . Kdy budes testovat? 😉